Wkrótce wizy turystyczne na 6 miesięcy

Forum to jest przeznaczone do dyskusji na tematy związane z podróżami i szeroko rozumianą turystyką w Rosji. Tutaj zadajemy pytania o noclegi, transport itp.
eyescrime
Tytularny Radca
Tytularny Radca
Kontakt:

Post autor: eyescrime »

Счастье за горами ! / Podróżnik : 64 państw zwiedzonych na stan dzisiejszy / Ulubione strony : Europa Wschodnia oraz Ameryka Południowa
Tato
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: Tato »

Trudno uwierzyć, wreszcie coś obiecującego i normalnego nastąpi.
Oby się spełniło. :mrgreen: :idea: :wink:
eyescrime
Tytularny Radca
Tytularny Radca
Kontakt:

Być może przy okazji będzie krótszy czas oczekiwania na wizę, gdyż ogromna większość turystów będzie wyrabiała sobie e-wizy, a ci co chcą na dłużej będą po prostu mniej tracić czasu w kolejce. Pamiętam jak pracowałem w pośrednictwie wizowym w Paryżu to z kolegą siedzieliśmy nieraz całymi dniami w tym centrum wizowym...
Счастье за горами ! / Podróżnik : 64 państw zwiedzonych na stan dzisiejszy / Ulubione strony : Europa Wschodnia oraz Ameryka Południowa
Tato
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: Tato »

eyescrime - Dzięki bardzo, jak nie teraz (Covid) to w przyszłości może da się wykorzystać. 64 państw zwiedziłeś, prawdziwy podróżnik z Ciebie i szczęściarz bo znalazłeś taką wiadomość. :o :lol:
eyescrime
Tytularny Radca
Tytularny Radca
Kontakt:

Tato pisze: ndz 21 mar, 2021 10:29 eyescrime - Dzięki bardzo, jak nie teraz (Covid) to w przyszłości może da się wykorzystać. 64 państw zwiedziłeś, prawdziwy podróżnik z Ciebie i szczęściarz bo znalazłeś taką wiadomość. :o :lol:
Z przyjemnością ! :wink: Też mam taką nadzieję, w dodatku jeśli będzie to tzw. "multiwiza" (czyli wiza umożliwiająca wielokrotny wjazd na terytorium Federacji Rosyjskiej), to być może będzie można łatwiej zwiedzić np. Osetię Południową, Abchazję (co prawda można tam się udać również od strony Gruzji), Doniecką Republikę Ludową oraz Ługańską Republikę Ludową. Trzymaj się :wink:
Awatar użytkownika
buba
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: buba »

Nie ma jak super dogodna wiza teoretyczna, nie mająca zadnego przelozenia na praktyke.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..

http://jabolowaballada.blogspot.com/
ODPOWIEDZ