Uzależnienia

Idealne miejsce do wszelkich rozmów na tematy nie związane z Rosją, Ukrainą i pozostałymi krajami ZSRR. Jest to tzw. "Off-topic".

Od czego jesteśmy uzależnieni

Papierosy
5
19%
Kawa
7
26%
Alkohol
3
11%
Narkotyki
2
7%
Leki/przeciwbólowe/uspokajające/ nasenne
4
15%
Praca(pracoholizm)
1
4%
Partner życiowy
1
4%
Internet
4
15%

Liczba głosów: 27

polaczka
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Post autor: polaczka »

Albo SYLIKONY :D :D jednej pani rosjance życie uratowały :D :D
http://www.gadu-gadu.pl/zawdziecza-zyci ... edium=main

Przeszła w Moskwie operację - donosi rosyjska "Pravda". O powiększenie biustu poprosił ją mąż pięć lat temu. Kobieta uległa namowom małżonka i powiększyła sobie piersi. Według rosyjskich mediów to właśnie implanty uratowały Rosjance życie, gdy podczas domowej awantury mąż zaatakował ją nożem.

Zobacz też: Silikonowa pierś eksplodowała

Chciał wbić go żonie w serce, jednak nóż był za krótki i nie przebił się przez silikon ogromnego implantu.

To nie pierwszy raz, gdy sztuczne piersi uratowały kobiecie życie - przypomina "The Huffington Post". W lutym 2010 roku w Beverly Hills została postrzelona kobieta z powiększonym biustem. Kula uszkodziła jedynie implant. :D
alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: alainen »

no to głupi był że chciał wcześniej żeby sobie te silikony wszyła :) jakby nie wszyła to by ją zatłukł jak chciał :)
Awatar użytkownika
buba
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: buba »

a ja tam kompletnie nie rozumiem tych push-upow, wypychania stanikow.. No bo dla kogo to sie robi? dla ludzi na ulicy? czy zeby zwrocic uwage jakiegos faceta? (potem sie moze niezle rozczarowac ;) ) dla kolezanek? dla siebie? czy nie lepiej zaakceptowac siebie taka jak sie jest?

A co do tej zaatakowanej babki.. Dostala wczesniej ostrzezenie, ktore zignorowala.. Skoro facet ja namawial na silikon to juz swiadczylo ze to jakis patologiczny typ.. Juz na tym etapie powinna od niego uciekac..
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..

http://jabolowaballada.blogspot.com/
alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

push = up nosze przynajmniej ja dla siebie, dla swojego lepszego samopoczucia :) jakby mój chłop chciał żebym sobie silikony wszyła to bym chyba go wyśmiała i kupiła pod choinkę lalkę dmuchaną :) no sorry... albo chce lale albo nrmalną kobiete.... normalnemu facetowi tego nie potrzeba.... jak lubi kobity z większymi piersiami to niech sobie taką znajdzie a nie płaską którą bedzie na silikon namawiał... jeden lubi takie a drugi inne...
polaczka
Nadworny Radca
Nadworny Radca

ja tak samo alainen :lol: :lol:
dasvidania
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: dasvidania »

Pracuje w szpitalu więc nieraz chirurgia plastyczna jest potrzebna np: po amputacji piersi czy niedorozwoju albo nieraz dla lepszego samopoczucia jak kobieta źle się czuje. Tylko musi być to przemyślana decyzja i nie robiona pod presją.

ankieta

Papierosy
18% [ 5 ] osób
Kawa
25% [ 7 ] osób
Alkohol
11% [ 3 ]osób
Narkotyki
7% [ 2 ] osoby
Leki/przeciwbólowe/uspokajające/ nasenne
14% [ 4 ] osoby
Praca(pracoholizm)
3% [ 1 ] osoba
Partner życiowy
3% [ 1 ] osoba
Internet
14% [ 4 ] osoby
alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

nie, no wiadomo że pooperacyjna chirurgia plastyczna to co innego i jest zupełnie uzasadniona w wielu przypadkach...
polaczka
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Przyznaje się bez bicia sama z niej korzystałam :) tylko nie chodzi o piersi i implanty :) . Po operacji onkologicznej tak mi brzydko skóra z brzucha wisiała że miałam problem by ubrać jakiekolwiek obcisłe rzeczy. Wszystko odpadało basen też - wygląd koszmarny.
Dostałam propozycje operacje 5 godzinną by wszystko ''wygładzić'' rok się zastanawiałam i zdecydowałam się.
Całe 2 tyg w szpitalu żałowałam decyzji, bo byłam pokrojona :lol: i nie do życia :lol: potem pół roku sobie wyrzucałam:
- po coś to robiła było dobrze, bez basenu,plaży można żyć itp
ale jak po 9 miesiącach mogłam iść na basen wypluskać się :lol: ,kąpać nad morzem jeśli miałabym cofnąć czas zrobiłabym to jeszcze raz :) :)
alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

a jak koń na którym jechałam "podzedł w długą" i spadłam to złamałam sobie szczękę w dwóch miejscach... mało tego - złamał mi ją pieniek o który zawadziłam spadając - jego sęk przebił mi na wylot skórę na brodzie i połamał szczękę :) wiem, wiem to brzmi jak scenariusz do filmu "Teksańska masakra piłą mechaniczną" ale nie było tak źle... Od razu straciłam przytomność i otworzyłam oczy na łóżku szpitalnym, przypominałam fioletowoczerwonożółtego arbuza... Tak to jest jak sie zamiast basenu na studiach wybiera jazdę konną tylko dlatego że jest po południu i można się wyspać.. :D

ale miałam jednego z najlepszych chirurgów w polsce który tak mnie sprawnie połatał że praktycznie śladu nie ma i zebów nie straciłam :) mam tylko niewielką bliznę i to tylko dlatego że jak mi chirurg zaczął tłumaczyć jak się robi "plastykę" to mu podziękowałam...ale facet miał złote ręce.... łatał takie przypadki... poleżcie sobie na oddziale chirurgi szczękowej to sie napatrzycie...ja tam 6 tyg byłam :)

acha i dodam że jest to genialna metoda odchudzania.... efekt natychmiastowy... żebyście wiedzieli jak ja kombinowałam przy odrutowanych szczękach jak między zębami upchać skórkę od chleba.... :D
alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

no co, żadne uzaleznienie sie u nikogo nie pojawiło??? :shock:
tatanka
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

Post autor: tatanka »

a co Ty alainen myślisz, że np. ja mam co tydzień jakieś nowe uzależnienie? :D
spinca
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Post autor: spinca »

alainen pisze:a gdzie kupujesz bielizne? bo ja zazwyczaj w Esotiq.. uwielbiam gorsety a tam mają takie fajne.. :)
Mam kilka sklepów internetowych, najczęściej w Dopasowanej. Na początku latałam po sklepach, bo nie znałam rozmiarówek poszczególnych marek, ale teraz już wiem które firmy zaniżają, zawyżają itd rozmiary.
Zresztą jak mam wątpliwości to dzwonię i proszę o dokładne zwymiarowanie.
Awatar użytkownika
biełka
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: biełka »

od jakiegoś czasu tylko i wyłącznie partner życiowy :wink:
polaczka
Nadworny Radca
Nadworny Radca

to chyba najfajniejsze z uzależnień i najzdrowsze :) :)
markula
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: markula »

No cóż, zostaje życzyć biełce aby takie uzależnienie pozostało jak najdłużej ,najlepiej całe życie :)
ale czy zawsze się to udaje.....
Awatar użytkownika
biełka
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: biełka »

Mam taką nadzieję :D odpukać w niemalowane by nie zapeszyć. Na razie świat widzę przez różowe okulary i niech tak zostanie
Awatar użytkownika
fijalkowski
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca

Post autor: fijalkowski »

a nikt od forum nie jest uzależniony :wink: ????
polaczka
Nadworny Radca
Nadworny Radca

to chyba pod internet podlega :)
Awatar użytkownika
fijalkowski
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca

polaczka pisze:to chyba pod internet podlega :)
ale bym by m forum wyróżnił, internet to nie tylko forum :wink:
alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

polaczka pisze:to chyba najfajniejsze z uzależnień i najzdrowsze :) :)
może i najfajniejsze ale na dłuższą mete bardzo toksyczne i chore.... zalezy jaki typ uzaleznienia....
alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

fijalkowski pisze:
dobra, niech się forum czuje wyróżnione :D
Awatar użytkownika
fijalkowski
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca

alainen pisze:
fijalkowski pisze:
dobra, niech się forum czuje wyróżnione :D
no wreszcie ktoś proforumowy :D jak Robert wróci to wyciągnie z tego konsekwencje, kto degraduje forum :wink:
alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

no i winni zostaną ukarani... proponuje jakiś ostry detoks od konkretnego uzależnienia :D
polaczka
Nadworny Radca
Nadworny Radca

może i najfajniejsze ale na dłuższą mete bardzo toksyczne i chore.... zalezy jaki typ uzaleznienia....
jeżeli obie osoby się kochają to naprawdę nic w tym złego :) i jest to obustronne.

Gorzej jak np kobieta jest źle traktowana a nie może odejść ze względów finansowych czy opinii publicznej czy tzw syndrom wyuczonej bezradności że nie poradzę sobie bez partnera.
alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

polaczka pisze: jeżeli obie osoby się kochają to naprawdę nic w tym złego :) i jest to obustronne.
no nie do końca tak jest.... ja wiem że mój mąż mnie bardzo kochał i co z tego... jak był zazdrosny to pił, robił awantury... i co z tego że ja go kochałam? próbowałam tłumaczyć, wspólnie gdzieś wychodzić.... ale on jak sobie coś uroił to nikt mu nie przetłumaczył.. i co? i była miłość obustronna i nie wystarczyła... teraz ja pzynajmniej patrze inaczej - ważniejsze żeby facet znał słowo: kompromis, zrozumienie, czułość i takie tam podobne a nie tylko mówił mi że mnie kocha a na czyny sie to nie przekładało.. nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem :) jego strata :)

a żeby było weselej to mam tą satysfakcję że w ostatniej rozmowie telefonicznej sam, z własnej, nieprzymuszonej woli to przyznał!!! :D
polaczka
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Co do uzależnień to ja zaczynam od dziś się.... odchudzać :) zobaczymy co z tego wyniknie. Nie dla zdobycia chłopa ale żeby się lepiej czuć i mieć lepszą kondycje.
alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

no... ja sie nieprzerwanie i permanentnie odchudzałam aż wreszcie sie wkurzyłam i stwierdziłam że jak mi to nie przeszkadza to jest ok a jak ma facetowi przeszkadzać to niech spada na drzewo... ostatnio jednak okazało sie że schudłam :) zupełnie nie wiem jakim cudem :) fakt że troche waga spadła w dół :) małe a cieszy.... to chyba wogóle cud... kiedy usiłowałam trzymac dietę lipa z tego wychodziła... a teraz... oczywiście w pracy mówię że miałam taką silną wolę i to dzięki temu :D
Zoya Nikitin
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: Zoya Nikitin »

alainen pisze:oczywiście w pracy mówię że miałam taką silną wolę i to dzięki temu :D
dobrrre :mrgreen:
polaczka
Nadworny Radca
Nadworny Radca

spinca pisze:Też jej tego życzę, acz wątpię, oj, wątpię
może ona ma jakąś szanse
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kara_25_la ... no%C5%9Bci
Efekty kary 25 lat pozbawienia wolności
Według Józefa Koreckiego, wieloletniego dyrektora zakładów karnych i autora książki o wieloletnich wyrokach, który prześledził losy 190 byłych więźniów jacy odbyli karę 25 lat pozbawienia wolności tylko 14 wróciło potem do więzienia. Byli więźniowie są zazwyczaj zdyscyplinowani, dobrze pracują. Szybko po wyjściu z więzienia się żenią, chcą nadrobić stracony w więzieniu czas.
ODPOWIEDZ