Sylwester we Lwowie (2017)

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
LyonLwów
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator
Posty: 1
Rejestracja: pn 06 lis, 2017 22:20

Sylwester we Lwowie (2017)

Post autor: LyonLwów »

Dzień dobry,

Piszę, w związku z planowanym wyjazdem do Lwowa, w okresie sylwestrowo - noworocznym. Wraz z grupą znajomych, skład ilościowy jeszcze nie jest znany, ale będzie to około 6 osób, chcemy spędzić kilka dni we Lwowie.

Pierwsze pytanie dotyczy noclegu, gdzie najlepiej szukać? Nie myślę o stronach bookingowych, jakieś namiary na fajne pensjonaty? Wiem że w tym okresie może być ciężko, ale może ktoś coś doradzi, pomoże?

Kolejne pytanie dotyczy spędzenia nocy sylwestrowej. Jak to się odbywa na Ukrainie, czy są organizowane bale? Czy w klubach są organizowane imprezy? Wszyscy mamy około trzydziestu lat, więc zabawa w jakimś klubie byłaby najodpowiedniejsza, zważywszy, że są wśród nas "single". Gdzie szukać biletów do takich lokalów? Który z nich jest "najmodniejszy" obecnie? Jak zakupić bilety na takie imprezy?

Chętnych zapraszam do przyłączenia się :)

wujektadek
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz
Posty: 54
Rejestracja: śr 12 sie, 2015 10:22
Lokalizacja: StoLica

Sylwester we Lwowie (2017)

Post autor: wujektadek »

Na booking.com i airbnb masz mase apartamentów. Wydaje mi się, że te fajniejsze już dawno pobookowane, ale coś powinieneś znaleźć

Co do klubów. Metro, Fashion, PartyFon - chyba te najpopularniejsze

Latam dużo po klubach i te lwowskie są słabe. Ochrona szuka tylko pretekstu żeby cię wyrzucić albo wydębić łapówkę. Znam historie, że okradali pijanych Polaków. Byłem świadkiem takiej akcji. W Kijowie czy Odessie nie miałem takich sytuacji. Wręcz przeciwnie. Wszyscy nastawienie pokojowo ;) Wpływ na to ma zapewne tabuny nachlanych rodaków jeżdżących na kawalerskie do miasta lwa :)

ODPOWIEDZ