Jezioa solne Elton, Baskunchak, góra Bogdo, Obwód Astrachański

Forum to jest przeznaczone do dyskusji na tematy związane z podróżami i szeroko rozumianą turystyką w Rosji. Tutaj zadajemy pytania o noclegi, transport itp.
Awatar użytkownika
murzasihle
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Postautor: murzasihle » pt 10 mar, 2017 10:40

dżeferson pisze:bo 10 maja marne szanse na nie.

Nawet nie ma sensu 10 maja - nigdy tak późno nie kwitną.
A w tym roku słaba zima więc pewnie będą już w połowie kwietnia.

«Степь широкая, да дорога узкая»

dżeferson
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Postautor: dżeferson » pn 12 cze, 2017 18:40

Potwierdzam,do szlabanu jest dobra gruntowa droga na gore Bogdo. Dalej nie bylo dane mi poznac trasy. Nie wpuscili mnie. Wszystko bylo dobrze. Straznik kalmuckiej masci kazal isc do okienka i ujscic oplate i pokazac dokument. Za chwile przyszedl ruski straznik i skazal, ze ja nie moge tu wjechac. Potrzebuje pozwolenia od jakiegos tam urzednika. Ze wzgledu na ograniczony czas wkurzony olalem gore bogdo i ppjechalem do Dagestanu.

mrzysty
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Postautor: mrzysty » czw 02 lis, 2017 17:50

Witam, to mój pierwszy post i mam nadzieję pierwsza wycieczka do Rosji. Wybieram się motocyklem Romet. Szkoda, że nikt z Was nie ma własnej strony www gdzie można by zasięgnąć więcej informacji. Myślę,że wycieczka w te rejony nakłoni mnie do odwiedzenia dalszych rejonów Rosji. Trochę Europy już zwiedziłem na Romecie, więc przyszedł czas odkrywać nowe lądy. Na razie wiza granice,meldunki sa dla mnie czarną magią, ale dzięki forum powinienem trochę sie poduczyć. Jak będzie zblizał sie termin wyjazdu założę własny temat, a na razie obserwuję i Was podziwiam. Tutaj moja stronka o podróżach nie tylko motocyklowych. www.mrzysty.pl