Potrzebuję info na temat jakości trasy do Rumuni

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
sebastian.magda
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Potrzebuję info na temat jakości trasy do Rumuni

Post autor: sebastian.magda » czw 26 cze, 2014 23:30

Witam serdecznie, jadę samochodem osobowym, przekraczać granicę będę w Korczowa. Później Lwów, i dalej nie wiem czy lepiej na Iwanofrankowsk (Stanisławów), czy przez Tarnopol, i dalej Czerniewice, i do Rumunii Suczawa.
Chce przejechać jak najszybciej, i nigdzie nie mogę znaleźć spójnego info o jakości dróg na tej trasie.
Bardzo doceniłbym pomoc w ustaleniu optymalnej trasy.
Jadę z rodziną, i chciałbym przejechać ten cały odcinek z granicami w około 10h.
Z góry dziękuję za każdą podpowiedź.

Szulik
Administrator

Re: Potrzebuję info na temat jakości trasy do Rumuni

Post autor: Szulik » ndz 29 cze, 2014 18:18

sebastian.magda
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: sebastian.magda » ndz 29 cze, 2014 19:42

Dziękuję, to widziałem, ale nie wiem na ile aktualne, poszukuję w miarę aktualnego info. Jutro 6:00 wyjeżdżam. Potrzebuję sprawdzonej informacji. Pozdrawiam

Szulik
Administrator

Post autor: Szulik » ndz 29 cze, 2014 20:36

ta mapa jest na bieżąco aktualizowana przez użytkowników serwisu dorogy.net. nic bardziej aktualnego w necie nie ma.

skklub
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Post autor: skklub » pn 30 cze, 2014 22:48

Witam,

Jechałem tydzień temu drogą z Tarnopola w kierunku Czerniowców. Droga generalnie w kiepskiej kondycji, ja jechałem motocyklem enduro jednak samochody miejscami jechały bardzo wolno bo dziura na dziurze. Moim zdaniem dużo lepiej jest kierować się na Stryj, Mukaczewo i dalej do Rumuni. Drogi po Ukrainie dużo lepsze od tych na Tarnopol.

Pozdrawiam

sebastian.magda
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: sebastian.magda » wt 01 lip, 2014 09:09

Jestem w Rumunii, więc dotarłem. Obwodnica Lwowa jest zamknięta i jechałem przez miasto, w sumie na plus, bo zobaczyłem, na minus z czasem, ale nie żałuję. Generalnie jak u nas na Górnym Śląsku przed inwestycjami. Dalej M6 w kier. na Kijów. W Radziwiłowie zjechalem na Pochaiv P26, i dalej do Tarnopola jechałem trasą na Zaliztsi, i dalej P39.
Później wyjechałem na M19/E85. Szczerze mówiąc, ta trasa była najgorsza, ale spokojnie osobówka da się normalnie jechać. Są dziury, ale ruch na Ukrainie jest symboliczny, więc można je sprawnie omijać. Generalnie trasa zrobiona w 10h z , z przerwami, granicą i piknikiem na trawie [WHITE SMILING FACE]. Generalnie drogi jak u nas przed remontami jakieś jeszcze 10 lat temu, więc nie demonizowalbym.
Szerokiej drogi.

ODPOWIEDZ