Sylwester 2012/2013 w Moskwie- ktoś chętny?

Forum to jest przeznaczone do dyskusji na tematy związane z podróżami i szeroko rozumianą turystyką w Rosji. Tutaj zadajemy pytania o noclegi, transport itp.
Maria Magdalena
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Sylwester 2012/2013 w Moskwie- ktoł› chę™tny?

Post autor: Maria Magdalena »

Witam forumowiczów :)
Od jakichś trzech lat planuję wycieczkę do Rosji a dokładnie jej zachodnią część, jednak na „objazdówkach” dużo nie zwiedzę, sama nie pojadę a na wschodzie nikogo nie znam. Postanowiłam jednak pójść na całość i spędzić tego sylwestra w Moskwie. Nie mam jeszcze dokładnego planu dojazdu czy zarezerwowanego noclegu, dlatego liczę na pomoc ludzi obeznanych w tym temacie. Przede wszystkim liczę na to, że koszty nie będą kosmiczne, ponieważ jestem osobą uczącą się i zarabiającą najniższą krajową. ;)
Gdyby ktoś był chętny zabrać się ze mną lub pomógł mi w załatwianiu formalności typu wiza i zakwaterowanie, proszę o kontakt na pw. Pozdrawiam, Marysia :)

Danielgd
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: Danielgd »

rowniez jestem osoba uczaca sie, mialem okazje byc w rosji u znajomych, i co do cen, to z gory chce ostrzec, ze w moskwie, i piterze sa znaaaacznie wyzsze niz w polsce. nie mowiac o zakwaterowaniu etc. tymbardziej w sylwka.

pietia
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: pietia »

Na www.hostele.pl można jeszcze znaleźć noclegi na okres sylwestrowy, w salach wieloosobowych, za 40-50 złotych/noc. Ale trzeba się pospieszyć, bo im bliżej Nowego Roku, tym szybciej takie oferty zaczą znikac. Bywa też i tak, ze cena za noc 30/31 grudnia kosztuje ok. 50 zł, a już za noc 31.12/1.01 75 zł (tak jest np. w Napoleon Hostel). Generalnie jednak hostele to najtańsza opcja noclegu dla niskobudżetowych turystów (pomijjąc couchsurfing)

Olya_16
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Olya_16 »

Kacper10
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: Kacper10 »

pietia pisze:Na www.hostele.pl można jeszcze znaleźć noclegi na okres sylwestrowy, w salach wieloosobowych, za 40-50 złotych/noc. Ale trzeba się pospieszyć, bo im bliżej Nowego Roku, tym szybciej takie oferty zaczą znikac. Bywa też i tak, ze cena za noc 30/31 grudnia kosztuje ok. 50 zł, a już za noc 31.12/1.01 75 zł (tak jest np. w Napoleon Hostel). Generalnie jednak hostele to najtańsza opcja noclegu dla niskobudżetowych turystów (pomijjąc couchsurfing)
A ile najmniej może wynieść koszt noclegu w prywatnym 2 osobowym pokoju w hostelu?

poludniowiec
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Post autor: poludniowiec »

w akademiku (stacja marina roszcza) cena za miejsce w 2 lub 3 osobowym kosztuje ponoć 400 albo 500 ru

ODPOWIEDZ