nawigacja działająca w Rosji

Forum to jest przeznaczone do dyskusji na tematy związane z podróżami i szeroko rozumianą turystyką w Rosji. Tutaj zadajemy pytania o noclegi, transport itp.
maarcin
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

nawigacja dział‚aję…ca w Rosji

Post autor: maarcin »

Witam
poszukuje nawigacji ktora w miare bedzie dokladna na terenie Rosji, Litwy, Łotwy,Estoni, Ukrainy i Białorusi (mile widziane takze inne kraje), moze ktos cos używał i może polecic
pawel99999
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: pawel99999 »

witam, zdecydowanie polecam tomtom najlepiej z serii GO, osobiście używam modelu GO930 + mapa EUROPE v 8.60, rewelacyjnie sprawdza sie w moskwie i innych dużych miastach oraz małych wioskach. Jestem kierowcą ciężarówki, zrobiłem na niej ok 350tys km i zdecydowanie mogę ją polecić każdemu

Obrazek
kamillotop
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: kamillotop »

IGO - Węgierski program nawigacyjny z mapami Teleatlasu dla Rosji to najlepsze rozwiazanie jakie dotychczas widzialem. Dokladne mapy, szczegolowe plany miast, rowniez na dalekim wschodzie.
Jesli bede mial okazje, nieomieszkam przetestowac.
tombk02
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: tombk02 »

A to ja się tutaj zapytam czy ktos może ma albo wie gdzie mógłbym znaleśc mapy rosji i ukrainy albo do iGo pod androida lub sygic mobile maps tez na androida?
Awatar użytkownika
Miszania
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Post autor: Miszania »

na Białoruśi IGo widzi tylko główne drogi, np. obwodnicę Mińska, natomiast w środku biała plama..., tak samo Mołdawia, polecam "Navitel"...
BARTixR
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

Post autor: BARTixR »

a ja używam mapy papierowej.
nigdy mnie jeszcze nie zawiodła :mrgreen: :mrgreen:

zawsze pod ręką, momentalna "załadowanie" odpowiedniej strony, wszystko czytelne i jasne.
Szybko można sobie wytyczyć trasy, warianty, objazdy, postoje.
Oznaczone są stacje benzynowe, kilometraż drogi, posty DPS.. itp.
Polecam :!:
kamillotop
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: kamillotop »

Miszania pisze:na Białoruśi IGo widzi tylko główne drogi, np. obwodnicę Mińska, natomiast w środku biała plama..., tak samo Mołdawia, polecam "Navitel"...
Zalezy ktora mapa.

Rumunie tez mozesz miec tylko glowne drogi.. a ja jak jezdzilem, trafialem np w Galati pod adres.
ODPOWIEDZ