Wywóz używanej elektroniki na Ukrainę... a przywóz cukierków

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
expolak

Post autor: expolak »

Zahandlować chciałbym ale nie mam czym i gdzie. Wymyśliłem, że może tak zapakować trochę laptopów, szajsfonów, telewizorów i pokręcić się po bazarach i rynkach w Kijowie?

Jakie przygody czekają mnie na granicy?
Oczywiście wszystko na legalu chciałbym dziobnąć, cła, podatki... tyle że jak obliczyć cło od używek o ile w ogóle można z tym szajsem tam pojechać?

Wjazd do UA to jedno ale najpierw jest wyjazd z PL, zatem ... od czego zacząć aby nasi na widok palety laptopów na zawał nie zeszli?

Oczywiście wszystko cacy na papierkologii, sprzęt odkupiłbym od firm na FV, numery seryjne, pochodzenie - wszystko udokumentowane.

W drugą mańkę myślałem o cukierkach z Ukrainy, lecz połowa w składzie ma mleko i orzechy a tego Unii kuqrafafafwqawaawwww mać zakazuje.
Jest jakaś szansa na legalny, hurtowy zwóz słodyczy z Ukrainy?

Powiem wprost: nawpychałem się różnych cukiereczków ostatnio i nasz Wawel/Wedel to się mogą wypchać z tą chemią przy tym, co do mordy nawkładałem a co z Ukrainy przyszło. Palce lizać, normalnie palce lizać.
Pamiętacie smak czekolad z lat 90?
Albo słynny krem czekoladowy z WIEWIÓRKĄ?
To włąśnie poczułem...

Te cukiereczki szłyby jak woda na rynkach w Wawce i to skromnie po 40zł/kg...
mazeno
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: mazeno »

jasne
a w cukierkach anasza
Awatar użytkownika
mago
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

Post autor: mago »

To forum już zanurkowało na samą otchłań Morza Czarnego. Ludzie.. skąd wyście się urwali.
ODPOWIEDZ