Strona 1 z 1

Biełomorsk - Onega - Archangielsk

: wt 26 cze, 2018 23:06
autor: SlademWierzb
Cześć,

W drugiej połowie września planuję dwutygodniowy wypad nad Ładogę, Onegę i dalej chciałbym wzdłuż wybrzeża przejechać od Biełomorska, poprzez Onegę do Archanielska (samochód mam przystosowany do takich wyjazdów).

Dużo czytam, przeglądam fora oraz blogi w poszukiwaniu ciekawych, wartych zobaczenia miejsc, obecnie brakuje mi malowniczych miejscówek na dziki kamping, może jakimiś się chcecie podzielić.

Natomiast tym co mnie nurtuje, jest przejazd pomiędzy Nimengą a Onegą. Na mapach, które posiadam zaznaczony jest zimnik prowadzący na północ do Vorzogory, do tego do pokonania dość szeroki bród. Jest też szlak kolejowy, wiodący przez Ponga, z kilkoma mostami, ale na zdjęciach satelitarnych - Google Maps, Yandex, nie widać prowadzącej wzdłuż nich drogi. Może ktoś z Was zna tamte okolice i może podzielić się informacjami?

Dzięki

Biełomorsk - Onega - Archangielsk

: wt 30 paź, 2018 00:13
autor: SlademWierzb
Wróciłem i było rewelacyjnie :)

Powoli montuję filmy z wyprawy, która potoczyła się trochę inaczej niż planowałem, ale i tak było fantastycznie.

Trochę zdjęć znajdziecie pod adresem: http://www.slademwierzb.pl/rosja-kareli ... rze-biale/

Na kanale Śladem Wierzb na youtube znajdziecie również sporo relacji, a tych, którzy posiadają konta na facebooku, zapraszam na stronę http://fb.com/slademwierzb - jest tam sporo relacji, które prowadziłem na żywo.