Petersburg - lot w najbliższym terminie

Forum to jest przeznaczone do dyskusji na tematy związane z podróżami i szeroko rozumianą turystyką w Rosji. Tutaj zadajemy pytania o noclegi, transport itp.
Radoslawny
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Petersburg - lot w najbliższym terminie

Post autor: Radoslawny » czw 01 wrz, 2011 17:03

Pomocy! Szukam kogoś, kto leci do Petersburga w najbliższym terminie. Potrzebuję przekazać na gwałt dokumenty do Urzędu Stanu Cywilnego w Petersburgu. Szukam osoby lecącej do Petersburga i mogącej je przewieźć i na lotnisku w Petersburgu przekazać je mojej narzeczonej, która na nie czeka. Dokumenty potrzebne są do zarezerwowania terminu ślubu, który ma się za miesiąc odbyć w P. Właśnie zwolnił się termin, ale bez dokumentów nie można go zarezerwować. Każdy dzień się liczy, bo może przyjść ktoś inny i termin przepadnie :(

arko
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: arko » czw 01 wrz, 2011 18:53

Jeżeli nikogo nie znajdziesz to podejdź do konduktora na dworcu Centalnym w Warszawie i poproś o zabranie dokumentów i problem rozwiązany.Daj mu jakąś kasę,napewno się zgodzi....

BARTixR
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

Post autor: BARTixR » czw 01 wrz, 2011 20:29

arko pisze:Jeżeli nikogo nie znajdziesz to podejdź do konduktora na dworcu Centalnym w Warszawie i poproś o zabranie dokumentów i problem rozwiązany.Daj mu jakąś kasę,napewno się zgodzi....
jeśli są bezpośrednie wagony do pitera to tak, konduktor zabierze za jakieś umowne wynagrodzenie.
Firmy kurierskie też dostarczą w 48 godzin.

arko
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: arko » czw 01 wrz, 2011 21:01

BARTixR pisze:jeśli są bezpośrednie wagony do pitera to tak, konduktor zabierze za jakieś umowne wynagrodzenie.
Wiadomo,że chodzi tylko o bezpośrednie połącznia np;jutro o 21.00 jest bezpośredni do Sankt Petersburga http://rozklad-pkp.pl/query.php/pn?q=pl ... 0&OK#focus

BARTixR
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

Post autor: BARTixR » czw 01 wrz, 2011 21:03

arko pisze:
BARTixR pisze:jeśli są bezpośrednie wagony do pitera to tak, konduktor zabierze za jakieś umowne wynagrodzenie.
Wiadomo,że chodzi tylko o bezpośrednie połącznia np;jutro o 21.00 jest bezpośredni do Sankt Petersburga http://rozklad-pkp.pl/query.php/pn?q=pl ... 0&OK#focus
to faktycznie bardzo dobre rozwiązanie i ja bym z niego skorzystał.

stelmach33
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: stelmach33 » ndz 11 gru, 2011 01:32

Wiadomo,że chodzi tylko o bezpośrednie połącznia np;jutro o 21.00 jest bezpośredni do Sankt Petersburga http://rozklad-pkp.pl/que...902040&OK#focus

Nie otwiera mi sie ten link.Jak czesto kursuje pociąg z Wawy do Petersburga?Po ile bilety?

pietia
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: pietia » ndz 11 gru, 2011 07:18

stelmach33 pisze:Wiadomo,że chodzi tylko o bezpośrednie połącznia np;jutro o 21.00 jest bezpośredni do Sankt Petersburga http://rozklad-pkp.pl/que...902040&OK#focus

Nie otwiera mi sie ten link.Jak czesto kursuje pociąg z Wawy do Petersburga?Po ile bilety?
Chyba należy użyć czasu przeszłego, bo od nowego rozkładu jazdy (czyli od dziś) bezpośredni wagon Warszawa-Petersburg zostaje wycofany, podobnie jka kilka innych ciekwychpołączeń na Wschód

stelmach33
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: stelmach33 » pn 12 gru, 2011 14:52

Wielka szkoda!Chciałem się wybrac do Pitera pociągiem.
Czyli pozostaje mi ecolines,luxexpress,simpleexpress lub samolot?!
:roll:

Awatar użytkownika
Zeus
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: Zeus » pn 12 gru, 2011 16:03

stelmach33 pisze:Wielka szkoda!Chciałem się wybrac do Pitera pociągiem.
za 60 euro mozna kupic bilet tam i spowrotem wawa - Tallin z firma air baltic (miedzyladowanie w Ridze, ale tam jest 2 godziny postoju), w cenie nie ma doliconego bagazu

a z tallina simple express, jedzie za 3 euro jedna strone do petersburga ;D Jo :D :D

pietia
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: pietia » pn 12 gru, 2011 17:48

stelmach33 pisze:Wielka szkoda!Chciałem się wybrac do Pitera pociągiem.
Pociągiem zawsze można z przesiadką w Wilnie lub Brześciu. Z Brześcia jest np. codziennie pociąg ok. 14, w Pitrze jest on następnego dnia ok. 10 rano (w obu przypadkach podaję czasy miejscowe). Do tej opcji potrzebna jest jeszcze białoruska wiza tranzytowa, ale tak samo potrzebowałbyś jej, gdybyś jechał tym niekursującym już wagonem bezpośrednim

ODPOWIEDZ