St. Petersburg - szukam taniego noclegu w centrum

Forum to jest przeznaczone do dyskusji na tematy związane z podróżami i szeroko rozumianą turystyką w Rosji. Tutaj zadajemy pytania o noclegi, transport itp.
wuwa
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

St. Petersburg - szukam taniego noclegu w centrum

Post autor: wuwa »

Cześć,
Szukam taniego noclegu w centrum Petersburga dla 3 osób na kilka dni na przełomie czerwca i lipca. Czy ktoś z Was zna jakąś ciekawą miejscówkę? Może jest na forum ktoś z tego miasta? Zależy mi na tym, aby nocleg był możliwie najbliżej ul. Szpalernaja (47) albo stacji metra.
Będę wdzięczna za pomoc,
Ania
pietia
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: pietia »

Na przełomie maja/czerwca nocowałem w Kakadueva Hostel, Nabiereżnaja Fontanki 51/53. Za łóżko w wieloosobowym płaciłem 400 rubli/noc. Z tym, że hostel ten jest w trakcie zmiany dzierżawcy, więc panował tam organizacyjny burdel, do tego część gości to gastarbeiterzy z różnych republik b. ZSRR. Ale lokalizacja fajna, parę minut od Newskiego, a z tego co wiem, w okolicy jest jeszcze kilka hosteli w podobnej cenie
alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: alainen »

kiedys nocowałam w hotelu Nevsky Express w okresie czerwiec/lipiec. Warunki rewelacyjne i trafiłam na promocje 1665zł/10 dni ze sniadaniami. Centrum praktycznie, niedaleko stacja metra, stacja dworca kolejowego... polecam hotel, super był :)
Zoya Nikitin
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: Zoya Nikitin »

http://www.sabrina-hotel.ru/hostel.php

wprawdzie ja korzystalam z ich uslug dosc dawno temu (4-5 lat temu), ale chyba nic sie nie zmienilo. czysto, milo, blisko, sniadanie w cenie, internet
wuwa
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Dziękuję za informacje. W międzyczasie znalazłam coś takiego, http://tvil.ru/entity/hotel/view/334801/hotelroom/9514 gdzie noc kosztuje mniej niż 500 rubli, nie wiem tylko jak się z nimi skontaktować, bo nie podali numeru telefonu ani emaila bezpośrednio do hotelu. A może nie wszystko dobrez rozszyfrowałam na tej stronie;) Sprawdzę jeszcze te miejscówki, które polecacie, dzięki!
Ania
stelmach33
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: stelmach33 »

Jesli na Nekrasova to polecam również :

http://www.polish.hostelworld.com/hoste ... burg/41270

Mieszkałem 2 razy.Moze byc.
wuwa
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Dziękuję! Ten ostatni namiar mnie ratuje, wszystkie inne niestety nie miały już wolnych miejsc na interesujący mnie termin.
Pozdrawiam!
Ania
Awatar użytkownika
pieklo
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: pieklo »

Bylem trzy tygodnie temu w Frederics Hostel. Całkiem przyjemnie - nie mam żadnych uwag. W okolicach Nekrasova 40-50 jest bardzo fajna restauracja gruzińska - hinkali po 200 rubli, więc tanio jak na prawie-centrum Petersburga.
pietia
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: pietia »

pieklo pisze:W okolicach Nekrasova 40-50 jest bardzo fajna restauracja gruzińska - hinkali po 200 rubli, więc tanio jak na prawie-centrum Petersburga.
To jeśli już przy żarciu jesteśmy, to polecam tez siec Stołowaja nr 1, mają lokale m.in. na Newskim między Kanałem Gribojedowa i Mojką, a także naprzeciwko Dworca Moskiewskiego. Smacznie, tanio i szybko, do tego czynne 24 h
A co do noclegów, to w samym Pitrze wisi pełno ogłoszeń i ulotek o noclegach nawet od 300 rubli za łóżko. Ale na ile to pewne, nie sprawdzałem, zresztą adresowane jest to chyba głównie do gastarbeiterów, którzy przyjeżdzają tam na dłużej
ODPOWIEDZ