Gdzie zjeść we Lwowie

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
mmgg
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz
Kontakt:

Gdzie zjeść we Lwowie

Post autor: mmgg » pt 12 maja, 2017 18:06

Zapraszam do mojego przewodnika kulinarnego o 5 wyjątkowych miejscach gdzie zjeść we Lwowie. Przy tym dobrze i tanio i wyjątkowo :) poczytajcie o kuchni ormianskiej gruzinskiej uzbeckiej, rzecz jasna także lwowskiej i ukraińskiej . Zapraszam

Gdzie zjeść we Lwowie http://www.stacjabalkany.pl/gdzie-zjesc-we-lwowie/
www.stacjabalkany.pl

dżeferson
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Gdzie zjeść we Lwowie

Post autor: dżeferson » pt 13 paź, 2017 21:26

Na pytanie gdzie dobrze i tanio zachecony przez recepcjonistke jadlem w puzatej. Drogo moze nie bylo; ale koryto sredniawka. Dzieki za popelniony wpis. Juz wiem gdzie nastepnym razem sie udac. Duzy plus za szczegolowy cennik :)

Awatar użytkownika
Alberto
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Gdzie zjeść we Lwowie

Post autor: Alberto » sob 21 paź, 2017 00:33

Mmgg dzięki za ładny przewodnik! Powiem Ci że zaskoczyłeś mnie nieco (a we Lwowie trudno mnie zaskoczyć).

W żadnym z ww miejsc jeszcze nie byłem (z pominięciem Premiery Lwowskiej w której jawnie przedstawia się inne ceny w menu polskim i ukraińskim!), więc chętnie sprawdzę Twoją listę.

Zastanawiam się , ćzy byłeś w Chinkalni? Jest to co prawda niewielka sieciówka, ale polecam ich za: serwis i jakość jedzenia. Szczególnie polecam chinkali właśnie i szaszłyk wieprzowy (tylko na Krzywej Lipie). Drugi lokal przy pomniku Nikifora. Ceny dla polaka: przystępne.

Jako ciekawostkę podaję: Na Lesi Ukrainki jest interesująca restauracja. Nie karmi oszałamiająco, jest tania i serwis mocno kuleje: to restauracja technikum hotelarsko - gastronomicznego. Smutne jest to, że Pani która jest za barem nie uczy młodych ludzi gdy popełniają błędy w serwisie. A mi jest głupio ich upomniać...

ODPOWIEDZ