Rozrywkowa strona Moskwy

Forum to jest przeznaczone do dyskusji na tematy związane z podróżami i szeroko rozumianą turystyką w Rosji. Tutaj zadajemy pytania o noclegi, transport itp.
nonda
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Rozrywkowa strona Moskwy

Post autor: nonda » czw 31 maja, 2018 22:06

Witam

Jak zapewne wszyscy zauważali w ostatnim czasie pojawia sie masa postów związanych z szeroko pojętym wyjazdem do Rosji. Jest to oczywiście związane z mundialem co daje to niepowtarzalna szanse zobaczenia tego kraju. Również chciałem sie podłączyć do tego trendu jednak od nieco innej strony.
Chodzi mi o rozrywkową stronę Moskwy. Dosyć ciężko jest znaleźć w internecie informacje czy opinie. Dlatego też chciałbym sie zapytać czy ktoś zna, ktoś ma może jakąs wyrobioną opinie o dyskotekach czy klubach nocnych w stolicy Rosji? Specjalnie lecimy trochę wcześniej aby poznać lepiej Moskwę dlatego też za wszelkie informacje będę wdzięczymy :) Poprzez informacje mam na myśli konkretne miejsca, popularność, ceny , czy to miejsca bardziej dla studentów czy starszych itd ewentualnie jakieś strony gdzie można coś znaleźć.
Z góry dziękuje za pomoc :)

Rycerz_Ni
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Rozrywkowa strona Moskwy

Post autor: Rycerz_Ni » pt 01 cze, 2018 19:19

W tej sprawie do głowy przychodzi mi Tomasz Maciejczuk. Poszukaj go na FB. Był tam kilka miesięcy i z fotek widziałem, że trochę balował. To dziennikarz, występował w miejscowych telewizjach ale młody chłopak. Teraz już ma zakaz wjazdu do Rosji na 30 lat. zagadaj do niego myślę, że nie odmówi.

pietia
Kanclerz
Kanclerz

Rozrywkowa strona Moskwy

Post autor: pietia » pt 01 cze, 2018 20:19

Rycerz_Ni pisze:
pt 01 cze, 2018 19:19
Teraz już ma zakaz wjazdu do Rosji na 30 lat.
To co on tam nabroił? :shock: A może chodziło o 3 lata?
Na FB jest grupa "Polacy w Moskwie", tam też mogą coś podpowiedzieć w kwestii rozrywek

lukaszb1986
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Rozrywkowa strona Moskwy

Post autor: lukaszb1986 » sob 02 cze, 2018 12:20

pietia pisze:
pt 01 cze, 2018 20:19
Rycerz_Ni pisze:
Teraz już ma zakaz wjazdu do Rosji na 30 lat.
To co on tam nabroił? :shock: A może chodziło o 3 lata?
Dostał zakaz od służb specjalnych za tworzenie zagrożenia dla bezpieczeństwa Rosji.
Tutaj trochę więcej o nim
https://wiadomosci.wp.pl/obronca-polski ... 371131009a

https://www.google.pl/amp/s/wiadomosci. ... jkr33p.amp

kielecki
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

Rozrywkowa strona Moskwy

Post autor: kielecki » sob 02 cze, 2018 18:40

Rycerz_Ni pisze:
W tej sprawie do głowy przychodzi mi Tomasz Maciejczuk. Poszukaj go na FB. Był tam kilka miesięcy i z fotek widziałem, że trochę balował. To dziennikarz, występował w miejscowych telewizjach ale młody chłopak. Teraz już ma zakaz wjazdu do Rosji na 30 lat. zagadaj do niego myślę, że nie odmówi.
To faszysta i zwolennik niejakiego Bandery.Wielki przyjaciel Ukrainy.

Rycerz_Ni
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Rozrywkowa strona Moskwy

Post autor: Rycerz_Ni » wt 05 cze, 2018 09:04

kielecki pisze:
sob 02 cze, 2018 18:40
Rycerz_Ni pisze:
To faszysta i zwolennik niejakiego Bandery.Wielki przyjaciel Ukrainy.
Nie zgodzę się. Właśnie za punktowanie ukraińskiego nacjonalizmu i opisywanie jak to niektóre bataliony w strefie ATO (Tornado) używają faszystowskich symboli dostał z kolei zakaz wjazdu na Ukrainę na 5 lat. Na początku im pomagał jako wolontariusz a potem zaczął pisać jak tam jest naprawdę i to nie spodobało się tamtejszym władzom.

ODPOWIEDZ