zimowe podroze po rosji :)

Forum to jest przeznaczone do dyskusji na tematy związane z podróżami i szeroko rozumianą turystyką w Rosji. Tutaj zadajemy pytania o noclegi, transport itp.
Awatar użytkownika
lusac
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca

zimowe podroze po rosji :)

Post autor: lusac »

bylo o rosyjskich drogach, teraz cos o jezdzie po syberii zima. i to jaka zima... :) szczegoly tutaj.
Nadieżda
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: Nadieżda »

Ja tam byłam jedynie zimą na Łotwie i zaliczyłam -27 w ciągu dnia i -34 w nocy -> powiem Wam, że niezła jazda, ale da się przeżyć. ALe -50 to asobie już trudno wyobrażam...

Ale od 3 dni mamy śnieg również w Wałbrzychu. Zamieszanie na ulicach nieziemskie, komunikacja miejska opóźniona o ponad godzinę, i źli ludzie, którzy po jednym dniu domrażania samochodów mają dosyć zimy, na którą tak czekali biadoląc o zmieniającym się (ocieplającym) klimacie.

Więc pocieszmy się, że nie jesteśmy sami. Bracia Moswiczanie również mają jazdę. A jaką? Sami zobaczcie! Te zdjęcia zrobiły na mnie wrażenie:

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony pt 26 sty, 2007 21:38 przez Nadieżda, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lusac
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca

Post autor: lusac »

ktore: te? :)
Nadieżda
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: Nadieżda »

no te co wkleiłam :-)
szkarabciu
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: szkarabciu »

Chce wyjechać na ferie do Rosji. W jaki rejon najlepiej jechac?? Chodzi mi o góry, gdzie jest najwiecej sniegu? Licze na szybką odpowiedz. Z gory dziekuje :D
BARTixR
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

Post autor: BARTixR »

szkarabciu .. im dalej na wschod tym lepiej :) , tylko ty i czysta dzika natura !!
a powaznie to ponoc Soczi , swietne kurorty, w Turcji byli znajomy tylko co wrocili, swietne sniezne trasy.
W zaleznosci czego oczekujesz iza jakie pioeniadze.
ODPOWIEDZ