Regulamin forum

Rozmowy na tematy związane ze stroną www.RosjaPL.info oraz z forum. Informacje o aktualizacjach, problemy techniczne, propozycje tematów.
Szulik
Administrator
Posty: 1898
Rejestracja: czw 03 mar, 2005 23:53
Lokalizacja: Kraków

Regulamin forum

Post autor: Szulik »

1. Każdy użytkownik forum Rosjapl.info zobowiązany jest do przestrzegania Netykiety oraz wyrażania swoich opinii w zgodzie z prawem. W szczególności uprasza się o:
- korzystanie z wyszukiwarki na forum – wiele tematów było już dyskutowanych
- pisanie zgodnie z zasadami ortografii, interpunkcji
- precyzyjne formułowanie pytań
- nie wysyłanie próśb o napisanie pracy domowej
- używanie zwrotów grzecznościowych,
- wysłanie podziękowania osobie, która pomogła rozwiązać problem

2. Kategorycznie zabronione jest:
- używanie wulgaryzmów (za wyjątkiem sytuacji, gdy poddawane są one tłumaczeniu lub ich zastosowanie jest konieczne)
- obrażanie innych użytkowników forum oraz osób trzecich, w szczególności ze względu na narodowość, wyznanie, kolor skóry etc.
- zamieszczanie w stopce linków do stron komercyjnych
- pisanie wyłącznie dużymi literami
- spamowanie (pod każdą postacią).

3. Na forum, za wyjątkiem działu "Tablica Ogłoszeń" zabronione jest zamieszczanie reklam usług i produktów – reklamę na forum można zamieścić za pośrednictwem Google Adsense. Wyrażanie opinii, zarówno pozytywnych jak i negatywnych na temat konkretnych usług, produktów, czy firm jest jak najbardziej dozwolone. W przypadku powstania sporu (również prawnego) pomiędzy osobą dyskutującą, a firmą, na temat której prowadzona jest dyskusja – administratorzy oraz moderatorzy forum nie są stroną sporu i nie zajmują się rozstrzyganiem konfliktu.

4. Korzystanie przez jednego użytkownika z więcej niż jednego konta jest zabronione.

5. Podpis użytkownika może zawierać maksymalnie 3 linijki. Zabronione jest umieszczanie linków w podpisach.

6. Administracja forum zastrzega sobie prawo do usuwania, edytowania oraz blokowania postów i tematów, które nie spełniają postanowień niniejszego regulaminu, a w przypadku notorycznego łamania przyjętych zasad konta użytkowników będą trwale usuwane.

7. Użytkownicy łamiący postanowienia regulaminu będą ostrzegani punktami karnymi. Po 3 ostrzeżeniu użytkownik będzie miał zakaz pisania na forum. Liczba ostrzeżeń będzie widoczna pod avatarem. Ostrzeżenia mogą zostać anulowane decyzją moderatorów.

8. Niniejszy regulamin zaczyna obowiązywać od 02.01.2009. Posty, które pozostają w sprzeczności z regulaminem, a napisane przed datą wprowadzenia regulaminu będą edytowane, kasowane lub blokowane wg uznania moderatorów.

9. Użytkownicy, którzy nie akceptują postanowień niniejszego regulaminu proszeni są o kontakt z administracją w celu skasowania ich kont.
Zablokowany