Podróż na Ukrainę

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
Ania_53
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Podróż na Ukrainę™

Post autor: Ania_53 »

Mój dziadek był hutnikiem szkła.Przed wojną wyjechał na Kresy.Wraz z całą rodziną wędrował po obecnych ziemiach Ukrainy w poszukiwaniu pracy.Moja mama urodziła się w Kostopolu.Z jej opowiadań wiem,że mieszkali w Stanisławowoie, Równymi,Odessie ,w Wilnie.Chciałabym pojechać na Ukrainę zobaczyć tamte miejsca.Szukam tanich noclegów.Gotowa jestem nawet pojechać ze swoim namiotem,śpiworem itp nie wiem jednak jak wygląda sprawa bezpieczeństwa, gdzie rozstawić namiot.Może poszukać tanich noclegów?
Ania_53

Awatar użytkownika
mlody78
Kanclerz
Kanclerz
Kontakt:

Post autor: mlody78 »

w większych miastach nie ma problemów z tanim noclegiem...
rozwiązaniem są "babuszki" które w okolicach dworca zawsze oferują tani nocleg...kilka $
co do namiotów to nie wiem jak się sprawa przedstawia...i jak wygląda u nich sytuacja z polami namiotowymi...
zawsze można spróbować rozbić się u kogoś koło domu (za niewielką opłatą) ale czy to jest dobre i bezpieczne? - trudno powiedzieć
będę wdzięczny za korzystanie na forum z funkcji Szukaj ...przed zadaniem pytania...

Awatar użytkownika
sywula
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: sywula »

Namioty można rozstawiać wszędzie w terenach niezamieszkanych.(i koniecznie na skoszonych miejscach). Tak sprawa sie ma na terenie karpat wschodnich. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ