Strona 1 z 1

Granica polsko-ukraińska na rowerze

: pt 26 kwie, 2019 15:52
autor: Tambala
Szczątkowe informacje były już na tym forum, ale zadam pytanie ponownie, bo może coś się zmieniło. Przez jakie przejścia graniczne można przejechać na rowerze? Na 100% można przez piesze przejście w Medyce ale inne? Dorohusk? Budomierz? Według informacji na stronie służby granicznej Ukrainy https://dpsu.gov.ua/ua/NA-KORDONI-Z-RES ... HCHA-2018/ przez wszystkie przejścia samochodowe można przechodzić pieszo (czyli z rowerem chyba tez), ale podobno Polacy nie wszędzie puszczają na rowerach.

Informacja na stronie ukraińskiej służby granicznej: Примітка: перетинання державного кордону між Україною і Республікою Польща через пункти пропуску для автомобільного сполучення здійснюється особами на транспортних засобах або пішки.

Granica polsko-ukraińska na rowerze

: pt 26 kwie, 2019 18:42
autor: KrzysztofLtm
Przejscie w Dolhobyczowie bylo otwarte dla rowerow,nawet po stronie polskiej byla wypozyczalnia rowerow.Mozna bylo wypozyczyc i pojechac na UA,korzystalem raz czy dwa.Widzialem tez zorganizowane grupy na rowerach.Ale zdaje sie ze to sie skonczylo,mam nadzieje ze chwilowo i bedzie tak jak bylo...