pytanie

Forum to jest przeznaczone do dyskusji na tematy związane z podróżami i szeroko rozumianą turystyką w Rosji. Tutaj zadajemy pytania o noclegi, transport itp.
hmc1991
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

pytanie

Post autor: hmc1991 »

witam mam pytanie takie że posiadam pozwolenie na maly ruch przygraniczny ale chciał bym zmienić na wize czy to jest mozliwe ?

Awatar użytkownika
survey06
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: survey06 »

Dlaczego w tej sprawie nie zwrociles sie jeszcze do tych, co ci zalatwili ... "pozwolenie na maly ruch przygraniczny"?
survey06

Дальный Восток России - Russian Far East (2010-2013)
St. Petersburg & Ленингралская Область (2016-

hmc1991
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: hmc1991 »

nom bo dopiero sie zastanawiam nad tym :)

BARTixR
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

Post autor: BARTixR »

wydaje mi się, ze zezwolenie to jedno a wiza, to zupełnie inny zestaw pytań - wymagania do jej otrzymania są jasno opisane na stronie ambasady.
zastanawiaj sie dalej.

Awatar użytkownika
pepson
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: pepson »

hmc1991, tato z mama zalatwili? podpowiem ze fize zrobisz w Gdansku - nie zastanawiaj sie nad zastanawieniem :)

tomasz babinski
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: tomasz babinski »

Witam wszystkich.Szukałem na forum dość długo,lecz interesujących mnie informacji nie znalazłem.Lub nie potrafię :oops: Mam dwa pytanka.Czy "autostarada M9" miedzy Zapadną Dviną a Rżewem jest już wyremontowana?Jechałem w marcu 2012 i był to koszmar.Przez 80 km. jechałem slalomem 20 km/h.Jak wygląda sprawa długosci oczekiwania na wjazd do FR przez Terehovą sam.osob.Dotychczas jeździłem ciężarówką,to na osobówki nie zwracałem uwagi.Żałka...Byłbym wdzięczny za info.Od tego jest uzależniony wybór trasy do Moskwy.Chciałbym zaoszczędzić na wydatkach związanych z wizą białoruską.Dzieki.

Dracid
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: Dracid »

http://www.vid.gov.lv/default.aspx?tabid=9&id=5785&hl=2#

Zobacz tu czasy oczekiwania. Na pasku możesz wybrać przejścia graniczne.

tomasz babinski
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Dzieki Dracid za link.Bedzie bardzo pomocny.Pozdrawiam.

BARTixR
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

tomasz babinski pisze:Chciałbym zaoszczędzić na wydatkach związanych z wizą białoruską.Dzieki.
opona , zawieszeni czy felga kosztuje więcej :)
rób wizę białoruską i pruj po normalnej trasie, nie wymyślaj oszczędności.
Po zimie M9 jest w złym stanie.
Ewentualnie odbić w Opoczce na Nevel, po płatnej drodze dojechać do trasy M1, ale to tez żadna wygoda i ekonomia.
Wniosek - przez BY.

tomasz babinski
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Witam serdecznie.Dzieki BARTixR.Tak tez myślałem.Mając w pamieci stan tej drogi w 2012 roku i tempo oraz sposób naprawy :shock: (widziałem po dczas "przeprawy" do Moskwy),nie spodziewałem sie rewelacji.Ale iskierka nadziei zawsze pozostaje.Przekonałes mnie.Pojade przez BY.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

BARTixR
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

tomasz babinski pisze:Witam serdecznie.Dzieki BARTixR.Tak tez myślałem. Mając w pamieci stan tej drogi w 2012 roku
świetnie.
szerokiej drogi!

ANDRZEJ88
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: ANDRZEJ88 »

tomasz babinski pisze:Witam serdecznie.Dzieki BARTixR.Tak tez myślałem.Mając w pamieci stan tej drogi w 2012 roku i tempo oraz sposób naprawy :shock: (widziałem po dczas "przeprawy" do Moskwy),nie spodziewałem sie rewelacji.Ale iskierka nadziei zawsze pozostaje.Przekonałes mnie.Pojade przez BY.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Jadąc przez BIAŁORUŚ , główną drogą M1 , zimą , ważne jest , że jest to główna droga Białorusi i stan odśnieżania jest zadawalający. Policji jest zdecydowanie mniej niż w Polsce , nie mówiąc już o radarach .

tomasz babinski
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Dzięki Andrzej88.Już post od BARTixeRa przekonał mnie do jazdy przez BY.Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje.

ODPOWIEDZ