10 lat minęło...

Rozmowy na tematy związane ze stroną www.RosjaPL.info oraz z forum. Informacje o aktualizacjach, problemy techniczne, propozycje tematów.
mazeno
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

10 lat minęło...

Post autor: mazeno »

z tym "zniechecaniem" to wg mnie dobra droga i (chyba) dosc skuteczna
zostaja nieliczni, ktorych temat rzeczywiscie interesuje
odsiewaja sie przypadkowe osobowosci fejsbukowe
lepiej mniej a konkretnie
na fejsie posrod zalewu smieci i gowna pewnie nigdy bym sie nie dowiedzial np. o wycieczkach anomadera (w sensie okolic, ktore odwiedza)
astrahujac od faktu, ze nie ma mnie na fesjie
tam to najwyzej pewnie dowiedzialbym sie ze 99% z zyliona "znajomych" morsuje w czerwcu albo wpiernicza wlasnie fit sniadanko w ukochanym korpo
dlatego jezdze po takich uzytkownikach jak "seflikoza kamperowa"
tacy niech sie branzluja na fejsie wlasnie, a nie na forach
jesli ma byc branzlowanie sie swoja zajebistoscia to powinno byc poparte jakimis konkretami
ciut wiecej niz tylko na poziomie gimbusa
wiec lubie fora takie jak to
z rzetelna wiedza
a przy okazji to swego rodzaju rozrywka :)
(patrz 7 linijek wyzej)
w dodatku czesto na takich zawezonych ilosciowo forach dosc sporo userow jednak sie zna osobiscie
i ma o czym ze soba rozmawiac
a nie tylko lajkowac sie nazwzajem

fakt
fora obumieraja
ale nie do konca
sa takie, ktore jakos tam zyja, choc sie wydaje ze zamarly
jak tutaj
i szulik szacun ze ci sie chce

jeszxce jedna uwaga
a'propos faktu, zes jest jedynym modem
to tez dobrze
bo w np. przypadku afer nie ma rozstrzalu i roznicy zdan gdy trzeba uspokoic towarzystwo
gdy jest pieciu czy dziesieciu modow to robia sie koalicje
(bylem na takich forach, ba! bylem na takich, przy ktorych powstawaniu bylem i mnie wywalili, bo jak powstawalo to bylo nas kilkunastu i znalismy sie wszyscy, a teraz po latach i po przeksztalceniach jest >50 tysiecy userow i 20 modow)
jedni lubia tego inni tamtego i cwaniakowate zrzucanie odpowiedzialnosci
i zamiast wyjasnic i uspokoic to difoltowo leci podjudzanie i banowanie
wiec za to tez szacun
Elwood
Nadworny Radca
Nadworny Radca

10 lat minęło...

Post autor: Elwood »

Miszcz hipokryzji.
P.S.
Uwaga forum skupia się na Rosji - mniej na Białorusi i Ukrainie ale jest sporo przydatnego info.
Moim zdaniem jest zbyt rozbudowane. Skupiłbym się na powyższych krajach w pełni - resztę pól oddając stricte tematycznym forom, gdzie jest znacznie więcej informacji.
"Olewanie" fejsa, to zbyteczna maniera. Oczywista, że jest potrzebne, trzeba tylko filtrować info i obserwować to, na czym zależy.
Przypomina mi to żonglowanie hasłem - nie mam tv więc nie ulegam propagandzie. Śmiechu warta deklaracja, bo jeszcze większą tubą są portale internetowe. Plus, to tradycyjnie dostęp do informacji znacznie szerszy niż poprzez tv. Dalej to jednak śmietnik.

Ocena forum?
Szulik - trwa i to jest Twój sukces.
PZDDR!
Świat jest do dupy, ale życie jest cudem.
ODPOWIEDZ