Zdrapki lotto

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
barciur
Radca Stanu
Radca Stanu

Zdrapki lotto

Post autor: barciur »

Witam, przybywam z nietypowym pytaniem ;)

Lubię ogólnie bardzo zdrapki Lotto i chciałem jako zabawę przy najbliższej okazji kupić sobie takie w Ukrainie. Przy czym nie mogłem ich znaleźć, więc wpisałem lotto ukraińskie a tam jest taka lista miejsc, w których są dostępne:

https://lottery.com.ua/uk/agents_inst

No i tak - o ile w Kijowie czy Odessie są one dostępne w bardzo dużęj ilości punktów sprzedażowych, tak na Lwowszczyźnie podaje się jedynie trzy lokalizacje:

Львівська
Львів-Рудно вул. Огієнка, 3а - м-н "Усмішка"
м. Жовква - вул. Запорізька, 3 - кіоск
м. Львів - вул. Любінська, 96 -м-н "Екстра

Czy rzeczywiście możliwe jest, że tylko w tych trzech miejscach dostanę zdrapki lotto? :O Jeśli nie, to gdzie ich więcej szukać? ;)

Awatar użytkownika
gorodok
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

Zdrapki lotto

Post autor: gorodok »

Raczej jest tego w bród na każdym kroku napotykam :D Tu masz listę od konkurenta https://msl.ua/uk/default/buy/area/571/city/599
LwÓw.pL.Ua
sTreFa.LwÓw.pL.Ua

barciur
Radca Stanu
Radca Stanu

Zdrapki lotto

Ciekawe, dzięki. Czy to drugie jest jakieś prywatne a pierwsze państwowe, czy to nawet tak nie działa?

barciur
Radca Stanu
Radca Stanu

Zdrapki lotto

Ciekawe, dzięki. Czy to drugie jest jakieś prywatne a pierwsze państwowe, czy to nawet tak nie działa?

Awatar użytkownika
gorodok
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

Zdrapki lotto

barciur pisze:
czw 01 lut, 2018 16:10
Obydwie firmy są prywatne z kapitałem zagranicznym choć afiszują się jako narodowe i państwowe.
LwÓw.pL.Ua
sTreFa.LwÓw.pL.Ua

barciur
Radca Stanu
Radca Stanu

Zdrapki lotto

Ooo... to dobrze wiedzieć, nie miałem pojęcia. No to dzięki, obłowię się w zdrapkach :D

Awatar użytkownika
mago
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

Zdrapki lotto

Post autor: mago »

barciur pisze:
czw 01 lut, 2018 22:45
Ooo... to dobrze wiedzieć, nie miałem pojęcia. No to dzięki, obłowię się w zdrapkach :D
Zapoznaj się dokładnie z regulaminem, bo o ile wiem, do przy niektórych loteriach do wypłacenia ewentualnej wygranej musisz posiadać obywatelstwo np. ukraińskie.
ukrainamarcina.pl

Awatar użytkownika
gorodok
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

Zdrapki lotto

mago pisze:
ndz 04 lut, 2018 13:15
barciur pisze:
czw 01 lut, 2018 22:45
Zapoznaj się dokładnie z regulaminem, bo o ile wiem, do wypłacenia ewentualnej wygranej musisz posiadać obywatelstwo ukraińskie.
Nie musi, lecz podejrzewam, że w przypadku dużej wygranej spłaci dużo więcej różnego rodzaju podatków...
LwÓw.pL.Ua
sTreFa.LwÓw.pL.Ua

ODPOWIEDZ