Podróz do Tatarstanu

Forum to jest przeznaczone do dyskusji na tematy związane z podróżami i szeroko rozumianą turystyką w Rosji. Tutaj zadajemy pytania o noclegi, transport itp.
Filip91
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Podróz do Tatarstanu

Post autor: Filip91 »

Witam ! Czy ktoś się orientuje jak najtaniej się dostać do Kazania ? Czytałem tu , że kiedyś był pociąg ale jego nie widzę. Wyjazd z Poznania lub Warszawy obojętnie. Jak najmniej przesiadek. pozdrawam i dziękuję za pomoc !

pietia
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: pietia »

Bezpośrednio nic nie jedzie, chyba najlepiej będzie z przesiadką w Moskwie, skąd do Kazania jest sporo pociągów (z Moskwy Kazańskiej).Z Brześcia 2 razy w tygodniu (wtorki i soboty) o 10.48 jest pociąg do Niżnego Nowgorodu (i dalej do Nowosybirska), z Niżnego do Kazania jest już bliżej. Dokładne rozpiski znajdziesz np. na www.tutu.ru

Filip91
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Czyli na pociąg o którym to kiedyś słyszałem nie ma szans ? Samolot to ok 1600zł i dużo czekania bardzo dużo , pociąg nawet nie wiem. Jechał ktoś ostatnio Polonezem ? Czy opłaca się komuś płacić za pomoc przy wizie ? Jak osoba z Rosji może mnie zaprosić i jakie będę miał z tego korzyści ? наконец-то jak się dostać z moskwa bjelorusskaja do kazanskaja ?

Danielgd
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: Danielgd »

widze, ze 91, wiec mniemam, ze jestes rok ode mnie starzy. poczytaj na forum, tu naprawde duuuzo mozna sie dowiedziec o podrozowaniu po rosji/wschodzie. ja przed kazdym wyjazdem posilkuje sie wiedza stad, nie zakladajac tematow.
jesli nie masz nikogo w rosji, kto Ci zalatwi zaproszenie, musisz zwrocic sie do biura posredniczacego, bo inaczej raczej ciezko. jak dobrze zagadasz, dostaniesz jakis symboliczny upust, ogolnie zalatwianie przez posrednika nie jest jakos nadzwyczaj drogie.
polonez raczej wychodzi drogo- do tego doliczajac koszta bialoruskiej tranzytowki. lepiej moim zdaniem przez ukraine; lwow/kowel-kijow. po drodze mozna sporo zobaczyc. a co do moskwa bielaruskaja-plac trzech dworcow, to na lajcie ogarniesz na stronie moskiewskiego metra.

Filip91
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Danielgd pisze:widze, ze 91, wiec mniemam, ze jestes rok ode mnie starzy. poczytaj na forum, tu naprawde duuuzo mozna sie dowiedziec o podrozowaniu po rosji/wschodzie. ja przed kazdym wyjazdem posilkuje sie wiedza stad, nie zakladajac tematow.
jesli nie masz nikogo w rosji, kto Ci zalatwi zaproszenie, musisz zwrocic sie do biura posredniczacego, bo inaczej raczej ciezko. jak dobrze zagadasz, dostaniesz jakis symboliczny upust, ogolnie zalatwianie przez posrednika nie jest jakos nadzwyczaj drogie.
polonez raczej wychodzi drogo- do tego doliczajac koszta bialoruskiej tranzytowki. lepiej moim zdaniem przez ukraine; lwow/kowel-kijow. po drodze mozna sporo zobaczyc. a co do moskwa bielaruskaja-plac trzech dworcow, to na lajcie ogarniesz na stronie moskiewskiego metra.
Mam 22 lata , jestem ogólnie rozczarowany tymi wizami bardzo , tym bardziej jak przyszły .rosyjski. Tu czytałem właśnie , że niepotrzebna jest tranzytówka więc mamy sprzeczność bo co info z forum. Z Kijowa jest bezpośrednio do Kazania ?

binio
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

Post autor: binio »

Filip91 pisze:Czyli na pociąg o którym to kiedyś słyszałem nie ma szans ? Samolot to ok 1600zł i dużo czekania bardzo dużo , pociąg nawet nie wiem.
xxx
Ostatnio zmieniony wt 19 lut, 2013 01:59 przez binio, łącznie zmieniany 1 raz.

Filip91
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Czyli 1 193,07 PLN gdzie to znalazles ? ja wpisywalem chyba we wszystkich wyszukiwarkach lotow i nic .....

binio
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

aeroflot.ru

Filip91
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

dzieki !

Awatar użytkownika
Zeus
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: Zeus »

jak cos to mozesz nawet tutaj poszukac ;)
skyscanner.com

z wawy mozna znalesc od 330 euro a od berlina juz od 240 ;D

Filip91
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Таксы и сборы

187.66 EUR

Filip91
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Ja znalazlem najtansza opcje 1440zł z wszystkim oplatami na lotnisku bez ubezpeczenia

binio
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

a sorry za wprowadzenie w błąd, źle spojrzałem,
z moskwy do kazania mozna za 200€ w dwie strony poleciec, ale z polski juz sporo drozej, tam sa wyszczegolnione podatki ale sa wliczone w cene biletu wiec ich nie dodajesz, poszukaj na promocjach moze do moskwy da sie jakos taniej dostac,
312€ kosztuje bilet z kaliningradu wiec tez jakas opcja troce tansza

Filip91
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Dziś znalazłem ofertę 1447zl jak myślicie to dobra cena ? pozdrawiam (oczywiście chodzi o samalot)

BARTixR
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

Post autor: BARTixR »

szukacie najtańszej oferty -czyli chcecie tanio dotrzeć..
nie kombinuj i wsiadaj w pociąg.
Warszawa (Poznan, tym z Berlina)- Moskwa, Moskwa -Kazań.

jak chcesz to pomogę ci kupić bilety między moskwa i kazaniem, bo ich nie kupisz w Polsce..

Filip91
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

powaznie mozesz mi pomoc ? Nikt nie wie ile kosztuje ten polonez ... a z Mockwy do Kaznania ile ? pozdrawiam

BARTixR
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

nie, żartowałem sobie :lol: :lol: ;)

placek około 100 zł
kupe około 200 zł
jasne , że poważnie, a jak inaczej.

Filip91
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

No bajka normalnie. Ten za 100zł biorę od ręki. Masz może skype ? Można jakoś się skontaktować poza forum ? (mam nadzieję , że tym pyt nie naruszam regulaminu). Dziś jadę na dworzec w sprawie poloneza ile kosztuje. Kucze czuje już , że wszystko się uda:)

BARTixR
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

jakiś filip z konopii, jesteś roztargniony dzisiaj: w podpisie mam gg icq.. www
zacznij od wiz, rosyjska + tranzytowa białoruska (jeśli jedziesz przez BY, abo wspominasz o polonezie).

Evgeni
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Evgeni »

Zadzwoń - 665314734. Często jeżdżę w te okolice - dogadamy się.

Filip91
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Trzeba jednak czekać na szaloną środę żeby dostać bilet za 590zł w dwie strony lotniczy. Pociąg to jest 400zł + miejscówka 70zł w jedną stronę więc patologia straszna. To jest nr do Pl ? Jesli nie proszę o skype badź e-mail pozdrawiam

Filip91
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Czekam na kontakt i prosze o odp

ODPOWIEDZ