Tanie noclegi we Lwowie , kwatery prywatne

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
Lamia
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Lamia »

Ja serdecznie polecam panią, u której nocowałam przedwczoraj -p.Wiktorię Łokietko. Dojazd do centrum bardzo dobry, nocleg 25zł, przy większych grupach (do dyspozycji jest pokój dwuosobowy i drugi 6- czy nawet 8-osobowy) można liczyć na zniżki. Wyjątkowo miła osoba, wyszła po mnie na lotnisko, zatroszczyła się o wszystko, rozrysowała mapki, doradziła... Przy okazji pogadałyśmy sobie serdecznie z nią i z jej mamą o różnych różnościach, historycznych zaszłościach, Lwowie etc. :D
Podaję namiary: tel. 00 380 322-22-88-14 lub +38 098 444 97 63 (to drugie to chyba komórka).
Można też mailować, adres jest na córkę Julię: lokietko_julia@mail.ru lub lokietko_juli@yahoo.com

Ja tym razem byłam we Lwowie tylko przelotnie, w drodze z Krymu do Polszy, ale na pewno jeszcze wrócę na porządne zwiedzanie :)

Wcześniej nocowałam w hotelu Lwów, który ma opinię nieco obskurnego-dla mnie akurat to miało swój urok, ale następnym razem będę jednak się już kierować do p. Wiktorii 8) [/list]
rag
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: rag »

... a ja polecam Panią Stefanię. 30zł/os, ścisłe centrum- ul.Teatralna 7/2b, tel. 380(322)742911.
silloi
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: silloi »

Szukam mieszkania/pokoju dla 2 studentek z Polski. Bardzo mi zalezy, zeby znalezc cos blisko Centrum;-) Czy ktos dysponuje jakimis namiarami? :wink:
misza1985
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: misza1985 »

Polecam nocleg przy dworcu kolejowym na ulicy żelaznodorożnej (czy jakoś tak) numer 30. To jest dom studenta, blisko do centrum koszt 34grywny nie wiem czy jest dostęp do kuchni, bo my nie używaliśmy. Wodę na herbatę można zagotować u miłej Pani administrator. Łazienka nowa i czysta. Jest też hotelik w podobnej cenie koło cyrku (trzeba wejść w uliczkę bezpośrednio przy cyrku, ale nie po stronie parku) trwa tam remont, więc możliwe, że cena wzrośnie.
Awatar użytkownika
ivasik
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: ivasik »

Jest też hotelik w podobnej cenie koło cyrku (trzeba wejść w uliczkę bezpośrednio przy cyrku

to Hotel"Arena".Pozdrawiam :)
enka14
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: enka14 »

Witam,

czy ktoś może mi powiedzieć jakie są warunki noclegowe u pani Stefani na ul.Teatralnej 7/2b?
nyka16
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

nocleg u PAni Stefanii

Post autor: nyka16 »

hmmm, pozostaje wiele do życzenia - tej Pani zależy tylko i wyłącznie na zysku, mieszkaliśmy u niej jedną dobę - dostaliśmy pokój zamykany drzwiami, łazienka to jeden wielki koszmar - wszystko jest brudne, jedyny plus to gorąca woda przez 24 godz na dobę. Po jednym dniu Pani Stefania stwierdziła, że mamy się przenieśc do pokoju oddzielonego od drugiego tylko kotarą za którą mieszka rodzina z dwójką dzieci - przy czym koszt wynajmu ten sam, dodała jeszcze że jak nam nie pasuje to możemy sobie znaleźc inne lokum, nas było dwoje a w przedpokoju czekały już "4 plecaki" na to aż się wyniesiemy. Za radą Pani Stefanii, znaleźliśmy inną kwaterę, jeszcze bliżej rynku na ulicy Halickiej
nyka16
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

polecam nocleg u Pani Aleksandry Ławrysz ul. Halicka 15/6 przy samym Rynku kod do drzwi 120(wciska się cyfry równocześnie i popycha się drzwi :) ), koszt 30 zł za nocleg, jest czysto :), dodatkowo można wykupic sniadanko i obiadek robione przez Panią Aleksandre, pychotka - nocleg z wyżywieniem 50 zł od osoby, tel. 322 235 45 53 kom. 80671001020. Polecam
romario
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: romario »

nyka16 pisze:koszt 30 zł za nocleg,
Słyszałem od wielu osób, że można znaleźć nocleg we Lwowie za 30, ale hrywien. Oczywiście bez żadnych luksusów, ale chyba nikt nie jedzie na Ukrainę w poszukiwaniu luksusów, a kwaterę wynajmuje się po to, żeby kilka godzin się przespać ;)
Tak więc nie wydaje mi się żeby to była jakaś wielka okazja (30zł+20zł)
nyka16
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

nie pisałam że to jest okazja, tylko informowałam o możliwości noclegu, proponuję naukę czytania ze zrozumieniem - podobnie jak Ty nie uważam, że jest to okazja. Niestety nasi rodacy na Ukrainie oferują noclegi w takich cenach.
romario
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: romario »

nyka16 pisze:nie pisałam że to jest okazja, tylko informowałam o możliwości noclegu, proponuję naukę czytania ze zrozumieniem
Wierz mi, potrafię czytać ze zrozumieniem i w swojej wypowiedzi wcale nie piję do Ciebie, tylko do tych "rodaków", którzy jak się okazuje nie tylko na Zachodzie służą "pomocą". Zaznaczę tylko że: 1. nie generalizuję, bo zdarzają się uczciwi rodacy, 2. to nie jest tylko moja opinia
JDJK
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: JDJK »

jesli ktos ma jakies namiary na fajne noclegi w centrum ponizej 40 zl to dawajcie - bo osobiscie spalem w hotelu lwow - masakra;)
i mysle ze nie ma sensu tyle placic za takie warunki jakie mialem pozniej za 10, 20 na krymie takiej kasy - wiec wole w kwaterce lub innych opcjach czekam na propozycje
qwerty1
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: qwerty1 »

Ja się przyznam, że postawilam we Lwowie na jakośc a nie na cenę ;) za okolo 42 zł/doba za osobę - wynajęliśmy 4 pokojowy apartament z kuchnią (pełne wyposażenie), łazienką, wodą ciepłą 24/h bez ograniczeń, z klimatyzacją, bajerami jak telewizory, DVD, pralką, żelazkiem, nawet proszekiem do prania, a także... dwoma sejfami! Mieszkanko w samym centrum, kamienica - 5 min do opery. Polecam! :) Jak będę odwiedzała Lwów większą paczką ( mieszkanie na max.8 osób ), to nocleg tylko tam! :)
Jeśli ktoś jest zainteresowany namiarami - prosze o wiadomośc prywatną.
robsom
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: robsom »

misza1985 pisze:Polecam nocleg przy dworcu kolejowym na ulicy żelaznodorożnej (czy jakoś tak) numer 30. To jest dom studenta, blisko do centrum koszt 34grywny nie wiem czy jest dostęp do kuchni, bo my nie używaliśmy. Wodę na herbatę można zagotować u miłej Pani administrator. Łazienka nowa i czysta. Jest też hotelik w podobnej cenie koło cyrku (trzeba wejść w uliczkę bezpośrednio przy cyrku, ale nie po stronie parku) trwa tam remont, więc możliwe, że cena wzrośnie.

Spałem tam dwie noce od 31.08.2008r,.ul.ZELAZNICZNA 30. To nie jest dom studenta tylko hotel robotniczy zakładów naprawczych lokomotyw we lwowie.Cena faktycznie 34 uah za osobę.Warunki spartńskie( stare meble,brudno) Jedyny plus to wspólna odnowiona łazienka z kabiną prysznicową ,wc i ciepłą wodą na pierwszym pięrze do,której rano ustawiała się kolejka. Idąc dalej ulicą żelezniczną po tej samej (prawej stronie) jest coś w rodzaju internanu (ul. Olgi Stiepanownej 52).Noclegi w tej samej cenie a warunki jeszcze gorsze -kiła ( łózka na metalowych siennikach,gdzie kulasz się po wyrze z jednej na drugą stronę ( przy ścianie obrzydliwe makatki na,które spadasz.)pościel syf - kejąca się (spaliśmy w ciuchach a na poduszce własny ręcznik do tego lodowato zimna woda w łazience bez kotar i w tragicznym stanie toalety.Czujesz się jak w więzieniu ( całość zamykana sztabą metalową wielgaśną kłódą) na noc w godzinach od 23-do 6.W oknach (spałem na parterze ) kraty. Zakaz palenia papierosów a pomiędzy 23 a 6 rano nie wyjdziesz ( patrz wyżej)Dobrze ,że byłem tam tylko i aż 1 noc.Brrr...... ochyda
tusia
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: tusia »

Zapraszam na Sylwester 2008/2009 więcej informacji:
http://www.noclegilwow.blogspot.com
pocisk19
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: pocisk19 »

A ja mam pytanie czy ktoś ma namiary na jakieś akademiki we Lwowie?
Awatar użytkownika
ivasik
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: ivasik »

w akademikach raczej studenci będą się bawić,wątpię żeby były wolne miejsca,ale spróbować można.Najwięcej akademików ma Politechnika Lwowska.Pozdrawiam
hanutka
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

Post autor: hanutka »

ul. pasicza i medovoi peczery - tam roi się od akademików. aczkolwiek rzeczywiście problem z miejscem teraz może być, bo studenci już są.
pocisk19
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: pocisk19 »

Ciężko rzeczywiście może być z miejscami. A ma ktoś może jakiś numer telefonu do któregoś? Bardzo był bym wdzięczny:)
Symek
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Symek »

Witam.

Poszukuję noclegu we Lwowie na tegorocznego sylwestra.
Termin: 27.12.08 - 02.01.09 ( 6 noclegów )
Ilość osób: 10 - 12
Czy ma ktoś sprawdzone namiary na kwatery lub konkretną ofertę?

Pozdrawiam
zepter1984
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: zepter1984 »

Witam

Ja również poszukuje noclegu dla grupy 25 osobowej w okresie sylwestra - 3 noce
od 30.12 do 2.1 . jakich cen nalezy sie spodziewac ? czy mozna liczyc na znizki przy tak duzych grupach ? poszukuje pokoji 2/3 osobowych z lazienkami - warunek jest taki, ze wszyscy jestesmy w jednym miejscu , a nie porozrzucani po mieszkaniach - ta opcja nie wchodzi w gre .

Na co należy uważac, czego nie polecacie ??

pozdrawiam
dahid
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: dahid »

Witam szykam mieszkania dla 2-4 osob na sylwestra. najlepiej jakby to byla kwatera prywatna w centrum. ewentnualnie jak ktos cos ma prosze o adresy lub telefony
Awatar użytkownika
Martus ze Lwowa
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny
Kontakt:

Post autor: Martus ze Lwowa »

Tanie noclegi we Lwowe

Hostel na 120 osob z parkingiem. Pokoje tuz po remoncie, nowe meble, mila obsluga, moze byc w jezyku angielskim lub polskim, calodobowa ochrona. Blisko do parku.
Mozemy pomoc w organizacji eklsursji lub kontaktow z uczelniami we Lwowie.
Kontakt
Marta Melnyk – manager hostelu
Mob. tel. +38 067 314 66 61
e-mail: hostelling.lviv@gmail.com, wspolpraca.polska@gmail.com
Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS »

Myślę , że prośbę podzielą również inni forumowicze jeśli poproszę o :
- nazwę hostelu, adres we Lwowie, ewentualną stronkę www, ceny i informację o pokojach.
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

Awatar użytkownika
Martus ze Lwowa
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny
Kontakt:

Informacja o hostelu
Hostel składa się z 30 odremontowanych pokoji, każdy z których przewiduje zakwaterowanie 4 osób, czyli on posiada możliwość rozmieszczenia do 120 osób. Pokój posiada 4 łóżka, 4 szafki, 4 taborety, stoł oraz szafy dla odzieży. Na piętrze rozmieszczono 2 pomieszczenia z 6 prysznicamimi oraz 6 umywalkami, 2 toalety na 4 osób. Hostel posiada urządzona kuchnie z 2 kuchienkami elektrycznymi oraz umywalka. Gorąca woda jest podawana przez całą dobę. Ochrona wraz z administratorem u nas pracują przez całą dobę, co daje możliwość przyjazdu Waszych klijentow w jakikolwiek czas doby. Pracownicy hostelu rozmawiaja po polsku oraz po angielsku.
Przed hostelem rozmieszczony jest parking na 20 samochodów. Jest możliwość parkowania autobusów turystycznych. A całodobowa ochrona zapewni schronnoscPanstwa srodkow transportowych.
Znajdowanie sie w strefie wypoczynkowej (50 m od parku Lewandiws'kogo ) oraz nieobecność szumów głównych dróg korzystnie| yróżnia hostel spośród innych hosteli Lwowa. Jednocześnie hostel znajduje sie blisko do jednej z głównych dróg Lwowa ; a mianowicie ul. Gorodoc'koji.

Lokalizacja: m Lwów, ul. Kurmanowycza, 9 (w pobliżu Lewandiws'kogo mostu).

Jestesmy w stanie pomoc panstwu w nawiazaniu wspolpracy z uczelniami m. Lwowa, podpisaniu umow wymiany oraz organizacji wycieczek ekskursyjnych w celu zapoznania sie z pamiatkami Lwowa

W naszym hostelu:
Zręczne, w całości obmeblowane oraz odremontowane numery
Możliwość noclegow dużych grup (maksymalnie do 120 osób)
Całodobowe zaopatrzenie w wodę (gorąca oraz zimna woda)
Możliwość| całodobowej obsługi
Dostęp do Internetu
Możliwoś rozliczenia w gotówce albo przelewem bankowym
Zręczny parking na 20 samochodów
Całodobowa ochrona oraz obsługa
Rozmawiajacy po polsku oraz po angielsku personel hostelu

Kontakty:
Marta Melnyk; manager hostelu
Mob. tel. +38 067 314 66 61
e-mail: hostelling.lviv@gmail.com, wspolpraca.polska@gmail.com
Awatar użytkownika
marcin815
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: marcin815 »

A jakie ceny???
Awatar użytkownika
Martus ze Lwowa
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny
Kontakt:

50 hrn. od osoby za dobe
45 hrn. od osoby za dobe od grupy (20 klijentow i wicej). Wyzywienie jest oddzielnie
Parkowanie samochodu na parkingu -- 10 hrn., autobusu -- 20 hrn. za dobe.
Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: ARTURINGA »

Jak to w końcu jest na forum!???
Są równi i równiejsi????

Regulamin:...
3.Na forum zabronione jest zamieszczanie reklam usług i produktów – reklamę na forum można zamieścić za pośrednictwem Google Adsense.

Ja za reklamy płace i nie mało w google!
inni się reklamują za darmo - jest OK!!!
Awatar użytkownika
Martus ze Lwowa
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny
Kontakt:

to nnie jest reklama, a poprostu odpowiedzi na proste pytania, ktore zadano na forum. Do uwagi zainteresowanych: za informacja dodatkowa co do hostelu, a takze zdjeciami prosze sie kontaktowac przez skype, telefon lub droga e-mail. Jestem gotowa odpowiedziec na wszystkie panstwa pytania.
Misiek21
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: Misiek21 »

Czym innym jest jednorazowa informacja o nieznanym tu dotąd wcześniej hostelu, czym innym codzienne, nachalne wciskanie swoich usług w co drugim temacie.
ODPOWIEDZ