BILETY !!!

Forum to jest przeznaczone do dyskusji na tematy związane z podróżami i szeroko rozumianą turystyką w Rosji. Tutaj zadajemy pytania o noclegi, transport itp.
Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

BILETY !!!

Post autor: ARTURINGA »

WITAM

Rezerwujemy i kupujemy profesjonalnie bilety kolejowe (do i po): ROSJA, Ukraina, Białoruś, Kazachstan, Uzbekistan...!!!
Szukasz biletów...
ZAPRASZAM

Pod tym linkiem zamieszczamy opinie naszych klientów otrzymane na piśmie, na e-mile, na forum, nawet GG, czy skypem... itd...
Czy są autentyczne? - tak!

Polecam też nasze referencje:
http://www.wadi.pl/referencje-biura-wadi-376.html
Ostatnio zmieniony sob 29 gru, 2012 13:54 przez ARTURINGA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

SZCZEGÓłY

WITAM

Ponieważ jest do mnie duzo pytań w sprawie BILETÓW...
Proszę aby zgłaszać sie z wiekszym wyprzedzeniem !!!
Nie kupuje sie w Rosji i byłym WNP biletów z dnia na dzień.. zwłaszcza w Wakacje.
(np. na nie które pociągi juz 30 dni wcześniej... niema miejsc!)

Bilety można kupować do 45 dni wcześniej!!!
Do zakupu biletów potrzebne jest:
- KSERO Paszportów (lub skan na e-mail) strona paszportu ze zdjęciem!
- Telefon kontaktowy najlepiej komórka.
- Trasa dokładnie jeżeli można!
- Data wyjazdu (+-2 dni) pociagi kursują nieregularnie np w dni parzyste?, co 3 dni itd.

Pobieram prowizję 20% ceny biletów. (myślę że to przystępna Oferta ;-)
Grupy powyżej 4 osoby, prowizja 15% !!!
Bilety po Ukrainie prowizja: 30-PLN od biletu.

Sprawy cenowe, przekazów pieniędzy, przesyłki biletów... ustalam indywidualnie !!!

Czyli... Bardzo prosze o zgłaszanie sie z Wiekszym wyprzedzeniem.
Kupowanie biletów w OSTATNIM Momencie graniczy prawie z Cudem ;-)

Wszystkich serdecznie zapraszam. Najlepiej w godzinach od 16-22 .

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pn 23 lip, 2007 20:30 przez ARTURINGA, łącznie zmieniany 3 razy.
m0ses
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: m0ses »

Info od zadowolonego klienta.
Profesjonalna i szybka obsluga. Bilety juz mam wyjezdzam 15 sierpnia.

Dziekuje
Lukasz
seven
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Post autor: seven »

Potwierdzam! Zakupilam bilety u Arturinga. 100% pewnosci i zadowolenia! Dzieki Artur!
gp
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: gp »

Hej!
Skorzystalam z pomocy Artura i moge poswiadczyc, ze jest sprawdzonym "zrodlem" biletow! Polecam jego pomoc, poniewaz Artur zalatwil nam bilety walsnie takie o jakie nam chodzilo:)

Dzieki i pozdrawiam

Gosia
Prokom-i-anka
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Prokom-i-anka »

Dolaczam do grona zadowolonych klientow ARTURINGI- profesjonalna obsluga! Udalo mu się dokonac zakupu biletow z Brześcia do Moskwy mimo, ze zgłosiłam się niecale 2 tyg przed wyjazdem. Ponieważ dostępne były w jedna strone jedynie obszczije (zamiast zamawianej przeze mnie plackarty), sam zaproponowal, ze obniży wysokość swojej prowizji- ze względu na moje ‘straty moralne’ :D
btw, Artur- udalo mi się zakombinowac tak, ze i tak mielismy miejsca lezace :wink:
Jednym slowem- polecam te firme.
PS. Nie jestem czlonkiem rodziny właściciela firmy :lol:
Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

WITAM

Informuje, ze pracuje już na swoim sprzęcie.
Niedługo może nawet na dwa kompy będziemy pracowali.

Kontakt w sprawie INFORMACJI o biletach: wadi.fhu@interia.pl
Zamówienia SZCZEGÓŁOWE biletów na: wadi1@interia.pl
Również piszcie na:
gg: 3212547
Postaram się odpowiadać na bieżąco!

0-509-322-665 (24 godziny!)
lub Telefonicznie:
0-33-822-33-36 (Najlepiej wieczorem!)

Z naszą ofertą najlepiej zapoznać się na: www.wadi.pl NA WSCHÓD
Zapraszam!!!
Ostatnio zmieniony czw 08 sty, 2009 22:43 przez ARTURINGA, łącznie zmieniany 2 razy.
Adonis
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: Adonis »

Ja rowniez polecam Artura, szybka profesjonalna obsluga, 100% zgodnie z zamowieniem i moim zdaniem tanio. Dzieki za wszystko !!!
Dante
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: Dante »

Ja podzielam zdanie Adonisa.

Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej i informatywnej obslugi Artura co mnie utwierdza w przekonaniu, ze moja pierwsza podroz nad Baikal bedzie fantastyczna.

Bylem w paru rosyjskich biorach podrozy w Niemczech i ... obsluguja bardzo ladne dziewczyny, ale to bylo juz wszystko :).

Dostawalem glownie sprzeczne informacje, no jo , bedzie lepiej.
Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

NOWOłšCI!!!

WITAM

Wraz z Ingą staramy sie wychodzić na przeciw Waszym pytaniom i problemom.

Dlatego na naszej stronie www.wadi.pl NA WSCHÓD, pojawiły sie nowe Usługi (inne usługi), oraz zdjęcie Packarty (Galeria).
Galeria bedzie zmieniana i udoskonalana, rówinież dzieki Waszym opinią i sugestią.
Również wszystkie Wasze komentarze niedługo znajdą sie na stronie!
Wszystkim!!! którzy korzystali z naszych usług dziękuje za opinie! ;-) oraz podpowiedzi!

Również na Allegro "wkroczyliśmy" ;-) aby jeszcze bardziej zwiększyć naszą wiarygodność.
W 2007 specjalne promocje dla Klientów korzystających już z naszych usług.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy!
ARTUR+INGA
Ostatnio zmieniony pt 16 sty, 2009 20:15 przez ARTURINGA, łącznie zmieniany 1 raz.
Misiek21
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: Misiek21 »

Atado pisze:Tak. A teraz sie pochawlili, że we wszystkich miastach ma to działać. Usługa miała być dostepna na stronie RDZ od 14 maja, ale jaj jej tam nie widzę:-(
Bilety zamawia się przez stronę http://www.ticket.rzd.ru/wps/portal/pp
(najpierw trzeba się zarejestrować)

Bilet elektroniczny wygląda tak:
http://img526.imageshack.us/img526/2908 ... ketez7.jpg
Awatar użytkownika
Anna888r
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: Anna888r »

http://www.rzd.ru/ Link do strony ros.PKP

po rejestracji mozna kupic/zamowic bilet przy pomocy internetu (wszystko po rosyjsku)Правила оформления заказа на покупку проездных документов (билетов) через Интернет.

Проездные документы (билеты) при наличии свободных мест в системе «Экспресс» можно приобрести:
от 45 суток и до отправления поезда с пунктов формирования или оборота поезда;
от 3 суток и до отправления поезда с промежуточной станции.

При оформлении заказа в день отправления поезда необходимо предусмотреть достаточное время для получения проездного документа (билета) в кассе ОАО«РЖД», но не позднее, чем за 1 час до отправления поезда.

Проездные документы (билеты) оформляются по «полному» и «детскому» тарифу.

Количество человек в одном заказе:
не более 8 - при оформлении проезда по одному типу тарифа («полный» или «детский»);
не более 8 - при оформлении проезда «четного» количества человек по «полному» тарифу и «четного» количества человек по «детскому» тарифу;
не более 7 - при оформлении проезда по разным типам тарифа («полному» и «детскому»);
Эти правила распространяются на поезда, следующие во внутреннем сообщении по территории Российской Федерации и международном сообщении с государствами СНГ, Латвийской Республикой, Литовской Республикой, Эстонской Республикой.

Не производится: оформление поездок в международном сообщении со странами дальнего зарубежья, в поезда и вагоны сторонних перевозчиков, в поезда, следующие в (из) Калининградскую область транзитом через территорию Литовской Республики;
оформление безденежных и льготных проездных документов (билетов);
переоформление проездных документов (билетов).
Жить, как говориться, хорошо!
Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

WITAM

Miło mi poinformować, że mamy już w ofercie dwie nowe trasy (szczególnie atrakcyjne):
Moskwa - Pekin (Chiny)
Moskwa - Ułan Bator (Mongolia)
Ostatnio zmieniony sob 23 cze, 2007 00:02 przez ARTURINGA, łącznie zmieniany 2 razy.
helmi81
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: helmi81 »

Mogę jedynie potwierdzić, rzetelność i jakość wykonywanych usług. I uważam, że prowizja też nie jest wygórowana.

Powiem, szczerze na początku miałem trochę obaw, no bo wpłacasz np. 1,5TPLN (dłuuuga trasa) komoś z kim nawet nie rozmawiałeś i nie wiesz czy ten ktoś potem jeszcze się do ciebie odezwie.

A tutaj było wszystko tak jak trzeba. Bilety na dokładnie te pociągi i dni, co chciałem. Także w miare dostępności uwzględnione zostają szczegółowe fanaberie ;-) niemal co do numeru konkretnego miejsca... ;-)

Jeszcze raz wielkie dzięki dla Artura. Bez tego moja wycieczka do Chin nie byłaby taka prosta!!!
Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

Mamy już w ofercie dwie nowe trasy (szczególnie atrakcyjne):
Moskwa - Pekin (Chiny)
Moskwa - Ułan Bator (Mongolia)
Oba pociągi są bezpośrednie!!!! (Wagony KUPE i LUX)
Szczególnie polecam ;-)

Pozdrawiam i...
ZAPRASZAM
Ostatnio zmieniony czw 26 lip, 2007 19:22 przez ARTURINGA, łącznie zmieniany 1 raz.
NYgga
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: NYgga »

Holla back!
Nie będę się za bardzo rozpisywał, ale powiem tak-jeżeli podróże "Na Wschód" to www.wadi.home.pl . W pełni profesjonalna obsługa, która nie kończy się w chwili odbioru np.biletów czy wiz-możecie na NICH liczyć również w czasie podróży-zawsze pomogą:)
SERDECZNIE POLECAM I ŻYCZĘ JAK NAJWIĘCEJ PODRÓŻY NA WSCHÓD:)
NYgga
Misiek21
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: Misiek21 »

Dopisuje kolejny pozytywny komentarz :) Szybka i fachowa obsługa, dzięki której zdobyłem potrzebny mi bilecik odpowiednio wcześniej - dziś już wszystkie miejsca są wyprzedane. Polecam.
mazia
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: mazia »

Mam pytanie czy bilet z Moskwy do Polski mozna kupic w Polsce? czy dopiero na miejscu, przed planowanym powrotem? Ile taki bilet moze kosztowa?
lebro
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: lebro »

Uwaga zadowolony klient :)
odebrałem juz bilety z poczty :) są piękne :) żonie i mnie podobają się
dziekujemy :)
Profesjonalna i szybka obsługa i tanio :)
kontakt mailowy, telefoniczny, sms-owy :)
pozdrawiam
PS. wyjezdzam juz 29 lipca 2007 :arrow: KRYM :mrgreen:
Awatar użytkownika
pieklo
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: pieklo »

Chciałbym swoją skromną osobą wyrazić wdzięczność firmie WADI za kompleksowo wykonaną usługę biletową. Bardzo dobry kontakt zarówno przed, jak i po sprzedaży. Poza tym mnóstwo porad wliczonych w cenę. Wszelakim osobnikom udającym się na Wschód, a nie mającym czasu/pieniędzy/ochoty/możliwości na przed-podróż do WNP w celu zakupu biletów polecam ową firmę handlowo-usługową.

(Dla mnie zakupione zostały bilety Brześć-Moskwa, Moskwa-Biszkek)
Maryś
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Bilety

Post autor: Maryś »

Witam!
Przy zakupie biletu polecamy zdecydowanie WADI. Profesjonalizm pod każdym względem.
Dzięki nim spędziliśmy cudowne nie zapomniane chwile na Syberii.
Mariusz i Kasia z Poznania
Awatar użytkownika
mlody78
Kanclerz
Kanclerz
Kontakt:

Post autor: mlody78 »

dzięki ARTURINGA za bilety...tak jak poprzednicy można mówić tylko w samych superlatywach...
więc jeśli macie problemy z bileatmi/wyjazdem na wshód waszym rozwiązaniem jest ARTURINGA :wink:
będę wdzięczny za korzystanie na forum z funkcji Szukaj ...przed zadaniem pytania...
mp
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: mp »

Ja również skorzystałem z oferty Wadi. Kupili i wysłali mi bilety szybko, bez problemów i uczciwie. Pełna informacja w trakcie załatwiania biletów. Tak więc gorąco polecam!!!
MP,Poznań
Awatar użytkownika
Skerbi
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Skerbi »

Ja skorzystałem z usługi spotykając się osobiście :) pełen profesjonalizm i rzetelność... nic dodać i nic ująć - na prawdę jestem zadowolony i polecam każdemu, kto jedzie pierwszy raz na wschód oraz tym, którzy chcą oszczędzić sobie nerwówki i spokojnie wsiąść do pociągu nie martwiąc się o resztę.
Pozdrowienia dla Artura i Ingi :) Dzięki za pomoc i porady!
Rosja to kraj spoooorych możliwości :)
padma
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: padma »

Dołączam do pozytywnych opinii. Dziękuję za bilety, bardzo rzetelnie, sympatycznie i bezproblemowo - polecam i za rok pewnie znowu skorzystam z pośrednictwa, o ile mnie tegoroczne doświadczenie nie załamie, bo to będzie moje pierwsze spotkanie z rosyjską koleją;) Pozdrawiam!
Danula
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Danula »

Należę do grona zadowolonych klientów firmy, z tą tylko różnicą, że chodziło o wizy :D Niemniej jednak uczciwie, rzecztelnie i tanio! gorąco POLECAM!
raffo_o
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: raffo_o »

Witajcie,

kupilem bilet do Ulaan Bataar od Wadiego i musze przyznac, ze firma mi profesjonalnie mnie obsluzyla. Mimo, ze mielismy drobne nieporozumienia wynikkajace z utrudnionego kontaktu (bylem przez wiekszosc czasu za granica i rzadko odbieralem poczte i smsy) udalo nam sie w koncu dogadac i nawet sie nie poklocilsmy> Moglo sie to skonczyc roznie, bo zle sie zrozumielismy co do terminu wyjazdu, a potem pojawila sie pokusa, zeby udawadniac po czyjej stronie lezy wina, zetermin wyjazdu na bilecie do konca mi nie pasuje. Do niczego takiego nie doszlo. Znalezlismy rozwiazanie i mam juz w reku bielty, we wtorek wyjezdzam i jestem zadowolony z serwisu ;-) Bilet dostalem szybko, a wszystkie informacje potrzebne dostawalem od reki. Wszystkim ktorzy tez jada zycze szerokiej drogi. Agencja mnie nie zawiodla :-)
piotrek_g
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

Post autor: piotrek_g »

Witam.
Zdecydowanie polecam firme WADI do zakupów biletów na Wschodzie.Na prawde w porządku ludzie,znający się na rzeczy, potrafiący doradzić- pełen profesionalizm.
Pierwszy raz kożystałem z usług tej firmy (nie miałem możliwości sam z Gdańska udać się na Ukraine,Białoruś po bilety) i naprawdę mogę tylko w samych superlatywach się o nich wypowiadać.Niedługo wyjeżdżam, tak więc życzę szerokiej drogi po szerokich torach na Wschodzie. Wielkie dzięki za umożliwienie mi dostania biletów dla WADI jeszcze raz.
I pamiętajcie - NA WSCHÓD TYLKO Z WADI!!!!

pozdrawiam
Piotrek G,Gdańsk
massud
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Re: BILETY !!!

Post autor: massud »

Kolejny pozytyw od kolejnego zadowolonego klienta.
Szybko ,sprawnie i dokładnie tak jak prosiłem.
Teraz wszystko w rękach rosyjskich pograniczników :)
inszallach!!!

pozdrawiam
massud
pozdrawiam.
massud
ŁYSY
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: ŁYSY »

Witamy wszystkich .Chcieliśmy sie wypowiedzieć na temat firmy WADI.fhu - na wschod .
A mianowicie jest to porządna firma jeśli chodzi o załatwianie biletow i innych pomocnych dokumentów.Pan ARTURINGA miał z nami cały czas kontakt i uzgadniał rodzaje biletów oraz godziny odjazdów.
Poza tym firma WADI.fhu była naszym partnerem na wyjazd do Rosji w rejon Kaukazu o czym więcej pisze na portalu www.turnia.pl gdzie znajduje sie obszerna relacja z wyjazdu i pobytu.
Dodatkowo zamówione bilety przyszły na czas, wspołpraca układała się bardzo pozytywnie i bez najmniejszych potknięć.
Ślemy ogromne podziękowania dla Pana ARTURINGA za dobre zakończenie całej transakcji !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Serdecznie pozdrawiamy i odsyłamy do w/w portalu ...

Asia i Marek (turnia.pl - oszhomaho 2007)

P.S.Na pewno skorzystamy jeszcze z usług tejże firmy ...
Zablokowany