Forum i strona

Rozmowy na tematy związane ze stroną www.RosjaPL.info oraz z forum. Informacje o aktualizacjach, problemy techniczne, propozycje tematów.
Awatar użytkownika
Siergiusz
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Forum i strona

Post autor: Siergiusz » sob 13 paź, 2012 15:28

Witam. Chciałbym się spytać czy tu czasem wchodzą jacyś moderatorzy i administratorzy. Nie widać ich śladu, a to raczej źle. Widzę także narzekanie z powodu braku zmian. Warto zacząć od zmiany stylu forum, prawda? Graficznie nie jest zachęcające.

Alexander_K
Radca Stanu
Radca Stanu

Re: Forum i strona

Post autor: Alexander_K » ndz 14 paź, 2012 23:46

Siergiusz pisze:Witam. Chciałbym się spytać czy tu czasem wchodzą jacyś moderatorzy i administratorzy. Nie widać ich śladu, a to raczej źle. Widzę także narzekanie z powodu braku zmian. Warto zacząć od zmiany stylu forum, prawda? Graficznie nie jest zachęcające.
Nie zgadzam się. Styl jest jak najbardziej w porządku.
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...

Kwiatkowski11
Tajny Radca
Tajny Radca

Re: Forum i strona

Post autor: Kwiatkowski11 » pn 15 paź, 2012 08:24

Alexander_K pisze:
Siergiusz pisze:Witam. Chciałbym się spytać czy tu czasem wchodzą jacyś moderatorzy i administratorzy. Nie widać ich śladu, a to raczej źle. Widzę także narzekanie z powodu braku zmian. Warto zacząć od zmiany stylu forum, prawda? Graficznie nie jest zachęcające.
Nie zgadzam się. Styl jest jak najbardziej w porządku.
Styl bez tresci na niewiele sie zdam a na naszym forum tresci coraz mniej i nad tym admin musi poracowac.Walkowanie bez konca cen, kursu dolara na Ukrainie i dojazdu na Krym moze byc atrakcyjne tylko dla poczatkujacych. Co z doswiadczonymi, powoli cichna i uciekaja na inne fora!
Если сникнет парус,Мы ударим веслами...

pietia
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: pietia » pn 15 paź, 2012 18:21

Rzeczywiście, jeszcze kilka miesięcy temu zostawiałem tu po 2-3 wpisy dziennie, na różne tematy a ostatnio zdarza się, że i przez tydzień nie ma czego komentować. Czyżby tematy powoli się wyczerpywały? Mimo to nie zamierzam uciekać na inne fora (tzn. pisuję i tam, ale nie kosztem tego forum :wink:)

Awatar użytkownika
buba
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: buba » wt 16 paź, 2012 19:00

Chyba wazna jest zawartosc forum - tresc a nie grafika... Forum to nie gra komputerowa.. Chyba... :roll:
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..

http://jabolowaballada.blogspot.com/

fik
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Post autor: fik » czw 18 paź, 2012 18:41

Forum ma być czytelne. I jest, koniec tematu.
i suffer the dreams of a world gone mad

Ale w końcu wyruszyliśmy z Telkibánya, ponieważ nic tak nie szkodzi utopii jak nadzieja na jej trwałość.

Awatar użytkownika
fijalkowski
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca

Post autor: fijalkowski » sob 20 paź, 2012 09:01

buba pisze:Chyba wazna jest zawartosc forum - tresc a nie grafika... Forum to nie gra komputerowa.. Chyba... :roll:
ty się nie znasz, i ja też zresztą, pewnie Sojuz wprowadzil nowa norme, ze fora maja miec ladna grafike WOT...JEWROPA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ODPOWIEDZ