Jaką sieć na Ukrainie wybrać?

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
marcin_1
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: marcin_1 »

Gab001 pisze:
śr 21 paź, 2020 07:42
Psiakrew, wygasł mi numer life...
Zakładając, że wpisujesz ten numer na stronie we właściwym formacie, dokładnie takim, jakiego oczekuje system (z zerem na początku), to zapewne numer jest już nieaktywny.
Spróbuj zadzwonić na ten numer i sprawdź komunikat.
Przy rzeczywiście nieaktywnym pozostaje próba kontaktu z BOK:

Do sieci też już się nie loguje, tak?

Na ich stronie https://www.lifecell.ua/en/support/ques ... tegory=118 jest taka informacja:
"У разі відсутності поповнення, через 365 календарних днів всі вихідні послуги за номером будуть заблоковані."
Z czego wynika, że karta powinna być aktywna 365 dni od ostatniego doładowania.
zeneczek
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: zeneczek »

ja w swoim Life mam tak:
-doładowanie i aktywne wchodzące i wychodzące przez 4 tygodnie,nie doładowuję po tym czasie i aktywne tylko sms i rozmowy przychodzące aleee
-jeżeli doładowałeś np 10 lub 20 hrv ponad pakiet to są one zabierane,mój plan taryfowy przewiduje w przypadku braku środków w całości na kolejny okres 4 tygodni automatyczne przejście na plan dzienny,zabiera po 5hrv/doba
-dlaczego tel nie działa w PL?????,ponieważ konto z tego powodu jest puste a kasy brak na roaming,dzwoniący do ciebie z UA płaci swoje a Ty w roamingu swoje
-jadę do UA i normalnie zaczyna tel przyjmować połączenia,doładowuję go i mam wychodzące
-na pewno nr tel powinien pozostać w twoim posiadaniu do 365dni bez doładowania
Gab001
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Gab001 »

Dzięki za porady. Jutro postaram się zajść do punktu life i wyjaśnić sprawę.
Gab001
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Gab001 »

Udało się :D We lwowskim King Crossie, w punkcie lifecell, facet coś pokombinował i znowu działa.
zeneczek
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: zeneczek »

od 15 grudnia 2020 kolejny raz sieć Kyivstar podnosi stawki swoich pakietów,tym razem o ok 25%.Jak prześledzę historię,w sumie krótką,od roku 2018r sieć podniosła stawki o przeszło 100%.Jeszcze trochę i w tym tempie za utrzymanie nr zapłacę więcej jak w PL za bezlimit.Zgroza jak zarabiają dając w sumie mało,a niby konkurencja też jest.Zresztą tylko czekać jak pozostali też podniosą podstawowe taryfy.
ODPOWIEDZ