Zatoka/ Karolino-Bugaz

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
krysiak_74
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Zatoka/ Karolino-Bugaz

Post autor: krysiak_74 » pt 15 cze, 2018 11:33

A zatrzymują się w Karolino? A jak tak to gdzie?

marcin-
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Zatoka/ Karolino-Bugaz

Post autor: marcin- » pt 08 mar, 2019 09:27

Cześć Wam!
Chcę w lipcu z rodziną jechać nad Morze Czarne na tydzień.
Poczytałem wątki tu na forum, ale chciałbym dopytać jeszcze.

1.
Co byście wybrali na plażowanie z dzieckiem? Żadne imprezy, tylko plaża + raz wypad do Odessy na zwiedzanie i może raz Shabo.
Interesują mnie czyste plaże i najlepiej żeby człowiek na człowieku ne leżał.
Wstępnie wybrałem Karolino-Bugaz lub Czarnomorsk.
Karolino-Bugaz wygląda zacnie i te pustki (pewnie akurat fuks)..., zdjęcie z sierpnia 2017
https://tinyurl.com/karolinobugaz

2.
Przedziały cenowe mnie rozbrajają, od ~50 zł za noc za 4 osoby do 10000 albo i więcej...
Znalazłem fajną miejscówkę w K-B, duży pokój z kuchnia i łazienką za ok. 115 zł/dzień przez booking.
Ale też znalazłem takie coś w Zatoce prze airbnb prawie dwa razy taniej:
https://www.airbnb.pl/rooms/25472035?ad ... s=2lE64yml
To wiarygodna propozycja wg Was?
Wolę chyba 115 zł na tydzień - to i tak taniocha - i mieć kilkadziesiąt opinii na booking, a nie jedną na airbnb.
Z airbnb nie korzystałem jeszcze, z booking raz w Porto, ale to był hostel, więc raczej coś wiarygodnego.
"Babuszki" z dworca mnie nie interesują, chcę coś zaklepać wcześniej.

{EDIT]
Teraz kliknąłem na tę panią z airbnb i ta jedna opinia jest taka:
The host canceled this reservation 136 days before arrival. This is an automated posting.
hahaha
no ale wiecie o co chodzi, nawet jakby ta opinia była pozytywna to i tak byłaby tylko JEDNA, coś jak na allegro sprzedawca z jednym komentarzem w ciągu ostatniego roku ;)

Dawid30
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Zatoka/ Karolino-Bugaz

Post autor: Dawid30 » pt 15 mar, 2019 00:14

Odradzam miejscowość Zatoka. Byliśmy w 2018 roku z dziećmi. Trzeba na każdym kroku pilnować pociechy gdyż na plaży multum ludzi. Nie było swobodnie do odpoczynku. Na każdym kroku głośna muzyka ruskopolo. Jak ktoś chce jechać niech wybiera miejsce miejscowości. Zatoka zdecydowanie nie polecam.

marcin-
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Zatoka/ Karolino-Bugaz

Post autor: marcin- » pt 15 mar, 2019 10:25

Dzięki za odpowiedź.
Ja w Zatoce byłem 11 lat temu i podobało mi się, pewnie teraz jest najazd zyliona ludzi (Krym).
Nie byłem w tych stronach właśnie 11 lat i teraz mi się zachciało.
Tak przeglądam filmiki w necie i K-B to chyba trochę aż za bardzo wioska, chociaż zależy gdzie, tutaj niczego prawie nie ma dookoła:

Na końcu jest mapka, można znaleźć na google maps - Lazurna.
W stronę Zatoki jest więcej wszystkiego (bary itd.), ale jak na razie skłaniam się w stronę Czarnomorska, jednak to miasto i z tego co w necie widać całkiem fajne.

krysiak_74
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Zatoka/ Karolino-Bugaz

Post autor: krysiak_74 » wt 16 kwie, 2019 15:30

To i ja coś od siebie dodam.
W ubiegłym roku byłam z dziećmi właśnie w Zatoce, ale nie w centrum tylko jeszcze przed mostem w okolicy przystanku Drużba. Bardzo nam się podobało. Plaża jak na początek sierpnia pustawa, cicho, spokojnie. Jedynie ta nieszczęsna linia kolejowa ... Miejscówka w sam raz na leniwe plażowanie z dziećmi. Praktycznie brak halasliwych lokali. Noclegi rezerwowalam przez Booking i wszystko było ok. W tym roku wybieram się tam jeszcze raz. Trafiłam na świetnych ludzi. Właściciele apartamentu zorganizowali nam wycieczki właśnie np. do Shabo. Przywieźli z Odessy i odwiezli na pociąg.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ