Co ciekawego linii Sianki-Użgorod

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
Ivan Valivdenko
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Co ciekawego linii Sianki-Użgorod

Post autor: Ivan Valivdenko » wt 12 cze, 2018 11:32

Hej,
Wybieram się w weekend na wycieczkę na Zakarpacie, aby przejechać elektriczką z Sianek do Użgoroda. Elektriczka zatrzymuje się na tej linii na wielu stacjach, czy są po drodze jakieś ciekawe miejsca, w których można zrobić przystanek? Interesują mnie również kompletne dziury, gdzie można poczuć klimat wschodu i prowincjonalnej Ukrainy - jakieś rozpadajace się domki, sklep czy bar w baraku :)
Ponadto czy znacie na tej linii miejsca, gdzie można wybrać się na treking, w góry, rozbić namiot? Jakieś szlaki piesze?

Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony wt 12 cze, 2018 13:10 przez Ivan Valivdenko, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KrzysztofLtm
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Atrakcje na linii Sianki-Użgorod

Post autor: KrzysztofLtm » wt 12 cze, 2018 13:00

Bylem w tamtych stronach niedawno.Ale dotarlismy tylko do Volosanki,chcielismy jechac autem do Uzgorodu ale zrezygnowalismy/brak drogi/.W Uzoku mozna wynajac quady,rowery,jest tez jakies buggy.I dobra solanka w pensjonacie zdaje sie Uzhanskie Kupieli.I juz poczuc troszke prowincji.Choc dalej na poludnie jest na pewno ciekawiej/wybieram sie tam jeszcze/Dlatego tez jestem ciekaw co tam mozna zobaczyc,gdzie pojechac.Interesuja mnie tez elektryczki z np.Sianek/ewentualnie Sambora itp/ do Uzgorodu i z powrotem.Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ