Pociągiem do Workuty.

Forum to jest przeznaczone do dyskusji na tematy związane z podróżami i szeroko rozumianą turystyką w Rosji. Tutaj zadajemy pytania o noclegi, transport itp.
anioł
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Pocię…giem do Workuty.

Post autor: anioł »

Chciałbym sie coś dowiedzieć o wyjazdach na Północny Ural.Wiem ze istnieje możliwość dojazdu do Workuty koleją.Tylko przybliżcie mi prosze na jakich zasadach to się odbywa??

Szulik
Administrator

Post autor: Szulik »

Z tego co wiem to po prostu kupujesz bilet i jedziesz. Tam nie ma jakichś ogromnych problemów dla turysty. Jest trochę relacji z takich podrózy w necie.

blazey
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Post autor: blazey »

pociagi w tym kieurunku odjeżdżają z dworca Moskwa Jarosławskaja, połączenia możesz znaleźć na stonie http://www.poezda.net/
wybierasz sie na Ural? możesz napisać parę słów o planach? :)

Piters

Post autor: Piters »

Ja w tym roku jade do Workuty.Póżniej planuje pojechać pociągiem do miejscowosci Labytynangi juz za Uralem po stronie azjatyckiej.W drodze powrotnej jadę na Sołowki skad pozniej pociagiem do Kaliningradu i do Polski.Z biletami nie ma najmniejszego problemu ,zazwyczaj sa miejsca a przejazd na całej trasie z Polski do Workuty pozniej przez Sołowki i Petersburg do Kaliningradu zamyka sie w kwocie 550 zł.Jeśli ktos ma jakies ptyania to prosze pisać na adres: piotrek-syberia1998@yandex.ru

Goska

Post autor: Goska »

No to jednak Piecia jedziemy?

ODPOWIEDZ