Ciuchy,ubrania

Forum to przeznaczone jest na poruszanie problemów dotyczących Rosji, Ukrainy i krajów b. ZSRR, lecz nie mieszczących się w zakresie powyzszych for.
Males
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Ciuchy,ubrania

Post autor: Males » pn 13 lut, 2017 19:25

Witam ,w którym miejscu w Ukrainie kupie podrobione ciuchy takich marek jak Tommy Hilfiger, Hugo Boss,Calvin Klein, Nike,Adidas etc. Jakieś bluzki/bokserki/spodenki/bluzy/skarpety. Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie, chodzi o to , aby te podróby były w miare dobre cenowo. Tak po za tym to można przewozić takie rzeczy do Polski przez granice?
Z góry dziękuje za odpowiedź ;)

Awatar użytkownika
gorodok
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

Ciuchy,ubrania

Post autor: gorodok » wt 14 lut, 2017 09:04

Prawie na każdym targu we Lwowie sprzedają podrobione rzeczy - nie wiem czy akurat tych marek ale widziałem dużo rzekomo "markowych" rzeczy. Nie wiem jaka jest jakość - musisz samo to sprawdzić. Odnośnie sprowadzania do Polski - myślę, że przy większej ilości mogą być problemy.
LwÓw.sTreFa.pL
LwÓw.pL.Ua

Males
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Ciuchy,ubrania

Post autor: Males » wt 14 lut, 2017 17:15

Rozumiem ,dziękuje ślicznie za odpowiedź :D
Możesz mi jeszcze powiedzieć "większe ilości" To mniej więcej ile to jest? Również jak mam rozumieć że można przewieźć właśnie takie towary do łączonej wartości 200 euro (czy tam 300, nie pamiętam dokładnie). Z tego co mi znajomy opowiadał to 200 par skarpet przewoził bezproblemowo, do tego wódki więcej niż jest przepisowo (chociaż nie za dużo) i do niczego się nie przyczepiali. Mam rozumieć że to zależy w głównej mierze od celnika? Przy pierwszym wyjeździe na Ukraine chciałbym wziąć 4 butelki pół litrowe, ale słyszałem że potrafią zarekwirować auto i mam wątpliwości do do tego
A gdzieś przy granicy z dorohuskiem jest coś takiego jak takie bazary? ;>

Awatar użytkownika
kreskanadn
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Ciuchy,ubrania

Post autor: kreskanadn » pt 21 kwie, 2017 15:12

Za 2l wódki nikt nie zarekwiruje Ci samochodu. Podróbki są w każdym mieście na bazarze do wyboru, do koloru. Tylko od razu widac, że to tanie, chińskie/tureckie gówno.

MrLidka
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Ciuchy,ubrania

Post autor: MrLidka » wt 28 lis, 2017 14:13

Też słyszałam o takiej metodzie przekupstwa na granicy. Chyba, że akurat trafią się bardziej surowi celnicy... jeśli chodzi o same podróbki to jeśli tylko nie przeszkadza Ci różnica minimalna w wyglądzie to dlaczego nie, ja widziałam parę podróbek i niestety byłam w stanie wyłapać je z miejsca...

ODPOWIEDZ