Kamera samochodowa/videorejestrator co polecacie ?

Idealne miejsce do wszelkich rozmów na tematy nie związane z Rosją, Ukrainą i pozostałymi krajami ZSRR. Jest to tzw. "Off-topic".
Awatar użytkownika
kwiatek.pl
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: kwiatek.pl »

Witam kolegów
Jaką kamerę/videorejestrator polecacie do auta w cenie do 400zł max ?
Szukam tylko modelu na przyssawkę z jak najszerszym kątem widzenia...
Obrazek
magdak2000
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: magdak2000 »

Wybór jest dość spory ale istotne pytanie jest jakim budżetem dysponujesz ?
meter30
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: meter30 »

Jestem dość na świeżo bo w ubiegłym tygodniu nabyłem i zamontowałem moja pierwszą w życiu kamerkę samochodową 70 maj dash cam lite. Zgrabna solidnie wykonana, obiektyw Sony. Minusy są takie że nie jest na przyssawkę tylko przyklejana do szyby, ale mi to nie przeszkadza bo planuje miec to auto 5 lat więc nie będę jej odpinał. Nie ma polskiego menu, ale jest właściwie bezobsługowa więc o niej zapomniałem i brak PL mi nie przeszkadza. Bardzo irytujące są komunikaty głosowe ( których się nie da wyłączyć) przy odpalaniu i gaszeniu samochodu. Posiada funkcję nagrywania na parkingu, ale wówczas trzeba mieć zapewnione zasilanie gwarantowane bo wbudowana bateria wystarczy na kilka godzin nagrywania.
Koszt z kartą 64gb to 259zl (można dokupić dodatkowo moduł GPS). Jakość nagrywania jest bardzo dobra, kąt widzenia 130 stopni (konkurencja ma więcej) jest dla mnie wystarczający, naprawdę dużo widać. Sądzę że mogę polecić ten sprzęt dla osób które nie potrzebują zbędnych wodotrysków, ale oczekują że sprzęt będzie po prostu dobrze rejestrował.
ODPOWIEDZ