Krym wrzesień 2014 - под&#

Wszystko co związane z podróżami po Krymie
dariuseki
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Krym wrzesieł„ 2014 - под&#

Post autor: dariuseki » ndz 19 sty, 2014 20:08

Witam,
We wrześniu 2014 wybieram się na Krym. Forum zawiera odpowiedzi na większość moich pytań ale nie na wszystkie. Moje pytania często prozaiczne tu w Polsce ale za granicą mogą nabrać na znaczeniu i dlatego właśnie założyłem ten temat. Z góry dziękuję wszystkim za pomoc i mam nadzieję, że w przyszłości odwdzięczę się tym samym.

Tak więc Bakczysaraj i okolice mam rozplanowane i teraz jestem na etapie Sewastopola i okolic. Pomyślałem sobie że idealnym miejscem na nocleg i bazę wypadową jest Bałakława.
Czy ktoś może wie czy łatwo znaleźć tam kwaterę i na jakim dworcu jej szukać?

Awatar użytkownika
Yakin
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Yakin » pn 20 sty, 2014 20:32

Kwaterę znaleźć łatwo jak wszędzie na Krymie. W Bałakławie nie ma dworca, więc trzeba się po prostu rozejrzeć po miasteczku. Ogłoszeń jest mnóstwo. Natomiast jeśli nie jedziecie samochodem, to wybór Bałakławy jako miejsca wypadowego nie jest raczej mądre ponieważ i tak praktycznie za każdym razem będziecie musieli jechać busem do Sewastopola. Dużo lepszym wyborem jest sam Sewastopol wg mnie.

dariuseki
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: dariuseki » czw 30 sty, 2014 19:19

Bardzo podoba mi się Bałakława i okolice i tam chciałbym spędzić najwięcej czasu. Sewastopol i owszem ale nie będzie to "głęboka eksploracja". Super że można tam coś zarezerwować.

ODPOWIEDZ