Jadę /zabiorę się/mogę przyjąć/

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
Awatar użytkownika
micaj
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: micaj » wt 02 sie, 2011 23:09

micaj pisze:3 sierpnia jade z Lublina do Przemysla. Wyjazd przed 16. Parkuje w Przemyslu i dalej na piechote i marszrutka do Lwowa. Jednakowoz w aucie mam 4 wolne miejsca. Moge zabrac. :-)

Zapomnialem dodac. Wracam 7 sierpnia wieczorem. Chce byc w Przemyslu na ok. 19, a w Lublinie na 22.
Miejsca wolne mam. Wiec jakby kto z Lwowa chcial sie zabrac to zapraszam.

marek_skr
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: marek_skr » czw 18 sie, 2011 10:33

Martita pisze:Szukam linku na stronce, ale jeszcze nie udało się

http://rpea.com.ua/progulki.php#price - tu są trasy i ceny krótszych rejsów. Kolega pisał z Kijowa, że do Kaniowa rejsów nie ma. W Kaniowie remontowany jest dworzec.

Klejg
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Klejg » ndz 21 sie, 2011 11:36

witam wszystkich

Pod koniec sierpnia 2011 planuje wyjazd samochodem sam na Ukrainie okolo 10 dni, nie mam konkretnego planu podróży może znajdzie sie fajna wesoła w stosownym wieku dziewczyna którą tez fascynuje Ukraina i improwizacja w czasie wakacji.Mam 40 lat jestem z Opola
Ostatnio zmieniony ndz 21 sie, 2011 14:21 przez Klejg, łącznie zmieniany 1 raz.

aki-ma
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: aki-ma » wt 23 sie, 2011 16:55

Witam

08.09 jedziemy pociągiem z dziewczyną na Krym.Planujemy ok.10-cio dniowy pobyt właściwie tam gdzie nas oczy poniosą.Generalnie chcemy dotrzeć 15 do Koktobela aby załapać się na Jazz Festival :D
Jedziemy pierwszy raz ,więc może ktoś wybiera się w podróż w tym (albo zbliżonym) terminie? Razem razniej.
Jedziemy z Poznania przez Przemyśl.

kamilaug
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: kamilaug » śr 07 wrz, 2011 13:18

Witam,

Około 12.09 wybieram się (pierwszy raz) na Krym, wstępnie planowałem wsiąść w pociąg Kowel - Simferopol lub Lwów - Simferopol. Z chęcią podłączyłbym się do kogoś - razem raźniej :)
Ostatnio zmieniony śr 07 wrz, 2011 14:00 przez kamilaug, łącznie zmieniany 1 raz.

szaman
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: szaman » śr 07 wrz, 2011 13:41

kamilaug pisze:Witam,

Około 12.09 wybieram się (pierwszy raz) na Krym, wstępnie planowałem wsiąść w pociąg Kowel - Simfopol lub Lwów - Simfopol. Z chęcią podłączyłbym się do kogoś - razem raźniej :)

Takiego ciekawego zapisu to jeszcze nie widziałem :lol:
Пиймо друзі грай музико Нам вже все одно!

kamilaug
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: kamilaug » śr 07 wrz, 2011 14:01

mój błąd (poprawiony),
swoją drogą ładny początek tu mam :)

Awatar użytkownika
Oleńka
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: Oleńka » śr 07 wrz, 2011 23:15

Jadę samochodem 16-17 września do Kijowa przez Dorohusk, Kowel, Łuck, Równo, Żytomierz. Potem 23 jadę do Charkowa, 25 wieczorem lub 26 rano wracam do Kijowa i stamtąd - do Polski.
W sumie jeżeli ktoś chce jechać w tym czasie na Krym, to z Kijowa są czy nie najlepsze połączenia, pociągi z Ukrainy Zachodniej i tak jadą albo przez Kijów, albo niedaleko. No i w Kijowie jest dużo do obejrzenia.
Jeżeliby ktoś był chętny dołączyć, proszę o kontakt.

gabi410
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: gabi410 » sob 17 wrz, 2011 15:11

Hej!

Pod koniec września chce pojechać na Krym - po raz pierwszy. Wyjazd planuję ok 25 września z Poznania, powrót ok. 8 października.

Trasa standardowa: Symferopol, Bakczysaraj, Sewastopol i wybrzeżem do Sudaku, zwiedzając najciekawsze miejsca. Jak starczy czasu i pieniędzy to może jeszcze Odessa lub Kijów (Lwów niekoniecznie bo miesiąc temu spędziłam tam ponad tydzień).

Nie chcę jechać sama, bo języka nie umiem za bardzo (tylko cyrylicę znam, mówić nie umiem za bardzo), a poza tym kobieta sama w podróży...no nie wiem :)

Wyprawa z plecakiem, trochę chodzenia po górach, trochę kąpieli w morzu, trochę piwa wieczorami :)

Szukam kogoś, kto mi potowarzyszy w tej wyprawie - nie mówię, że ma to być chłopak czy dziewczyna, ile lat itp, po prostu ktoś otwarty na ludzi i z poczuciem humoru :)

Jeśli ktoś z Was chciałby pojechać, to prosze o kontakt, chyba najlepiej na maila joanna.gabis@gmail.com

Pozdrawiam
Asia

MOSOŻ
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: MOSOŻ » ndz 20 lis, 2011 19:33

Witam!

Wspólnie z kolegą postanowiliśmy w tym roku spędzić sylwestra za wschodnią granicą. Żeby nie było za daleko na pierwszy tego typu wyjazd, wybór padł na Lwów. W związku z tym, że w tym roku sylwester wypada 31 grudnia ( :wink: ) szukamy transportu właśnie w okolicach tego dnia. Jeżeli jest możliwość z powrotem to super, jeśli nie - trudno. Sprawy kasy na paliwo są oczywiście do dogadania.

Podsumowując, poszukujemy:

-transport dla 2 osób do Lwowa w okolicach 29-30-31 grudnia, powrót - obojętnie.

Na pewno nie będziemy przynudzać !

Pozdrawiając serdecznie, czekamy na propozycje :wink:

111mirek
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: 111mirek » wt 17 sty, 2012 13:33

W czerwcu 2012 roku wybieram się z rodziną na Ukrainę. 10-12 dni.W planie Morze Czarne, rejon na wschód od Odessy oraz na początku lub na końcu Lwów. Poszukuję osób mających podobne plany w celu wymiany informacji.

kubujak
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: kubujak » sob 21 sty, 2012 23:19

111mirek pisze:W czerwcu 2012 roku wybieram się z rodziną na Ukrainę. 10-12 dni.W planie Morze Czarne, rejon na wschód od Odessy oraz na początku lub na końcu Lwów. Poszukuję osób mających podobne plany w celu wymiany informacji.

Ja się wybieram w podróż po Ukrainie w sierpniu 2012. myślę, że możemy się czegoś jeden od drugiego dowiedzieć.
Proszę pisać na PW.
Pozdrawiam.
"Ja tak choczu do tebe, Jak do materi nemovlja. Lysz by koznoho ranku Nazyvaty tvoje imja." Okean Elzy

bigromek
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: bigromek » śr 22 lut, 2012 12:15

witam! W niedługim czasie wraz z dziewczyną i kumplem wybieramy się na ukrainę do znajomych. Wyjeżdżamy z Białegostoku i kierujemy się najpierw do Lwowa. chcemy wystartować koniec lutego/początek marca tego roku, czyli niedługo. Czy wybiera się ktoś niedługo w tamtą stronę i chciałby zabrać 3 studenciakow? Dla nas może okazać się to sporą redukcją kosztów a dla podwozacego redukcją kosztów i dodatkowym doborowym towarzystwem :)

Mapnik
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Warszawa-Lwów-Kijów samochodem osobowym

Post autor: Mapnik » pt 09 mar, 2012 00:03

Zabiore osobe z prawem jazdy wyjazd 12.03 lub 13.03.2012, tel535883069

BARTixR
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

Post autor: BARTixR » sob 07 kwie, 2012 18:29

Za około tydzień jadę autem z Moskwy do Polski.. powrót koniec kwietnia.
Miejsce mam.

misiura
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: misiura » ndz 08 kwie, 2012 09:19

19 maja lecę z Warszawy do Petersburga, jeśli ktoś potrzebuje przekazać drugiej osobie jakies dokumenty itp. to chętnie pomogę i przekażę.

Awatar użytkownika
pwlzeb
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: pwlzeb » wt 08 maja, 2012 17:12

Jedzie ktoś w piątek wieczorem do Lwowa?

Pabianski
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Pabianski » ndz 20 maja, 2012 01:23

Planujemy się wybrać w dwie osoby na ćwierćfinał EURO 23 czerwca do Doniecka. Jesteśmy bardzo elastyczni (tzn. możemy jechać tydzień wcześniej bądź dwa dni przed meczem, powrót też do ustalenia.) Czy ktoś się wybiera, ma jakieś wolne miejsca w jedną bądź drugą stronę? Z góry dziękuję za wszelkie informacje :)

apollo12
Nadworny Radca
Nadworny Radca
Kontakt:

17 czerwiec

Post autor: apollo12 » ndz 20 maja, 2012 19:27

planuje wyjazd samochodem 17 czerwca do Odessy przez Kijów, jak komuś pasuje?

Ano
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Ano » pn 21 maja, 2012 15:00

Wybieram się na mecz Francja - Anglia do Doniecka 11 czerwca. Wyjazd 9 lub 10 czerwca powrót 12 czerwca. Jeżeli ktoś byłby chętny proszę o wiadomość.

tomek
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: tomek » pt 25 maja, 2012 17:57

6.VI(po poludniu) jade do lucka(z tamtad mozna i na lwow i do kijowa),mam wolne miejsce.moge kogos zabrac,bede jechal kolo warszawy i przez lublin,wiec jesli ktos chetny to nie ma sprawy

lazi18
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: lazi18 » wt 05 cze, 2012 15:55

Witam serdecznie wszystkich

Czy ktos moze wybiera sie na mecz Euro 2012 Francja- Anglia
Mecz odbedzie sie 11.06
Zamierzam jechac z Warszawy pociagiem do Przemysla 08.06 o godzinie ok. 24.00 i w Przemyslu bede okolo 7.30 i pozniej do Lwowa

A z Lwowa do Doniecka jade tez pociagiem 09.06 o 17.30

Jest ktos taki kto jedzie w tamte strony bo zawsze z kims razniej i mozna odezwac sie do kogos w trakcie podrozy ;)

Pozdrawiam

molek777
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: molek777 » pn 25 cze, 2012 14:21

Poszukuje Transportu do DOniecka na Półfinał
Stawiam bilet plus dokładam sie do paliwa !

Kalkstein
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Kalkstein » pn 25 cze, 2012 23:41

Witam,

Mam do sprzedania jeden bilet na samolot i pociąg do Doniecka (bilety na mecz również). Wylot we wtorek o 11 z Katowic (cena 350 zł), przylot do Kijowa godz. 14, pociąg z Kijowa o godz. 18 przyjazd do Doniecka godz. 9 rano w środę w dniu meczu (cena 50 zł). Odpadają ceny hotelu! Chętnych proszę o zgłoszenie się do 3 i pół godziny przed odlotem lub jeszcze wcześniej jeśli ktoś chce jechać ze mną rano z Wrocławia. Ewentualnie można zgłaszać się w Kijowie na sam pociąg lub pod stadionem po bilet na mecz.

Kom. 66-40-26-793 lub kalkstein83 (małpa) gmail com

Dodam jeszcze, że za przebookowanie biletu lotniczego płacę 180 zł przez Internet lub 280 zł przez drogą infolinię (nr 0 703 ...), a do wylotu zostały godziny, więc pewnie do Internetu już nawet nie zajrzę. Reasumując nie chce na tym locie zarobić, wręcz nawet nie chce mi się bawić w to całe przebookowanie, ale jeśli jakiś rodak skorzysta to się po prostu ucieszę :)

Pozdrawiam i życzę wszystkim udanej podróży.

usurae
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: usurae » pn 09 lip, 2012 21:09

Dwóch przystojnych i szarmanckich studentów wybiera się w pierwszych dniach sierpnia na wakacje w okolice Eupatorii. Ta podróż nie jest nam obca, będzie to trzeci raz z rzędu. Pomożemy w znalezieniu noclegu.

Możemy umówić się w dowolnym miejscu na trasie Lubin -> Wrocław -> Kraków -> Przemyśl -> Korczowa. Szukamy kogoś kto pojedzie z nami po to aby zredukować koszty przejazdu samochodem. Autko jest luksusowe i spokojnie zabierze oprócz nas, 3 osoby + tuzin bagaży aczkolwiek do podróżowania w klasie biznes 2 osoby będzie idealnym rozwiązaniem. Autko mało pali (ekonomiczny diesel poniżej 6L na trasie). Trasę mamy opanowaną Lwów -> Kijów -> Odessa -> Krym. Kierowcy z 6 letnim stażem w bez awaryjnym podróżowaniu po Europie

Możemy kogoś zabrać w jedną stronę lub dwie. Wyjazd 11 Sierpnia, dojazd do Eupatorii 12 Sierpnia. Powrót do Polski najpóźniej: 26 Sierpnia w godzinach porannych.

Dzięki temu forum już rok temu znaleźliśmy 3 osoby z Białegostoku które pojechały z nami na Krym. Dlatego mamy nadzieję że uda nam się i teraz! Więcej informacji na PW. Nie bój się zapytać Oferta jest jak najbardziej poważna i każda decyzja będzie wiążąca :)

Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS » pt 13 lip, 2012 12:33

Jeśli ktoś jedzie przez Lwów 10 sierpnia z centrum a miałby 1 wolne miejsce to bardzo prosze o info. Rzecz jasna nie na " krzywy ryjek ".
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

Awatar użytkownika
Yakin
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Yakin » pt 13 lip, 2012 12:41

My jedziemy z żoną tego dnia (10.08) z Warszawy, ale planowaliśmy jechać autobusem. Gdyby ktoś jednak jechał samochodem to przyłączam się do pytania Roberta o dwa kolejne miejsca :D

kokardka33
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

Post autor: kokardka33 » pt 13 lip, 2012 15:34

Co prawda jestem już po urlopie 8) ale gdyby ktoś dysponował 2 miejscami wolnymi w samochodzie z Katowic chętnie się zabiorę na Krym ( szczegóły do uzgodnienia ) może być w jedną stronę dalej sobie poradzę :roll:

lukasz_4don
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: lukasz_4don » pn 16 lip, 2012 08:40

Wraz z żoną jedziemy na Krym (jeszcze konkretnie nie wiemy jaka miejscowość, myślę że zaliczymy kilka), zwiedzanie w połączeniu z wypoczynkiem nad morzem. Wyjazd 3 lub 4 sierpnia, powrót 18 sierpnia. Jedziemy samochodem i poszukujemy towarzyszy podróży z drugim samochodem. Wstępny plan: wyjazd z Polski (my z Bydgoszczy) około godziny 22 lub 23, tak żeby na granicy być wczesnym rankiem, jazda do Żytomierza (tam nocleg w tanim hotelu). Na drugi dzień rano wyruszamy do Odessy i tu zatrzymujemy się na 2-3 dni - rano plaża, a po południu zwiedzanie. Dalej już prosto na Krym.

Byliśmy już na Ukrainie w zeszłym roku, więc znamy mniej więcej tamte realia :) . Chętnych proszę o kontakt: luke_4don@o2.pl

Kshyhu
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: Kshyhu » ndz 22 lip, 2012 22:33

We wtorek z samego rana jadę samochodem z Lublina do Tarnopola. Jeśli ktoś byłby zainteresowany dołączeniem się do wyjazdu i drobnym wsparciem kosztów paliwa - jak najbardziej zapraszam :) Samochód duży, wygodny ;)
"Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany
poglądów, bez podawania przyczyny".

ODPOWIEDZ