Opinia na temat drogi do Iwanofrankowska

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
krywoj75
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: krywoj75 » ndz 04 lis, 2018 16:59

Witam koleżanki i kolegów...
Prosiłbym o uwagi dotyczące stanu dróg na Ukrainie do Iwanofrankowska. Musze za dwa tygodnie tam się dostać z rodziną i nie mam pojęcia jak ta droga wygląda... Którędy jechać , gdzie przekraczać granicę żeby nie czekać Bóg wie ile? Pozdrawiam

pietia
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: pietia » ndz 04 lis, 2018 19:26

Jest cały temat o stanie dróg na Ukrainie, i drugi o przekraczaniu granicy, warto poszukać :)

Bebej
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

Post autor: Bebej » ndz 04 lis, 2018 19:44

No cóż, kilka razy tam jechałem i da się. Ba! Nawet wracałem. Teraz jestem w UK ( Aberdeen) czyli, jestem chodzącym dowodem że można.

ByK
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: ByK » śr 07 lis, 2018 07:49

Wszystko zależy którędy się chce jechać. Zakładając "główną" trasę przez Lwów i Rohatyń to droga była remontowana jakiś 2-3 lata temu. Nie powinna być zatem jeszcze zniszczona. Co do trasy Sambor, Stryj , Dolina to ta trasa była dość zniszczona ale jakieś prace naprawcze trwały.Nie liczył bym jednak że wszystko wyremontowali. Najgorzej było w miastach zwłaszcza w Bolechowie ( informacje z przed pół roku).

stanislawow
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: stanislawow » czw 08 lis, 2018 16:19

Cześć,
Droga do Ivano Frankowska jest w stanie bardzo dobrym, szeroka. Na większości odcinka drogi między Lwowem a Ivano Frankiwskiem są linie na drodze.
Jechać tylko i wyłącznie przez Lwów - Bibrka - Rohatyń - Halicz - Ivano Frankowsk.
Jeśli potrzebujesz różnych informacji śmiało pytaj ! :)

piszczyk
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: piszczyk » pt 09 lis, 2018 11:05

Droga przez Rohatyń i Halicz tak jak pisał stanislawow jest w dobrym albo bardzo dobrym stanie trzeba tylko pamiętać, żeby w Rohatyniu jechać przez miasto a nie "obwodnicą" tak jak sugerują znaki. Obwodnica ma chyba tylko 5 km długości ale to po czym tam się jedzie nie można nawet nazwać drogą. Slalom między jamami...

krywoj75
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: krywoj75 » sob 10 lis, 2018 19:59

dzięki wielkie wszystkim!!!

ODPOWIEDZ