Kwatery na Krymie ( Czastnyj sektor ) 2010 - 2014

Wszystko co związane z podróżami po Krymie
lopez
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: lopez » pn 11 lip, 2011 15:10

Piotr Janusz pisze:Witam Wszystkich!
Polsko-rosyjska rodzinka od kilku już lat mieszkająca stale na Krymie zaprasza do swojego domku w miejscowości Rybaczie ( między Ałusztą a Sudakiem).
Pomagamy w zorganizowaniu podrózy i pobytu na miejscu.
:arrow: www.nakrym.bloog.pl
Zapraszamy!
Piotr i Lena

U Piotra i Leny spędziliśmy świetny urlop w 2009 r! Polecam z czystym sumieniem :)

pako
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: pako » pt 15 lip, 2011 09:00

Tydzień temu nocowaliśmy w Eupatorii u Vitalika- lekarz koło 40-tki. Warunki dobre. Ciepła woda, kuchnia do dyspozycji- samemu można sobie zrobic posiłek. Nie daleko od centrum. Dojazd marszrutką, albo tranwajem. W cenie samochód zamknięty za bramą. Ogólnie miła atmosfera. Ale największe wrażenie wywarł na mnie sam gospodarz. Człowiek bardzo inteligentny. Przy minimalnej znajomości rosyjskiego można porozmawiac z nim praktycznie na każdy temat. 200 hr za dobę za 3 osoby. +38 5900506413338
Pылеева 1, Eupatoria

mi
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: mi » pt 22 lip, 2011 20:42

Kercz - 3 pokojowe mieszkanie. 6 miejsc do spania. Warunki normalne, ciepła woda bez przerw. Blisko centrum. Obok przystanek, dwa duże supermarkety, małe sklepiki, apteka, knajpka.
Cena: 140 hr za mieszkanie/doba

namiary: Swietłana tel. +380509815155
adres: Kercz, ul. Marata 2 mieszkanie 106 (parter)

miner72pl
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: miner72pl » wt 02 sie, 2011 22:32

Koktebel:

http://koktebel.net/content.php?article.209

Spędziliśmy tam trzy tygodnie, jeżeli pojedziemy za rok to dokładnie w to samo miejsce do Iriny Ivanownej

Trochę zdjęć i informacji na blogu: http://minerpl.wordpress.com/2011/08/02 ... sumowanie/

Echnaton
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Echnaton » śr 03 sie, 2011 18:46

Przez 11 dni byłem na Ukrainie. Jechałem samochodem z rodziną. Nie miałem wiedzy o mieszkaniach ani mieszkańcach, chciałem zdać się na przypadek i odkryć coś czego nie można odnaleźć w książkach. Trochę czasu spędziłem w Lwowie, trochę w Odessie ale najwięcej w małej miejscowości Sudak. Na postoju TAXI trafiłem na sympatycznego Miedżita, Tatara, który zawiózł mnie do swego domu i za 30 zł od osoby spędziłem tam 6 pięknych niepowtarzalnych dni i nocy. Od razu powiedział - czy chcesz mieszkać przy morzu czy też z dala od zgiełku a w dolinach cudownych gór? Szukałem takich miejsc gdzie cywilizacja byłą czymś gorszącym. Stada owiec, które pasł pasterz, uroczyste góry - od maleńkiej po całkiem potężne i ten rozbrajający, nierealny dźwięczny śpiew mułły roznoszący się po górach i dolinach z miejscowego meczeciku(był taki maleńki jakby był z bajki a nie z realnych wizji) był tak oszałamiający, że byłem wniebowzięty. Jeśli jedziesz samochodem to idealne miejsce na wypady nad gorące kamieniste plaże i wieczorny wypoczynek w łażeniu po górach. Gospodarz sa cudowni, do dyspozycji mieliśmy pokój z łazienką i wspólną kuchnię na podwórku. Po zapadnięciu zmroku spotykaliśmy sie na wieczornych rozmowach, piciu piwa. Miedżit rozumie i mówi w rosyjskim, ukraińskim, tatarskim i polskim. W polskim rozumie wszystko jeśli mówisz powoli. Ma do wynajęcia 2 pokoje, z których każdy wystarczy dla 4-5 osobowej rodziny. Jeśli jesteście zainteresowani to podaje numer do Miedżita +380662279795 i komórka +80677842269. Dzwoniąc mówcie powoli po polsku a zrozumie wszystko. Więcej informacji na maila. Wstawię tez trochę zdjęć z mego pobytu.

qyon
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: qyon » śr 24 sie, 2011 09:51

W tym roku część urlopu spędziłem w Teodozji. Poszedłem na "łatwiznę" i skorzystałem z noclegów Pani Miły w Pensjonacie Briz.

Gorąco polecam ten Pensjonat. Przyjazna rodzinna atmosfera, spokój i możliwość organizacji wycieczek zapewniła nam udany wypoczynek.

POLECAM! :)

http://krym-teodozja.pl/

gulinka
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: gulinka » pn 29 sie, 2011 19:23

Sudak:

ul. Giemidżylier 3 (ok. 10 min. spacerem do Aquaparku), kwartał Alczak
tel: +380 506 149 377
Przyjemne, czyste i dość nowe pokoje; toaleta i prysznice wspólne na zewnątrz, ale zawsze ciepła woda; do dyspozycji kuchnia i lodówka; kilka stolików dla gości i tv na podwórku. Gospodarze bardzo mili i pomocni.
Cena za pokój za noc: 160 UAH (my byliśmy tylko na dwie noce, przy dłuższym pobycie pewnie można się targować)

Małgorzata02
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: Małgorzata02 » wt 30 sie, 2011 16:34

Polecam Pensjonat "Mewa" w Teodozji. Przemiła gospodyni, zawsze uśmiechnięta i skora do pomocy. Do morza 10-15 minut. Warunki bardzo dobre, czyste pokoje i łazienki z pełnym wyposażeniem. Dostępne są wszelkie naczynia, kuchenka mikrofalowa, ręczniki, a nawet maty plażowe i parasole. Dobra baza wypadowa na wycieczki po Krymie. Pensjonat mieści się w starej klimatycznej części miasta. Ponadto w pensjonacie są polscy rezydenci, którzy pomogą szczególnie tym, którzy wybierają się na Krym pierwszy raz. Spędziłyśmy tam 10 uroczych wakacyjnych dni. Szczerze polecam! :)
teodozja.net

kasiakasia
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: kasiakasia » czw 22 wrz, 2011 21:25

Właśnie wróciliśmy z 10-dniowego pobytu na Krymie i jestem zachwycona. Chciałam polecić noclegi w Mischorze (niedaleko Jałty) w Pensjonacie prowadzonym przez Erazma i Valentynę. Mieszkaliśmy w apartamencie morskim w 4 osoby. W środku osobna łazienka, toaleta, sypialnia, salon z kuchnią w pełni wyposażoną (garnki, sztućce, kieliszki :lol: , szklanki, patelnie itd.), poza tym można korzystać z pralki, żelazka, mikrofalówki itd.Ponadto klimatyzacja, komplet ręczników, środki czystości... Bardzo czysto utrzymany pensjonat z miejscem na grilla i ławeczkami.

Właściciele organizują wycieczki fakultatywne do różnych zakątków Krymu (w zależności od preferencji gości). Co więcej dzięki Erazmowi, zwiedziliśmy mnóstwo miejsc (Bałakława, Bakczysaraj, Jałta, Delfinarium, Nowy Świat, Sudak i wiele innych) nie tracąc czasu na zbędne dojazdy, przesiadki itp.

Sama miejscowość Mischor jest doskonale skomunikowana z innymi, blisko pensjonatu sklep całodobowy, blisko do plaży (należy tylko przejść przez park), 500 m od kolejki na Aj-Petri, 20 min pieszo do Pałacu Woroncowa, dobre połączenie marszutką 27 i 32 do Jałty i Jaskołczego Gniazda.

Jesteśmy bardzo wdzięczni Erazmowi i Valentynie za wspaniałe wakacje (i ten grill na pożegnanie :D ) i jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz do nich wrócimy.

Chętnie udzielę zaciekawionym więcej informacji oraz zdjęcia. Cennik i wszelkie informacje o pensjonacie na stronie:

http://www.krym-tour.eu/

barbole
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Re: Kwatery na Krymie ( Czastnyj sektor ) 2010/2011

Post autor: barbole » czw 01 gru, 2011 17:46

Bardzo spokojne i cicha miejscowość Oleniwka na półwyspie Tarchankut. Codowna plaża, cieple morze, gwarancja pogody. Nasz pokój był czteroosobowy. W każdym pokoju klimatyzacja, lodówka, szafa duża. Za czery osoby w pełni sezonu 350 hrywien Warunki rewelacyjne. W tym roku oddane do użytkowania. Nowizna.
Namiary Krym, Półwysep Tarchankut Oljeniwka Cwietłaciok - Swietlik :) ul. Elisjewa 10 a
tel 067 512 32 41
093 009 31 33
Pani Swjetłana
Zdjęcia z wyjazdu w wątku
http://www.rosjapl.info/forum/viewtopic ... c&start=20

djds
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny
Kontakt:

Post autor: djds » wt 17 kwie, 2012 21:36

Dla tych, które chcą spędzić wakacje w Feodozji za darmo. No, prawie za darmo ;)

http://www.vhatu.com/detail.php?ELEMENT_ID=18627
Poszukuję forumowiczów ze Śląska w celu stworzenia regionalnego oddziału forum

tequila_ss
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: tequila_ss » sob 02 cze, 2012 10:59

szukamy noclegu w Oleniwce. Dzwonilismy do p. Swietlany ale troche duzo chce bo az 40$ za pokoj.
Wiemy, ze mozemy znalezc cos na miejscu ale jedziemy z dzieckiem i wolelibysmy wiedziec gdzie bedziemy nocowac a nie szukac czegos po nocy.

Prosze o jakies namiary :)

Awatar użytkownika
kruz7
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: kruz7 » sob 09 cze, 2012 10:06

ancz75
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: ancz75 » czw 28 cze, 2012 20:05

Ja również polecam Erazma i miejscowość Mischor,idealna lokalizacja ,pokoje w polskim standarcie i piękne widoki na Aj Pietri.Można liczyć na pomoc gospodarza ewentualnie skorzystac z organizowanych wycieczek (warto! zwł Bałakława)

stronka z info
http://www.krym-tour.eu/apartamenty.html

Ernest_FOTO
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: Ernest_FOTO » pn 02 lip, 2012 17:50

Eupatoria:

kwatera na Internacjonalnej 31 (wejście to duuuża niebieska brama obrośnięta winogronem), zaraz obok przystanku marszrutki '6' i innych, jadącej spod dworca / z centrum.
We wrześniu 2011 płaciliśmy 50hrw od osoby za pokój 2/3 osobowy. Mają tam chyba 4 pokoje 2 i 3 osobowe.

ciabatka
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: ciabatka » pn 13 sie, 2012 01:38

4 świeże namiary ode mnie:

1. BAKCZYSARAJ: (4 noce)

Komsomolcow Polpolszczikow 12/3 i tyle w temacie. Adres jest znany na tym forum chyba jak żaden inny, więc rozpisywać się nie będę. Mogę tylko zapewnić, że wszelkie peany na cześć tego miejsca są jak najbardziej uzasadnione!

cena: 150hr/pokój w przybudówce, z normalną "europejską" łazienką i prysznicem i z oddzielnym wejściem z ogrodu.

2. BAŁAKŁAWA (4 noce)

ulica Baszennaja 11/18, p. Galina Wasiliewna, +380684739091
cena: również 150 hr/pokój
warunki: dwuosobowy pokój (podwójne łóżko) w trzypokojowym, dużym mieszkaniu, łazienka z wanną, WC oddzielnie, standard ok

zalety:
- 5 minut piechotą do zatoki i do przystanku marszrutki nr 9 do Sewastopola, 5 minut do podnóża twierdzy Czembalo
- pokój w porządku i rodzina też miła

wady:
- bardzo trudna w rozmowie gospodyni, najmniej zresztą sympatyczna w porównaniu z mężem i córką
- pokój nie jest zamykany na klucz i kiedy nas nie było, wchodziła tam, zabierała nasze buty i wystawiała je na korytarz :D

3. AŁUPKA (4 noce)

Nie warto nawet wspominać. Jedyną zaletą noclegu tam była cena (100hr/pokój), o co nie jest tam wcale łatwo, a nam powoli zaczynała się kończyć kasa. Mogę tylko doradzić, że jeśli chcecie znaleźć coś tanio, to trzeba wejść sporo ponad poziom awtostancji - całe miasto położone jest na zboczu góry i im wyżej, tym taniej.

4. SYMFEROPOL (2 noce)

ul. Krasnych Podpolszczikow chyba 14, w każdym razie zielona brama. Właścicielka ma na imię Antonina, tel. +380669732764
cena: 150hr/pokój
warunki: prawie jak u Enwera w Bakczysaraju: pokój z łazienką z własnym wejściem, jest nawet telewizor. No i przede wszystkim nie w bloku.

zalety:
- kilka minut od dworca kolejowego i autobusowego (czasem słychać nawet komunikaty dworcowe :P)
- przemiła i bardzo otwarta gospodyni, choć nieco nadgorliwa i nadopiekuńcza

wady:
- chyba tylko niektóre cechy charakteru gospodyni: nie chciała zostawiać nam kluczy, bo cały czas jest w domu. Dodatkowo zostawiała drzwi od naszego pokoju otwarte, żeby się wietrzyło - zaufanie do niej wprawdzie mieliśmy, ale po prostu czuliśmy się nieswojo, zostawiając otwarte na oścież mieszkanie. Do tego można dodać jeszcze jej zaawansowany pedantyzm :P ale nie są to wady, które tę lokalizację skreślają, bo chociaż tylko dwie noce, to jednak spało nam się tam bardzo miło :)

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania, tutaj i na privie, w razie czego mam też zdjęcia noclegu nr 1 i nr 4 ;)

ciabatka
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: ciabatka » wt 14 sie, 2012 22:49

Post wyżej są namiary na miejscu, w którym ja spałam 2 noce miesiąc temu. I 150hr/noc (czyli jakieś 30zł/os.) to nie jest drogo, zwłaszcza w pobliżu dworca.

DorotkaG
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: DorotkaG » śr 15 sie, 2012 20:33

Tydzień temu wróciłam wraz z rodziną( 2+2 + pies) z 10 dniowego pobyty na Krymie. Mieszkaliśmy w pensjonacie, o którym już pisano wcześniej na forum a mianowicie u Erazma i Valentyny w miejscowości Mischor. Pod wcześniejsza opinią możemy się tylko podpisać obiema rękami. Dzięki wycieczkom organizowanym przez Erazma mogliśmy zobaczyć najpiękniejsze miejsca na Krymie i poznać ich historię (m.in:delfinarium, Bałakława-rejs łódką z możliwością łowienia ryb i pływania na pełnym morzu, wycieczka do Sewastopola i wiele innych) Pensjonat jest czysty, w pełni wyposażony(myślę, że niejeden pensjonat w Polsce nie posiada takich udogodnień). Zdjęcia i opis apartamentów na stronie pensjonatu bardzo wiernie odzwierciedlają rzeczywistość. Ponadto życzliwa i przyjazna atmosfera jaka panuje dzięki przesympatycznym gospodarzom dodatkowo podnosi standard tego miejsca. Dzięki Erazmowi i Valentynie nie było mowy o nudzie (takie slowo tu nie istniało). Wszystkim, którzy chca poznać Krym i odpocząć polecam z czystm sumieniem pobyt w tym pensjonacie. Dodatkowym atutem jest fakt, że w obcym kraju możemy czuć sie spokojnie i bezpiecznie gdyż gospodarz-Polak służy pomocą w każdej sprawie.Pozdrawiam gospodarzy i polecam wszystkim wypoczynek w tym miejscu.
Dorota

Awatar użytkownika
Yakin
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Yakin » śr 29 sie, 2012 18:30

W Eupatorii polecam nocleg na ul. Pionierskajej 3 m. 14 u pani Lilii tel. +38 0665 293 952. Do dyspozycji 2 pokoje, jeden dwuosobowy, drugi większy. My mieszkaliśmy w tym 2-osobowym, normalnie umeblowany, telewizor nawet :) (normalnie mieszka w nim chyba właścicielka). Do morza 10 minut, do dworca piechotą z plecakami 20 (ale można podjechać marszrutką). Prysznic i toaleta normalne, w domu. Właścicielka to bardzo miła, starsza pani. Cena 55 hr/os/dzień. Praktycznie pod tym samym adresem kilka innych rodzin oferuje noclegi w podobnym standardzie. Nie polecam brania noclegów od ludzi oferujących je na dworcu, ceny były z kosmosu! Usłyszeliśmy nawet 1000 hr za dwie noce! Nawet w Jałcie czegoś takiego nie doświadczyliśmy.

Kar0ol
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: Kar0ol » wt 11 wrz, 2012 21:27

kasiakasia pisze:... Chciałam polecić noclegi w Mischorze (niedaleko Jałty) w Pensjonacie prowadzonym przez Erazma i Valentynę. .....

Właściciele organizują wycieczki fakultatywne do różnych zakątków Krymu (w zależności od preferencji gości).
....
http://www.krym-tour.eu/
Również polecam z czystym sumieniem,a szczególnie osobom (chodź nie tylko) które wybierają się pierwszy raz lub z dziećmi - a dlaczego - żeby się nie zraziły
Ukrainą trafiając pechowe noclegi (co na szczęście zdarza się coraz rzadziej)
i miały bardzo dobre warunki pobytu. Wiadomo że wszystko zależy też od budżetu
jaki mamy przeznaczony na wakacje i nie którzy mogą powiedzieć że drogo ale ...
każdy sam podejmie decyzję.
Żeby nie było tak słodko to jeszcze dodam że nie polecam dla :
1.osób nastawionych na głośne libacje alkoholowe (nie mówię o kulturalnej degustacji :)
2. osób które nastawiły się tylko na leżenie na plaży - mnogość i innych możliwości
na pewno od plaży odciągnie
3. osób dla których powrót z plaży po schodkach jest barierą nie do przeskoczenia
(mój 2.5 latek jakoś dawał radę) ale żeby nie było że nie jestem obiektywny.

Reasumując -myślę że jak ktoś raz skorzysta to na pewno wróci w to miejsce.

PS. Pozdrowienia dla Bartka i Kasi (jeżeli czytają forum) - Koktabel nas
zniesmaczył - festiwal jazz-owy i straszna ciasnota nas odstraszyła. Cztery lata temu było tam spokojniej. A wam jak się udało?

art72
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Kwatery u Erazma

Post autor: art72 » pt 14 wrz, 2012 09:15

Witam i pozdrawiam, byliśmy w Mischor u Erazma z duuuużą ekipą od 10-27 sierpnia.
Nie wiem czy polecać to miejsce, bo z jednej strony zwali się tam pewnie dużo ludzi i miejsce straci na swej wyjątkowości a i ceny pewnie pójdą w górę, a z drugiej strony życzę Erazmowi i Valentynie jak najlepiej.
A tak poważnie to mieszkałem z rodzinką w apartamencie figowym, znajomi w apartamencie widokiem na morze i możemy powiedzieć, że miejsce jest wspaniałe. Reszta naszej ekipy była rozlokowana w innych pokojach i wszyscy sobie chwalą kwatery. Dziękujemy za przyjęcie tak licznej grupy ( 21 osób w tym 6 dzieci) jak i za zorganizowanie kilku wycieczek :) A jeśli chodzi o niedogodności... no cóż, jesteśmy tam gośćmi i powinniśmy się raczej stosować do zwyczajów gospodarzy. Jeśli chodzi o powrót z plaży pod górkę to wielokrotnie robiliśmy sobie mały przystanek na małe piwko w knajpce na zakręcie :) ci co byli to wiedzą :)
Byłem na Krymie dopiero dwa razy, ale coś mi się zdaje, że to nie koniec... :)

ewad
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Post autor: ewad » sob 15 wrz, 2012 18:45

Witam i pozdrawiam.
Byłam z rodziną na Krymie po raz pierwszy (od 29 lipca do 13 sierpnia) i się troszkę rozczarowałam warunkami. Miejscem docelowym miała być Eupatoria, ale ceny kwater i ich standard powaliły nas na kolana (nie znaleźliśmy kwatery poniżej 350 hrw z łazienką z ciepłą wodą, a nie tylko letni dusz i zwykłą toaletą) . Wytrzymaliśmy 3 dni i przenieśliśmy się do Mikołajewki i było ok. W tej miejscowości mogę polecić spanie u Jurija, Walentyna i ich syna Maksima. Co prawda toalety, kuchnia i łazienki są wspólne, ale czyste i jest ich dużo (chyba 7 prysznicy i 5 toalet), całe w kafelkach i z ciepłą wodą z bojlera (jest też letni dusz). Teren ogrodzony, dzieci nikomu nie przeszkadzają, a wieczory spędzaliśmy na rozmowach z Jurijem i Maksimem oraz innymi gośćmi. Kontakt: Jurij: + 380 66 490 42 87, Maksim + 380 66 490 54 58, email: valentina_5486@mail.ru. Ceny zaczynały się w tym roku od 50 do 90 hrw (luks z własną łazienką i toaletą). Byliśmy ich pierwszymi gośćmi z Polski i zostaliśmy ciepło przyjęci. Przychodził też do nich masażysta i można było skorzystać z jego usług (super :)).

bahaar
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: bahaar » sob 29 wrz, 2012 21:16

Sudak.
Mieszkanie dwupokojowe (w mniejszym "dlia riebionka" czyt. pokój jednoosobowy okna niet ale jest wentylator); duży pokój z podwójnym łóżkiem, klimą , telewizorem. Kuchnia i łazienka. Toaleta oddzielnie. Woda ciepła całą dobę. Żaden luksus ale mieszkanie czyste i "pod klucz". Ul. Kutuzowa 17. Blisko awtostancji czyli daleko od morza :lol: Cena w połowie września 100 hrw. My byliśmy w trójkę i nie targowaliśmy się (dziecię ma chorobę lokomocyjną - tylko na Ukrainie - i obie chciałyśmy się wykąpać :roll: ).
Kontakt: Michaił Nikołajewicz Kuzmin (mieszka na ul. Czechowa 7a kw.3 czyli blisko kwartiry)
tel: +30999588218, +30508657710.
Nie zachwalam (mieszkanie stare ale odnowione) i przeżyć się da nawet z pięcioletnim dzieckiem :D

andrey_81
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Noclegi w Sudaku

Post autor: andrey_81 » śr 13 mar, 2013 09:26

Dobra obudowa strona internetowa w Sudak - http://prots.io.ua/album.

andrey_81
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: andrey_81 » śr 13 mar, 2013 09:42

hotdan
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Re: Kwatery na Krymie ( Czastnyj sektor ) 2010/2011

Post autor: hotdan » czw 30 maja, 2013 21:13

20 metrow do morza. Bardzo dobre warunki. Cena od 68 zl. Dokladna informacja na http://hoteldaniacrimea.wix.com/penthouse

roberT/TANAIS pisze:Drodzy forumowicze zakładam nowy ( stary ) temat . Proszę o wpisywanie jedynie namiarów na kwatery , ceny, krótki opis. Oczywiście zaznaczam że część namiarów już znajduje się na naszym forum ale dostępna jest cierpliwych.

Proszę o podawanie adresów wyłącznie kwater prywatnych w których przebywaliście.

Piotr Janusz
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Kwatery na Krymie...

Post autor: Piotr Janusz » wt 04 cze, 2013 19:58

Witam Wszystkich!
Polsko-rosyjska rodzinka od kilku już lat mieszkająca stale na Krymie zaprasza do swojego domku w miejscowości Rybaczie ( między Ałusztą a Sudakiem).
Pomagamy w zorganizowaniu podrózy i pobytu na miejscu.
:arrow: www.nakrym.bloog.pl
Zapraszamy!
Piotr i Lena
Piotr

tomdaro
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Poszukuję™ kwatery w Gurzufie w terminie 03.08-12.08.2013r.

Post autor: tomdaro » pn 08 lip, 2013 22:09

Witam. Szukam fajnych kwater lub pensjonatów dla 5 osób (3 dorosłe + 2 dzieci: 12 lat i 3 lata) w pięknym Gurzufie. Byłem tam w 2000 roku. Świetne miejsce wypadowe na zwiedzanie okolicy : Jałta, Liwadia, Jaskółcze Gniazdo, Artek, góra Al Pietri. Jeśli ktoś może pomóc będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

bahaar
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: bahaar » wt 09 lip, 2013 16:21

W Gurzuf jedyny pensjonat jaki odwiedziliśmy, tak z ciekawości i by porównać ceny, to "Богема" ул. Ленинградская 9. www.bogema.crimea.com
Dwa lata temu we wrześniu, czyli teoretycznie po sezonie było bardzo drogo jeśli chodzi o jakieś znośne ( czyt. dla dziecka) kwatery prywatne. W Bohemie było taniej i jeśli nie przeszkadza Wam lokalizacja czyli centrum miasteczka obok fontanny to jakaś alternatywa. Nam nie chciało się przeprowadzać i córce (4lata) podobała się wypasiona kwatera :wink: Generalnie na miejscu mnóstwo pośredników :D Ale dużo ofert to... mieszkania w bloku :? Namiaru na naszą kwaterę niestety nie pamiętam.

aisa
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: aisa » czw 11 lip, 2013 10:59

Witam, parę dni temu wróciłam z Krymu. Polecam kwatery w :
Eupatorii- w starym mieście, ulica Demyszewa 17, cena 170 hrywien za dwie osoby, pokój z łazienką, wspólna kuchnia, bardzo uczynni gospodarze, ros.ang. Kontakt przez skype:
alwayssm
Sokolinoje- w centrum wsi, pokój z łazienką za dwie osoby 200 hrywien,
dojazd do Wlk.Kanionu 50 hrywien od osoby, we wsi jest kilka sklepów i jedna restauracja - czysto, smacznie ( obiad na 2, duże porcje, plus piwko-80 hrywien). Kontakt:
www.kok-koz-turist.narod2.ru
Pierewalnoje:pokój dwuosobowy, łazienka na korytarzu, cena 160 hrywien, posiłki mozna zamówic na miejscu, wycieczka do jaskiń - Marmurowej i Emine-Bair 150 hrywien niezależnie od ilości osób ( warto bo to kawał drogi). Kontakt: 0380958133056(mozna sie dogadać po angielsku)
Pszczelinoje ( Karabi Jajła) : od jednej osoby 200 hrywien za wyzywienie ( bardzo smaczne i obfite) i łóżko ( warunki jak w schronisku), do tego dochodzi opłata za dojazd ( 200 hr) , wycieczki do jaskiń 300 hrywien za dzień za dwoje. Kontakt: 3800972834507
Teodozja: 7,5 dolara od osoby, łazienka na zewnątrz, blisko centrum i plazy ( ulica Profsojuzna, tuż przy przystanku )skromnie ale na luzie, wg. mnie łóżka zbyt twarde.Kontakt:380677597467 ( równiez po ang.)

ODPOWIEDZ