Czyli MAZENO to admin...

Rozmowy na tematy związane ze stroną www.RosjaPL.info oraz z forum. Informacje o aktualizacjach, problemy techniczne, propozycje tematów.
expolak

Czyli MAZENO to admin...

Post autor: expolak »

Prosiłem o interwencję w sprawie użytkownika Mazeno, prawda?
Chodziło o hejt, agresję, spam i wiele, wiele innych.

Wystarczyło... poczytać i skasować kilka wpisów, wszak MAZENO spamer i hejtowiec numer jeden...
Tymczasem, zablokowano mi moje wpisy a wpisy Mazeno jak zostały tak zostały.

Napiszcie wprost - po co i dla kogo jest to forum, wszak ono dla niby Rosji i niby o Rosji...
Zatem - dlaczego dziwi fakt że przybywają tutaj zwolennicy Rosji i wschodu?

Napiszcie też wprost - ZAKAZ WJAZDU PUTINOWCOM, MY TU HEJTUJEMY RUSKICH albowiem chyba tylko po to to forum jest, prawda?

Zadaję na forum kilka pytań dot. Rosji a w odpowiedzi od MAZENO dostaję wpisy typu: TY RUSKI TROLU, SPIRTALAJ STĄD...

Bądźcie zatem uczciwi - zmieńcie logo na ANTYROSJA wtedy tacy jak ja ominą to miejsce... albowiem będą mieli szanse na zrozumienie co to za miejsce i po co...

Zrozumiałem że MAZENO to ADMIN, wszak nie usuwa się tylko swoich wpisów i jest jeszcze jedno: ten jego hejt zostaje jako REKLAMA, tak??

Ok, panowie, zatem ja podzękuję za mój byt w owym miejscu...

Proszę o skasowanie mojego konta, dalsza korespondencja pozostanie bez mojej odpowiedzi.
arko
Tajny Radca
Tajny Radca

Czyli MAZENO to admin...

Post autor: arko »

Po tym co wypisujesz tutaj viewtopic.php?f=13&t=14001
i w innych postach to bardzo rozsądna decyzja i zdecydowanie popieram. Gratulację i brawo ! ! !
mazeno
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Czyli MAZENO to admin...

Post autor: mazeno »

@expolak
czegos sie spodziewal piszac o polsce "popierdolandia"
juz sama twoja ksywka mowi za siebie
Szulik
Administrator

Czyli MAZENO to admin...

Post autor: Szulik »

expolak,
Zgodnie z prośbą konto usunąłem.
Gwoli wyjaśnienia: mazeno to nie jest ani admin ani moderator. Po prostu trudny użytkownik niejednego forum...
Niestety od ładnych kilku lat jestem jedyną osobą, która ma uprawnienia do moderacji - pomimo kilku prób nie udało się zachęcić nikogo z aktywnych użytkowników do zostania moderatorem. Takie czasy, fora są wypierane przez fejsy...

Nie przypominam sobie cenzurowania twoich wypowiedzi - pyskówkę najpierw wyczyściłem z najbardziej soczystych obelg a potem na wniosek autora wątku cały temat poszedł do kosza. Zresztą Twój post o podziale kilku państw zostawiłem, choć ktoś mógłby dopatrzeć się w nim nielegalnego nawoływania do podważania suwerenności państw.
mazeno
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Czyli MAZENO to admin...

Post autor: mazeno »

hehe
bardzo trudny
ODPOWIEDZ