Trasa Korczowa-Tarnopol

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
Awatar użytkownika
mysiaaa1990
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Trasa Korczowa-Tarnopol

Post autor: mysiaaa1990 »

Hej hej,
w poniedziałek samochodem jadę na Ukrainę. Jeżdżę od lat jednak pierwszy raz jako kierowca i kurcze! Nigdy nie zwracałam uwagi jak jechać no i teraz mam problem. Nie raz zdarzało się, że przez pomyłkę zbyt szybko zjeżdżaliśmy gdzieś i wpakowywaliśmy się do centrum Lwowa zamiast jechać dalej. Z tego co pamiętam drogowskazy nie wskazują na Tarnopol, a na inną miejscowość w stronę której należy się kierować. Ktoś coś wie na ten temat? Jak dojechać sprawnie i w miarę najlepszymi drogami z tych możliwych :)

Pozdrawiam

sprat
Radca Stanu
Radca Stanu

Re: Trasa Korczowa-Tarnopol

Post autor: sprat »

Jedziesz cały czas na Czop (obwodnicą Lwowa), a potem aż do znaku na Tarnopol :)

Awatar użytkownika
gorodok
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

Post autor: gorodok »

No i radzę też zapoznać się z tematem Rozkopana obwodnica Lwowa...
LwÓw.pL.Ua
sTreFa.LwÓw.pL.Ua

adelajda80
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: adelajda80 »

:) Witam. Ja bym się bała teraz tam jechać- życzę powodzenia. Wszystkich pozdrawiam. :!:

pietia
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: pietia »

Bałabyś się, ze względu na rozkopaną odwodnicę Lwowa, czy ze względu na sytacje polityczną w Ukrainie? Jeśli to drugie, to zapewniam (a przebywam właśnie w Ukrainie), ze w zdecydowanej większości jest spokojnie, i o ile nie włączy się kanałów informacyjnych, to można nawet nie poczuć, że na pewnej częsci terytorium toczą się walki. Dlatego prosiłbym o nierozpowszechnianie paniki :)

kula159
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: kula159 »

podpowie ktoś jak to wygląda z tą obwodnicą Lwowa? wybieram się w tygodniu w okolice Czortkowa a jadę z pomorza(okolice Malborka), przekraczał będę w Rawie Ruskiej i właśnie miałem w planie jechać dalej obwodnica Lwowa ale widzę że coś tam jest rozkopane i szukam jakichś konkretów w tym temacie, ewentualnie jakieś porady jak jechać bo zbytnio nie ogarniam sytuacji drogowej na Ukrainie, byłem raz ale jako pasażer i za wiele nie pamiętam ;/

Awatar użytkownika
gorodok
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

kula159 pisze:podpowie ktoś jak to wygląda z tą obwodnicą Lwowa? wybieram się w tygodniu w okolice Czortkowa a jadę z pomorza(okolice Malborka), przekraczał będę w Rawie Ruskiej i właśnie miałem w planie jechać dalej obwodnica Lwowa ale widzę że coś tam jest rozkopane i szukam jakichś konkretów w tym temacie, ewentualnie jakieś porady jak jechać bo zbytnio nie ogarniam sytuacji drogowej na Ukrainie, byłem raz ale jako pasażer i za wiele nie pamiętam ;/
Rozkopany jest tylko niewielki odcinek w pobliżu wjazdu na ulicę Gródecką więc jeśli chcesz przejechać część obwodnicy na wschód od Lwowa to żaden problem.
LwÓw.pL.Ua
sTreFa.LwÓw.pL.Ua

apollo12
Nadworny Radca
Nadworny Radca
Kontakt:

Post autor: apollo12 »

adelajda80 pisze::) Witam. Ja bym się bała teraz tam jechać- życzę powodzenia. Wszystkich pozdrawiam. :!:
wzorowy przykład trollingu-nie ma się nic do powiedzenia a pisze
Ostatnio zmieniony pn 13 paź, 2014 09:13 przez apollo12, łącznie zmieniany 1 raz.

apollo12
Nadworny Radca
Nadworny Radca
Kontakt:

Post autor: apollo12 »

kula159 pisze:podpowie ktoś jak to wygląda z tą obwodnicą Lwowa? wybieram się w tygodniu w okolice Czortkowa a jadę z pomorza(okolice Malborka), przekraczał będę w Rawie Ruskiej i właśnie miałem w planie jechać dalej obwodnica Lwowa ale widzę że coś tam jest rozkopane i szukam jakichś konkretów w tym temacie, ewentualnie jakieś porady jak jechać bo zbytnio nie ogarniam sytuacji drogowej na Ukrainie, byłem raz ale jako pasażer i za wiele nie pamiętam ;/
wjeżdżając od Hrebennego i jadąc ze Lwowa na Kijów zbaczając następnie na Tarnapol problem rozkopanej obwodnicy nie dotyczy

Awatar użytkownika
mysiaaa1990
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: mysiaaa1990 »

Dzięki wielkie za rady! Mam nadzieję, że droga minie bez żadnych problemów :)
Jeszcze pytanie - ktoś wie ile mniej więcej czasowo wychodzi trasa Korczowa-Tarnopol?

Awatar użytkownika
gorodok
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

mysiaaa1990 pisze:Dzięki wielkie za rady! Mam nadzieję, że droga minie bez żadnych problemów :)
Jeszcze pytanie - ktoś wie ile mniej więcej czasowo wychodzi trasa Korczowa-Tarnopol?
Myślę że za pierwszym razem - około 4 godzin...
LwÓw.pL.Ua
sTreFa.LwÓw.pL.Ua

kula159
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: kula159 »

dzięki za pomoc :) mam nadzieję że nawigacja sobie poradzi i doprowadzi na miejsce :)

ODPOWIEDZ