Przesyłka z Rosji - ile będę czekać?

Forum to przeznaczone jest na poruszanie problemów dotyczących Rosji, Ukrainy i krajów b. ZSRR, lecz nie mieszczących się w zakresie powyzszych for.
tuh
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Przesyłka z Rosji - ile będę czekać?

Postautor: tuh » czw 13 lip, 2017 20:26

Witam,

Oczekuję przesyłki z Rosji wysłanej przez Pocztę Rosji (https://www.pochta.ru/tracking#RA342307166RU) z miejscowości Nogińsk do Bydgoszczy. Niestety, już od dwóch tygodni informacja nie jest aktualizowana i zatrzymała się na tym, że paczka opuściła urząd celny. Czytałem, że takie postoje są tam czymś normalnym i jestem gotów na to, że może to potrwać dość długo, ale chciałbym zapytać, czy ktoś wie mniej więcej, ile trwa takie "wychodzenie z tamożni" (wysyłająca powiedziała, że paczka prawdopodobnie czeka na wylot - wysyłała pocztą lotniczą) i czy powinienem się obawiać co do losów mojej przesyłki :D? Pierwszy raz w życiu zamawiam coś z Rosji i liczę się nawet z możliwością, że ta paczka po prostu nie dotrze (na szczęście pieniądze nie były duże). W środku nie ma nic nielegalnego, jedynie płyta CD z grą. Czekam na opinie osób, które bardziej znają temat Poczty Rosji :).