Wakacje Odessa 2016

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
miras3334
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Wakacje Odessa 2016

Post autor: miras3334 » pt 14 lip, 2017 19:48

Tak masz rację tworzę.Miałem jedynki w szkole.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
kreskanadn
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Wakacje Odessa 2016

Post autor: kreskanadn » śr 19 lip, 2017 10:56

miras3334 pisze:Jestem w Odessie tydzień i powiem szczerze za długo.Miasto szału nie ma.Brud smrud i od 2 dni deszcz po 14-tej pada.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Byłam w Odessie od 7.07 do 18.07 i mam zupełnie inne odczucia. Deszcz owszem był ale tylko w czwartek i w piątek w nocy. Brud i smród? Na Primorskim i Arkadii go nie widziałam. Słońce od rana do 20, piękna pogoda, architektura, mili ludzie i wspaniałe jedzenie.

Pasta
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Wakacje Odessa 2016

Post autor: Pasta » czw 20 lip, 2017 15:12

Czy ktoś wie może w jakich przedziałach cenowych kształtują się owe oferty noclegów od babuszek ? Byłem w Odessie w wakacje 3 lata temu ale z przyczyn politycznych był to specyficzny rok, kiedy turystów było bardzo mało, ofert mnóstwo, ceny niskie a kurs hrywny galopował w dół - tak tanio jak wtedy już nie będzie.
Ktoś pisał wcześniej, że taniej jest zarezerwować coś przez internet ale mój wyjazd jest za 2 tygodnie więc ilość ofert dostępnych na airbnb.pl czy booking.com nie jest duża a finansowo chciałbym je porównać z tym co mogę znaleźć na miejscu - generalnie nie zależy mi na luksusach. A może ktoś z was poleci mi jakąś miejscówkę do spania - interesują mnie miejscowości położone na tyle blisko Odessy, aby wieczorem móc się wybrać do miasta (np. Fontanka)? Albo znacie jakieś ukraińskie strony pokroju naszego nocowanie.pl ?

pawel1234
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Wakacje Odessa 2016

Post autor: pawel1234 » pt 21 lip, 2017 08:54

Ja w zeszłym roku w sierpniu płaciłem 650 hr za mieszkanie na ul. Niżyńskiej. Mieszkanie w starej kamienicy, 2 pokoje, łazienka, kuchnia, wifi. Znalazłem je u babuszki pod dworcem. Jechaliśmy do Odessy zupełnie w ciemno. Podszedłem pod dworzec i dopadł mnie tłum babauszek. Wybór jest naprawdę duży.

ODPOWIEDZ