Tallin - parking.

Podróże po krajach bałtyckich
gucio1955
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Tallin - parking.

Post autor: gucio1955 » śr 13 lip, 2016 09:34

Planuję dwa wyjazdy samochodem.
1. Do Petersburga.
2. Do Helsinek.
W Petersburgu są tanie noclegi ale jest problem z parkingiem /w miarę tanim /. O bezpieczeństwie auta różnie słyszałem.
Do Helsinek auto z zasadzie niepotrzebne a prom kosztuje i z tanim hostelem i do tego jeszcze z parkingiem też ciężko.
Tak myślę sobie żeby dojechać do Tallina i zostawić auto na parkingu strzeżonym. Szukam w necie ale nie mogę sobie poradzić. Może ktoś ma jakieś propozycje odnośnie zostawienia auta. Cena też mnie interesuje.

pietia
Kanclerz
Kanclerz

Tallin - parking.

Post autor: pietia » pt 15 lip, 2016 20:53

A na jak długo chcesz jechać do Helsinek? Jeśli na jeden (wyjazd tam rano, powrót wieczorem), to po prostu zrób sobie bazę w Tallinie, tam przy wilu hotelach, hostelach czy apartamentach znajdzie się parking

gucio1955
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Tallin - parking.

Post autor: gucio1955 » sob 16 lip, 2016 11:00

pietia pisze:A na jak długo chcesz jechać do Helsinek? Jeśli na jeden (wyjazd tam rano, powrót wieczorem), to po prostu zrób sobie bazę w Tallinie, tam przy wilu hotelach, hostelach czy apartamentach znajdzie się parking
Helsinki -myślę że 2-3 noclegi by wystarczyły. W Tallinie już byłem więc nie chcę robić tu "bazy". Zazwyczaj koło lotniska są parkingi więc może coś tam znajdę./szukam dalej/

pietia
Kanclerz
Kanclerz

Tallin - parking.

Post autor: pietia » sob 16 lip, 2016 20:57

Lotnisko w Tallinie akurat jest dość daleko od centrum i portu, ale wydaje mi się, że w pobliżu terminali promowych też jakiś parking powinien być

ODPOWIEDZ