Szukam polaków - Sankt Petersburg

Idealne miejsce do wszelkich rozmów na tematy nie związane z Rosją, Ukrainą i pozostałymi krajami ZSRR. Jest to tzw. "Off-topic".
Tanya89
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Tanya89 » czw 03 sie, 2017 09:10

Witam
Temat może wydać się większości głupi ale chciałam o tym napisać już dawno temu, no i w końcu się odważyłam :lol:
Otóż od pewnego czasu mieszkam w Petersburgu i narzekam na brak towarzystwa, na brak pogadania z kimkolwiek po polsku, choćby jakiegoś wypadu dwa razy w miesiącu na piwo do fajnego baru i odpocząć od tego codziennego posługiwania się angielskim, który potrafi być męczący na dłuższą metę. Mąż (rosjanin) podziela moje zdanie i co więcej, uważa że przydałoby mi się jakieś towarzystwo wtedy kiedy jego przy mnie być nie może, zwłaszcza że w poprzednim życiu byłam dość towarzyska i trochę mi ciężko w tym kraju, gdzie nie mam okazji kontaktu ze swoimi rodakami. Ktoś pewnie zaraz napisze "to po cholerę wyjeżdżałaś jak czujesz się tak źle", więc od razu napiszę, że nie czuję się aż tak tragicznie i umrę bez jakiegokolwiek towarzystwa :D
Poprostu fajnie by było spotkać się z jakimś rodakiem i pogadać w ojczystym języku, nawet jeśli tylko o głupotach :wink:
Jakby kogoś moje małe ogłoszenie zainteresowało to walić na priv

Krzysiek85
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: Krzysiek85 » ndz 06 sie, 2017 22:44

Napisałem na priv
Zapraszam na www.popetersburgu.pl

ODPOWIEDZ