Władywostok — wycieczki do Korei Północnej

Forum to jest przeznaczone do dyskusji na tematy związane z podróżami i szeroko rozumianą turystyką w Rosji. Tutaj zadajemy pytania o noclegi, transport itp.
eyescrime
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz
Kontakt:

Post autor: eyescrime »

Witam,

Ostatnio znalazłem wycieczkę do Korei Północnej z Władywostoku : https://fregataero.ru/tury/aziya/severn ... nsan-keson

Bardzo mnie zdziwiły ceny, całkiem przystępne. Czy ktoś z Was był już na takiej wycieczce ?

Ciekawi mnie to, czy zagraniczni turyści mogą się zapisać na takie wycieczki jeśli mają dwukrotną wizę.

Zawsze mówiono mi, że wycieczki do Korei Północnej startują zawsze z Pekinu, i są koszmarnie drogie.

Z góry dziękuję za odpowiedzi
Счастье за горами ! / Podróżnik : 64 państw zwiedzonych na stan dzisiejszy / Ulubione strony : Europa Wschodnia oraz Ameryka Południowa
Gzagal
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: Gzagal »

Nie jest to prawdą, że wycieczki startują tylko z Pekinu. Organizowane są nawet przejazdy najdłuższą nitką Kolei Transsyberyjskiej Moskwa - Władywostok - Phenian :) Nie mniej tutaj z tego co widzę w grę wchodzi jedynie przelot samolotem
eyescrime
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz
Kontakt:

Napisałem do tej firmy, i ceny na tej stronie obowiązują jedynie dla obywateli Rosji, Ukrainy i Białorusi. Dla pozostałych, cena jest o +/- 30 % wyższa, bo ich partner w Korei Północnej tak sobie życzy.
Счастье за горами ! / Podróżnik : 64 państw zwiedzonych na stan dzisiejszy / Ulubione strony : Europa Wschodnia oraz Ameryka Południowa
eyescrime
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz
Kontakt:

Gzagal pisze:
sob 15 lut, 2020 14:51
Nie jest to prawdą, że wycieczki startują tylko z Pekinu. Organizowane są nawet przejazdy najdłuższą nitką Kolei Transsyberyjskiej Moskwa - Władywostok - Phenian :) Nie mniej tutaj z tego co widzę w grę wchodzi jedynie przelot samolotem
Czy miałbyś proszę jakieś linki do wycieczek Władywostok - Phenian ? Nic ciekawego nie znalazłem na ten temat. I chętnie oszczędziłbym na transporcie, gdyż samolot droższy jest niż pociąg.

Najlepiej to wykupiłbym se kolejową wycieczkę do Phenian'a z Władywostoka a potem bym już bezpośrednio do Chin pojechał czy poleciał.
ODPOWIEDZ