mój-Mąż Uzbek

Forum to przeznaczone jest na poruszanie problemów dotyczących Rosji, Ukrainy i krajów b. ZSRR, lecz nie mieszczących się w zakresie powyzszych for.
mruzieva32
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

mój-Mąż Uzbek

Post autor: mruzieva32 » śr 27 wrz, 2017 00:35

witam forumowiczow, jestem żona czystokrwistego uzbeka.Z Samarkandy od 2010 roku, niestety nie znamy par pl-uzb. Zacznę od początku mój ex polak tylko mnie ponizal. Kiedyś nasz blok ocieplali uzbeku. Wcześniej myślałam że to dziki naród i pasterskie. Nagle widzę że przystojny mężczyzna z ciemną karnację robi balkon, dałam mu ciasto i kawę ruski znam po filologii jestem.Gadalismy o wszystkim facet na poziomie nie prostak.Potem pogawędki, tajne spotkania, bez seksu tylko romantyka. Ludzie zauwazyli powiedzieli ex mojemu. Pobił miałam sina twarz rozciete luki brwiowe a sam był babiarz. Tak jak stałam wyszłam z domu tylko torebkę. Do szpitala indukcji i skarga na posterunek dostał 5 lat. Jak Surat dowiedział się co mi zrobił ex miał szczęście, że był v areszcie ( wschodni temperament) potem wyznał że jak będę jego to będę mieć całowania buzie nie bitą. Pocałował v policzki, wyjechaliśmy razem ,do Kielc tam miał nowa pracę jako elektryk przy biurowcach. Wynajelismy mieszkanie i zaryzykowałam :D było nam cudowne. Oświadczył się, szybki cywilny i uroczysty w kościele, on muzumanin to inna treść przysiegi. Dopiero przy nim poznałam miłość,szacunek,wsparcie i nie bałam się wracać. Potem mój brat dał nam działkę i zbudował nasz dom. To był azyl mój mąż po pracy samodzielnie rozbudowywal by był dom dla nas i naszych rebionkow.Niestety poronilam,potem okazalo sie ze mam raka szyjki macicy- musieli ja usunac.Jedynie jajniki i kikut vaginy zostaly. Choc nie ma problemow z menopauza miala28 lat i wspolzyc normalnie. Rok na antydepresantach pomagal po okaleczajacej kobiecosc operacji.Potem on mial karte stalego pobytu. Ja mowie Suratik jak choczesz dzieci to daje wolna reke,on przytulil mocno i mowi Ty moya lublu i nie oddam ciebie nikomu.Minelo ponad 3 lata od tej operacji.Fizycznie ok nie bylo chemii i lamp.Maz nigdy nie zakazywal nic z reguly nosze w lecie przed kolano spódnice,sukienki,na basen razem chodzimy ja2 czesciowy. Jest super mezem kazdej kobiecie zycze podobnego. Nie rozumiem jednak kilku jego zachowan-np jak jest w pracy pracuje 2 tyg potem2 tyg v domu w miedzynarodowej budowlanej firmie. 1.Zawsze prosi mnie o foto sms ze smartfonu rozmawialam po co- on mienia skuczno bez ciebie.Mowi po pl ale czasem po rusku. 2.Zawsze od poznania sie mowi ti moj aniolczik mam blond wlosy ale do aniola mi daleko.I to i w domu i przy ludziach.. 3 czasami jak mam kryzys z powodu bezplodnosci jak zauwazy mokre oczy to obejmuje i vsio u nas budet horoszo,4- zawsze w gosiach czy jak razem tv ogladamy to 3 ma moja reke i patrzy na nia czy mam ektra manicure czy bez lakieru. Pytam z ciekawosci czy zachowania męża wynikaja z uzbeckosci czy to indywidualna cecha glupota ale nurtuje mnie to.Krzywda sie nie dzieje on pokazal mi milosc.Zyjemy w pl ja lat 31 maz37. Znam tylko 2 uzbekow.Moze ktos odpowie
http://zaszczepsiewiedza.pl/aktualnosci/szczepienia-hpv-prawdy-i-mity/

ODPOWIEDZ