Przeprowadzka do Rosji i ślub

Forum to jest przeznaczone do dyskusji na tematy związane z podróżami i szeroko rozumianą turystyką w Rosji. Tutaj zadajemy pytania o noclegi, transport itp.
SantinoNH
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: SantinoNH » pt 03 lis, 2017 17:11

Witam i pozdrawiam serdecznie .

W grudniu 8-mego wylatuję do Rosji, i zamierzam ożenić się z obywatelką FR , a takżę żyć w Moskwie.
Chciałbym się dowiedzieć jak zrobić, żeby wszystko było dobrze?

Chciałbym też podjąć tam pracę na jakieś pół roku, a potem otworzyć własny biznes.

Jakie są przeciwności, problemy ?

Jeżeli chodzi o język , rozmawiam z kobietą po rosyjsku , nigdy się nie uczyłem w szkole. Nauczyłem się rozmawiając.
Ona sama twiedzi, że mój język jest bez problemu teraz "rozgaworny". Pisać też umiem, ale z błędami , natomiast długopisem na kartce nie pisałem nigdy , i nie umiem ). Znam też język Angielski komunikatywnie , i język Niemiecki podstawowy ( do przypomnienia) .

Chcę zaczepić się na te pół roku w firmie tam, a potem spróbować otworzyć własny biznes.

Proszę Was o rady i pomoc , bo kto może mi doradzić jak nie Wy ? )))

Pozdrawiam

Krzysztof

stelmach33
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Post autor: stelmach33 » pt 03 lis, 2017 21:34

kielecki
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

Post autor: kielecki » pn 06 lis, 2017 08:00

Musze cie zmartwic.Przyjedziesz,wezmiesz slub i musisz podawac wniosek o pobyt czasowy. Czas oczekiwania pol roku wiec bedziesz musial niestety wrocic do Polski a potem przyjechac juz na stale. Z praca nie powinienes miec problemow,chociaz nie licz na cos ekstra

ODPOWIEDZ