Berehowe czyli Węgry na Ukrainie

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
mmgg
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz
Kontakt:

Post autor: mmgg »

Będąc na Ukrainie warto mając okazję odwiedzić małe miasteczko na Zakarpaciu - Berehowe. Byłem tam z jednodniowa wizyta. Bardzo podobały mi się dwujezyczne napisy w mieście. Czułem się prawie jak na Węgrzech. Poza tym w okolicach można kupić wyroby rękodzieła, domowe wino i oliwę. Mogę relacja tutaj :

Berehowe http://www.stacjabalkany.pl/berehowe-cz ... -ukrainie/
www.stacjabalkany.pl
arko
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: arko »

@mmgg dalej śmiecisz i pozycjonujesz swojego bloga ..........
mmgg
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz
Kontakt:

Śmieciłbym jeśli te rzeczy byłbyby nieprzydatne i bezsensowne. A dla wielu osób z tego forum są po prostu ciekawe i zawierają dużo użytecznych informacji bo dostaje sporo maili od Was to po pierwsze. Po drugie nie pozycjonuje bloga tylko nie wiem czy zauważyłeś ale w polskim internecie nigdzie nie poczytasz ani o Czerniowcach, ani o Użhorodzie prawdziwej relacji, ani o innych miejscach na Ukrainie. Jakbym chciał pozycjonować bloga to bym pisał : weekend w Portugalii. Jeśli już to chce spopularyzowac Ukrainę oraz umieścić informacje w sieci które będą przydatne. Forum czytam od dawna o relacje Buby u Was sprawiły że pojechałem na Ukrainę. Więc się nie czepiaj bo zgadzam się z innymi że się po prostu już czepiasz. Znajdziesz gdzieś w sieci artykuł o kuchni zakarpackiej? Albo relacje z Czerniowiec czy Rachowa? Daj znać, bo smiecenie dla Ciebie dla wielu jest inspiracją i natchnieniem do podróży na Ukrainę - i chyba powinieneś się cieszyć że ktoś chce się zająć przedstawieniem tego pięknego kraju bo zapewniam Cie że bardzo dużo maili na pw dostaje tu jak i na fejsbooku i może dla Ciebie podróż na Ukrainę jest bułka z masłem ale dla 80% chętnych jednak nie. Więc trochę szacunku za pracę w jaką w to wkładam i nie życzę sobie oskarżeń o śmiecenie. Zresztą nikt tego tu nie zarzuca mi, tylko Ty....
www.stacjabalkany.pl
arko
Tajny Radca
Tajny Radca

To pisz na forum a nie odsyłaj we wszystkich postach na swojego bloga .....tyle w temacie.
mmgg
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz
Kontakt:

We wszystkich postach? Chyba tylko w tych które mają przedstawiać dane miejsce... A dwa pojawiła się bardzo fajna relacja tutaj z wyjazdu do sanatorium w Truskawcu ale także nie w tym dziale ale to też jest śmieć i śmiecenie??? Tyle w temacie.
www.stacjabalkany.pl
arko
Tajny Radca
Tajny Radca

- czy w postach o wyjeździe do sanatorium do Truskawca kto coś reklamuje np;swój blog
a Ty @mmgg......! tylko temat i pozycjonowanie bloga.......
viewtopic.php?f=13&t=12496
viewtopic.php?f=13&t=12565
viewtopic.php?f=13&t=12554
viewtopic.php?f=13&t=12548
viewtopic.php?f=13&t=12544
viewtopic.php?f=13&t=12512

czytaj app.php/page/regulamin
Awatar użytkownika
marcin815
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: marcin815 »

Apropo Węgrów na Ukrainie, jak wygląda sytuacja w Użhorodzie, dużo ich tam jest, mają swoje sklepy itp?
pietia
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: pietia »

Sklepów nie widziałem (byłem w 2012 r.), ale na ulicach język węgierski słyszy się dość często. Również właścicielka hostelu, w którym się wtedy zatrzymałem, ze swoim dzieckiem rozmawiała czystą węgierszczyzną
mmgg
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz
Kontakt:

W Użhorodzie węgierski można często usłyszeć ale zdecydowanie bardziej wegiersko jest właśnie w okolicach Berehowa i Winogradowa. Jadąc tamtędy pociągiem w środku składu węgierski było częsciej słychać niż ukrainski. Tak samo w marszrutce z Mukaczewa do Berehowa. Natomiast w samym Berehowem napisy pp wegiersku i ukrainsku. Ponadto węgierska sieć komorkowa telenor HU trzyma nawet kilkanaście kilometrów od granicy dość dobry zasięg...
www.stacjabalkany.pl
ODPOWIEDZ