Fanpage związany z Rosją

Idealne miejsce do wszelkich rozmów na tematy nie związane z Rosją, Ukrainą i pozostałymi krajami ZSRR. Jest to tzw. "Off-topic".
grundzio12
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Fanpage zwię…zany z Rosję…

Post autor: grundzio12 »

Witam wszystkich, zapraszam wszystkich na fanpage na którym możecie znaleźć wszystko co związane z Rosją, głównie filmiki oraz obrazki. Bardzo was prosiłbym żebyście udostępniali dalej ten fanpage i dali łapkę w gorę ponieważ ten fanpage jest związany z moim zadaniem z przedmiotu zawodowego w szkole. Potrzebne są wasze lajki, a ja postaram się często coś dla was wrzucić. Z góry dziękuje :)
https://www.facebook.com/witam.w.rosji

Kwiatkowski11
Tajny Radca
Tajny Radca

...co Ty wiesz o Rosji

Post autor: Kwiatkowski11 »

Sam pomysl wydal mi sie interesujacy , choc po wejsciu na FB stwierdzam, ze od pomyslu do wykonania daleka droga. Wyobraz sobie, ze ktos taka strone zrobilby o Polsce. Moim zdaniem utrwalasz zwykle stereotypy, ktorych w netcie jest pelno. Gdybym ja to ocenial to niestety u mnie zaliczenia bys nie dostal Chyba, ze nastapia poprawki. :wink:

Awatar użytkownika
Cotka
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Nuuuuuuuuuda

Post autor: Cotka »

Dokładnie tak samo odebrałam. Jedzie nuuuuuuudą :twisted: Mógłbyś to wzbogacić bardziej jakimiś żartami, wesołymi wpisami. Coś niekonwencjonalnego, ewentualnie jakiś skandal...

ODPOWIEDZ