Profesjonalizm moderatorów, czyli Mysia ciągle żywa

Rozmowy na tematy związane ze stroną www.RosjaPL.info oraz z forum. Informacje o aktualizacjach, problemy techniczne, propozycje tematów.
rudolviv74
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Profesjonalizm moderatorów, czyli Mysia cię…gle żywa

Post autor: rudolviv74 » czw 23 wrz, 2010 23:28

Osoby moderujące usunęły mój post do wątku o pośrednikach, uznając że jest nie na temat. Napisałem że "osoby które w dobie e-kvytok korzystają z usług pośredników, są jakby to powiedzieć, hmm trochę inne...". Sami oceńcie, jak było, pod warunkiem, że zdążycie...
Poza tym założyłem temat pt. "Wojna Klary", czyli niesamowita historia z Żółkwi. Usunęli go, nawet nie racząc poinformować o powodach. Pisałem o książce powstałej na bazie pamiętników z II wojny. Dom głownych bohaterów do dziś stoi w Żółkwi i można go zwiedzać. Działanie cokolwiek niezrozumiałe, zwłaszcza w świetle regulaminu a także info ze strony głownej, które powzolę sobie skopiować:

"Serdecznie witamy na stronie Rosja, Ukraina i kraje b. ZSRR. Strona ta powstała z myślą o osobach pragnących bliżej poznać Rosję, Ukrainę oraz pozostałe państwa byłego ZSRR. Na naszej witrynie pragniemy zaprezentować jak najszerszą informację o wspomnianych krajach. Szczególną uwagę poświęcono na przedstawienie praktycznych wskazówek dla turystów wybierających się na Wschód. Dużą część naszego serwisu zajmuje temat życia muzycznego naszych wschodnich sąsiadów. Ponadto na naszej stronie znajdą Państwo informacje z pozostałych dziedzin, m.in. ekonomiczne czy też historyczne."
Ostatnio zmieniony pt 24 wrz, 2010 11:03 przez rudolviv74, łącznie zmieniany 1 raz.

noboco5
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Re: Profesjonalizm moderatorów, czyli Mysia cię…gle żywa

Post autor: noboco5 » pt 24 wrz, 2010 04:29

rudolviv74 pisze:Osoby moderujące usunęły mój post ..."
Ja zaglądam tu od około pół roku i niejednokrotnie przekonałem się, że "cenzura" tego forum działa wg starych i dobrych procedur z ZSRR. Ciekawe jak długo ten wątek będzie otwarty.

Awatar użytkownika
MorgothV8
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

Post autor: MorgothV8 » pt 24 wrz, 2010 06:29

Mi też nie raz usunęli posta, ale w sumie to w 100% przypadków gdy faktycznie był np. za ostry albo nie na temat. nawet nigdy nie pisałem PW do modów w tej sprawie bo uważam że mieli rację.... wiem o jaki post autorowi chodzi, mi też tam usunęli, ale jak już wyżej napisałem w sumie mieli rację, bo takie posty OT prowadzą do niepotrzebnych dygresji itp.

Być może nie zawsze jest tak różowo i czasami autorowi wydaje się że moderatorzy nie mili racji, ale czy warto z tego powodu robić jakieś zamieszanie to nie sądzę... ot moja opinia.
Były Polarnik na Polskiej Stacji Polarnej "Hornsund"
Teraz programista na swoim
Fuji GSW, Pentax 67, Nikon F4, FM2, D3, D3200 FS + cała szklarnia

tatanka
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

Post autor: tatanka » pt 24 wrz, 2010 09:32

rudolviv74, Twój temat o Żółkwi jest po prostu prawdopodobnie przesunięty:

viewtopic.php?p=60234#60234

Awatar użytkownika
buba
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: buba » pt 24 wrz, 2010 09:37

moje posty tez ciagle wylaluja... najbardziej mnie zdziwilo gdy w temacie o noclegach na krymie smialam zadac pytanie o noclegi w koktebelu i w kurotnym... nie wiem co bylo w tym nie na temat albo czyje uczucia obrazalo :shock: :shock:

ach- zapomnialam! jak ktos kiedykolwiek napisze jakiegos posta w ktorym wyrazi sie zle o UE albo z niechecia o pomyslach uzywaniu angielskiego jezyka na ukrainie- to tez zaraz taki post wylatuje ;) pewnie za niezgodnosc polityczna :mrgreen:

ale robic zamieszania chyba nie ma co...
i tak lubie to forum - widac taka jego uroda :mrgreen: trzeba pisac duzo postow to jest szansa ze czesc zostanie :mrgreen:
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..

http://jabolowaballada.blogspot.com/

szaman
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: szaman » pt 24 wrz, 2010 10:02

Szkoda tylko, że moderator tak szybko nie reaguje na powielanie postów.
Пиймо друзі грай музико Нам вже все одно!

Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS » pt 24 wrz, 2010 11:18

Szanowni forumowicze to przykre jak czyta się niektóre uwagi na w/w temat. Co ciekawe niektórzy z was nie mogą pamiętać czasów inwigilacji służb socjalistycznej ojczyzny więc takie porównywania są śmieszne. Ze swojej strony mogę wszystkich zapewnić , że swoją pracę wykonuję poważnie. Czytam z zainteresowaniem większość postów. Poziom niektórych / całe szczęście że jest ich mało /z wypowiedzi jest fatalny. Co ciekawe niektórzy nie zapoznali się z regulaminem i wpisują " jak leci i gdzie popadnie a potem wpływają skargi na pracę modziusia ".

rudolviv74 : - usunięty post jeśli nie zauważyłeś ma się nijak do tematu. Zresztą prosiłem aby wypowiadać się wyłącznie w kwestii pośredników . Tematy tak ciekawe nie są prosto usuwane.

- temat " Wojna Klary " został przesunięty ( a nie usunięty !!!) we właściwsze miejsce .

noboco5, nie wiem o jaką cenzurę Ci chodzi , bo jeżeli o to że usuwane są wulgaryzmy to odsyłam do regulaminu.

MorgothV8, niektóre posty są usuwane ze względów czysto merytorycznych . W niektórych zasadniczych tematach robi się mydło i powidło.

buba, jestem Twoim fanem i nie usuwam postów złośliwie. Jeśli dobrze pamiętam post zamieściłaś w dziale w którym podajemy wyłącznie namiary na kwatery. Ponadto usunięty został jednak po dłuższej obecności w temacie.

szaman, reaguje , reaguje no może z opóźnieniem ale zawsze. Przypominam że mod też człowiek i do tego zapracowany.

ps Bardzo proszę o dokładne zapoznanie się z regulaminem forum a będzie mniej deletów :)

pozdrawiam wszystkich
Robert
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

Awatar użytkownika
pwlzeb
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: pwlzeb » ndz 26 wrz, 2010 15:17

Nie usuwajcie postow ktore sa nie na temat, ale z tematem moga sie troche wiazac, badz tez wnosza troche humoru. Nie ma nic bardziej zniechecajacego do pisania, jak widzisz, ze twoja praca trafila do kosza.

ODPOWIEDZ