Wierchojańsk

Forum to jest przeznaczone do dyskusji na tematy związane z podróżami i szeroko rozumianą turystyką w Rosji. Tutaj zadajemy pytania o noclegi, transport itp.
kleks

Wierchojał„sk

Post autor: kleks »

Szukam i szukam czegoś na temat dojazdu do Wierchojańska, i tak znaleźć nie mogę... Owszem, dowiedziałam się, że mają tam lotnisko, oraz ze jest tam przystań rzeczna. Mniemam tylko, że skoro nic więcej na ten temat nie napisano, to znaczy, że i samolot i statek, nie są dostępne dla zwykłych "turystów". Proszę, napiszcie, czy mam rację.
Na mapach, które przeglądałam, nie ma też zaznaczonych żadnych dróg lądowych; wzmianek w informatorach itp. również o nich nie ma... Czy naprawde jest tak wielki problem z dojazdem do Wierchojańska? Informatory te były sprzed paru lat, więc może dziś sytuacja trochę się zmieniła?
blazey
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Post autor: blazey »

w rosji rzadzi zielona waluta, wiec wszystko da sie zalatwic. A swoja droga to wybrales sobie miejsce do ktorego chyba rzeczywiscie trudno sie dostac, ale co tam, skoro da sie dojechac samochodem nad morze laptiewow (mam na mysli relacje z podrozy kamazem korytem Indygirki w Poznaj Swiat) to znaczy ze syberia nie jest juz taka dzika i da sie dojechac wszedzie :)
ODPOWIEDZ