Bilety kolejowe na Ukrainie

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
Gość

Bilety kolejowe na Ukrainie

Post autor: Gość »

Czy na Ukrainie można kupić bilety kolejowe od razu na całą trasę. Chcę pojechać do Lwowa i kupić bilety na pociągi Lwów-Kijów, trzy dni później Kijów- Krym oraz Krym-Lwów po około dwóch tygodniach.
Marcin

Szulik
Administrator

Post autor: Szulik »

Bez większych problemów się da. Wyjątek stanowią bilety na pociągi przelotowe. Wówczas trzeba je kupować albo duzo wcześniej, albo na stacji, w której wsiadasz.

Awatar użytkownika
mlody78
Kanclerz
Kanclerz
Kontakt:

Post autor: mlody78 »

musisz też zwrócić uwagę do jakiej kasy stoisz. bywa tak, że są kasy sprzedające bilety tylko na bie(rz)żący dzień i na terminy późniejsze.
:!: Pamiętaj by mieć paszport(y) przy sobie jak kupujesz bilety. każdy bilet wystawiany jest imiennie na osobę. :!:
Ostatnio zmieniony pt 10 cze, 2005 09:44 przez mlody78, łącznie zmieniany 1 raz.
będę wdzięczny za korzystanie na forum z funkcji Szukaj ...przed zadaniem pytania...

Szulik
Administrator

No to doczekałem się rewanżu!!! :lol:

bierzący

Awatar użytkownika
mlody78
Kanclerz
Kanclerz
Kontakt:

Post autor: mlody78 »

Szulik pisze:No to doczekałem się rewanżu!!! :lol:
gdybym wiedział, że tak na to czekasz to może wcześniej jakiś błąd bym zrobił :lol:
ten oczywiście nie był specjalnie...moja wina... :oops:
będę wdzięczny za korzystanie na forum z funkcji Szukaj ...przed zadaniem pytania...

Szulik
Administrator

nie bój się, nie jestem trolem wyłapującym czyjeś wpadki. To był po prostu żart. Przypomniała mi się akcja z moim Piłsudskim :)

pax!

Gość

Post autor: Gość »

Dziękuję za odpowiedź
Marcin

Awatar użytkownika
ewa
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: ewa »

Jesteście nieżli!....kolega chciał tylko być bardziej zorientowany w kwestii podróżowania...a tu wykład na temat ortografii...

pozdrawiam

ODPOWIEDZ