Tanie noclegi we Lwowie , kwatery prywatne

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
aniaz4
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: aniaz4 » śr 02 lis, 2011 14:15

rudolviv74 pisze:A może ktoś wynajmował mieszkanie za pośrednictwem tej strony:
www.rentinlviv.com/pl
Ja wynajmowałam w 2010 roku mieszkanie na Łyczakowskiej 5, wszystko bez zarzutów, w 2011 wynajmowałam u Pana Artura Grossmana na www.krylos.com/pl - polecam:)

sieradz83
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: sieradz83 » śr 18 sty, 2012 20:53

Witam. Poszukuję noclegu w terminie 8-11.06.2012 blisko centrum Lwowa dla 3 osób.
Mój adres email: sieradz33@wp.pl

adi_dca
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: adi_dca » ndz 22 sty, 2012 22:47

jak Waszym zdaniem jadąc w 4 osoby bardziej opłaci się wynając pokój w hotelu typu Hotel Lviv czy lepiej wynająć sobie mieszkanie ?

Awatar użytkownika
fijalkowski
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca

Post autor: fijalkowski » wt 24 sty, 2012 06:30

adi_dca pisze:lepiej wynająć sobie mieszkanie

Awatar użytkownika
Martus ze Lwowa
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny
Kontakt:

Post autor: Martus ze Lwowa » sob 04 lut, 2012 22:27

Tani hostel we Lwowie pod nazwą Wodospad. Pokoje 3-osobowe, koszt 65 UAH od osoby na dobę http://noclegi.com.ua/object/show/201.html
Hostel Na kurmanowicza - najtańsze noclegi we Lwowie, koszt od 50 UAH od osoby na dobę www.hostelkurmanovich.com.ua
Nowy Apart hostel w centrum Lwowa, pokoje 2-3-osobowe, koszt 110 UAH od osoby na dobę http://noclegi.com.ua/object/show/207.html

juvik
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: juvik » wt 21 lut, 2012 10:32

Witam,

Poszukuje noclegu we Lwowie w dniach 15-18 czerwca 2012, dla 8 osób. Prosze o konkretne oferty wraz z cenami na adres email: juvik(at)poczta.onet.pl

Z gory dziekuje.
Jedrzej

Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS » wt 21 lut, 2012 11:13

juvik pisze:Witam,

Poszukuje noclegu we Lwowie w dniach 15-18 czerwca 2012, dla 8 osób. Prosze o konkretne oferty wraz z cenami na adres email: juvik(at)poczta.onet.pl

Z gory dziekuje.
Jedrzej
Znacznie szybciej będzie jak napiszesz lub zadzwonisz do wybranego hostelu !
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

juvik
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: juvik » wt 21 lut, 2012 11:16

Caly czas pisze! Pomyslalem jednak, ze im wiecej miejsc odwiedze tym lepiej :)

fx25
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: fx25 » wt 21 lut, 2012 14:27

juvik pisze:Witam,

Poszukuje noclegu we Lwowie w dniach 15-18 czerwca 2012, dla 8 osób.
Też interesował mnie podobny termin (mecz DEN-GER 17.06.2012) ale ceny noclegów z kosmosu.
Mam 4 bilety i jak nie sprzedam to pojadę ale tylko na mecz i wracam do "cywilizacji".
Wg mnie w lipcu będą super ceny bo powróci szara smutna rzeczywistość.
Na portalu UEFA cały czas wiszą do kupienia bilety na większość meczy na Ukrainie. Na Polskie stadiony nie ma nic (od czasu do czasu CZE-GRE we Wrocławiu - mieszkam we Wrocławiu ale jakoś mnie ten mecz rusza 8) ).
O czym to świadczy, że kibiców tam nie będzie :lol: Będzie za to :shock:

I jeszcze ciekawostka: UEFA sprzedaje jeszcze bilety na mecz UKR-FRA w Doniecku, albo rywal za słaby albo gospodarze mają EURO 2012 w nosie, wiem wiem wolą inne EUR :lol:

Jakbyś coś znalazł to pisz może skorzystam (2 lub 4 osoby)
Ostatnio zmieniony wt 21 lut, 2012 14:48 przez fx25, łącznie zmieniany 1 raz.

djds
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny
Kontakt:

Post autor: djds » wt 21 lut, 2012 14:30

justangel pisze:Witam
Kilka słów na temat noclegu którego zdecydowanie nie polecam, a widzę, że właściciel się na forum reklamuje.
Chodzi mi o: http://lwow.strefa.pl/noclegi.html
Także chciałem wypowiedzieć się w tym temacie. Otóż jestem zupełnie innego zdania niż justangel. Mieszkania skromne, racja, i może nie pachnie farbą i wymagało by odświeżenia, jednak nam w niczym to nie przeszkadzało. Dla tych, którzy wymagają wygód są odpowiednie miejsca za odpowiednio wyższą cenę. Mogę spokojnie polecić to mieszkanko. Dodam jeszcze, że właściciel doskonale mówi w języku polskim, co może być niewątpliwym plusem dla osób, które słabo znają rosyjski / ukraiński.

fx25
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: fx25 » wt 21 lut, 2012 15:00

juvik pisze:Caly czas pisze! Pomyslalem jednak, ze im wiecej miejsc odwiedze tym lepiej :)
Pomyśl jeszcze o dużym kamperze, albo nawet o 2, dla 8 osób wyjdzie taniej.
Sam nad tym myślę. jest tylko 1 mały problem - znaleźć firmę która wypożycza auta z możliwością wyjazdu na wschód 8)

szaman
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: szaman » śr 22 lut, 2012 08:11

Też interesował mnie podobny termin (mecz DEN-GER 17.06.2012) ale ceny noclegów z kosmosu.
Noclegi z cenami z kosmosu są nie tylko na Ukrainie. Patrz 3miasto...
Mam 4 bilety i jak nie sprzedam to pojadę ale tylko na mecz i wracam do "cywilizacji".
Mówisz o "cywilizacji" w której nie można rozegrać meczu na nowiutkim stadionie bo niby łączność nie działa :?:
Czy może o "cywilizacji" w której donek pozwala na gigantyczne premie za bubel :?:
To jest według Ciebie ta "cywilizacja" :?:
Na portalu UEFA cały czas wiszą do kupienia bilety na większość meczy na Ukrainie. Na Polskie stadiony nie ma nic (od czasu do czasu CZE-GRE we Wrocławiu - mieszkam we Wrocławiu ale jakoś mnie ten mecz rusza 8) ).
O czym to świadczy, że kibiców tam nie będzie :lol: Będzie za to :shock:
I jeszcze ciekawostka: UEFA sprzedaje jeszcze bilety na mecz UKR-FRA w Doniecku, albo rywal za słaby albo gospodarze mają EURO 2012 w nosie, wiem wiem wolą inne EUR :lol:
Gdybyś dobrze śledził portal biletowy to byś zauważył, że biletów jest bardzo dużo na "polskie" mecze-też. Nie zmienia to jednak faktu, że faktycznie na Ukrainie jest ich więcej dostępnych, ale wystarczy porównać zarobki u nas i na Ukrainie i temat wydaje się być wyjaśniony...
A co do kibiców tych prawdziwych a nie piknikowych z trąbkami to wszyscy olewają to śmieszne EURO.
Пиймо друзі грай музико Нам вже все одно!

Viki Pedija
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: Viki Pedija » śr 22 lut, 2012 10:14

szaman 10/10
Właśnie dlatego podróże na wschód są takie magiczne ... bo "prawdziwi turyści" jeżdzą do "cywilizacji" ...

fx25
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: fx25 » czw 23 lut, 2012 13:03

:lol: ale Was ta "cywilizacja" ubodła. Jak widać za szybko myślę ...
Chodziło o "ziemską" cywilizację a nie "kosmiczną" dot. kosmicznego poziomu cen ! :lol:
Wątku polityczno-organizacyjnego nie poruszam bo będzie zaraz kłótnia, a po co ??

Teraz konkrety, nie wiem jak z cenami w 3mieście bo mam już mieszkanie w Gdańsku na pierwszy tydzień EURO, ale we Wrocławiu jest taniej jak we Lwowie.
Gdybyś dobrze śledził portal biletowy to byś zauważył, że biletów jest bardzo dużo na "polskie" mecze-też
Portal z biletami śledzę chyba ten sam o którym piszesz i mam inne spostrzeżenia, argument zarobków to totalne pudło, wszak bilety kupują nie tylko gospodarze !
A z tym kibicowaniem to już cios poniżej pasa :lol:
Fakt, prawdziwi kibice olewają też wiele innych "rzeczy" po każdym meczu :lol:
Olewają wszystko, poczynając od nauki i kultury po technikę i wygodę - wszak to wszystko jest śmieszne ....
Ciekawe dla kogo ?
W związku z powyższym nie jestem prawdziwym kibicem - przepraszam .

Mimo wszystko nieśmiało liczę na "szczęście" znalezienia "cywilizowanego" noclegu we Lwowie za <100EUR/os.

Ps. prawdziwym turystą też nie jestem, za dużą uwagę przywiązuję do zdrowia i higieny osobistej - ale za to już nie przeproszę.

szaman
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: szaman » pt 24 lut, 2012 07:47

fx25 pisze: Teraz konkrety, nie wiem jak z cenami w 3mieście bo mam już mieszkanie w Gdańsku na pierwszy tydzień EURO, ale we Wrocławiu jest taniej jak we Lwowie.
Portal z biletami śledzę chyba ten sam o którym piszesz i mam inne spostrzeżenia, argument zarobków to totalne pudło, wszak bilety kupują nie tylko gospodarze !
A z tym kibicowaniem to już cios poniżej pasa :lol:
Fakt, prawdziwi kibice olewają też wiele innych "rzeczy" po każdym meczu :lol:
Olewają wszystko, poczynając od nauki i kultury po technikę i wygodę - wszak to wszystko jest śmieszne ....
Ciekawe dla kogo ?
W związku z powyższym nie jestem prawdziwym kibicem - przepraszam .

Mimo wszystko nieśmiało liczę na "szczęście" znalezienia "cywilizowanego" noclegu we Lwowie za <100EUR/os.

Ps. prawdziwym turystą też nie jestem, za dużą uwagę przywiązuję do zdrowia i higieny osobistej - ale za to już nie przeproszę.
Wyobraź sobie że zadzwoniłem do 3 hosteli znalezionych w Internecie do Lwowa i w jednym nie było miejscu już na okres Euro a w dwóch pozostałych ceny nie przekraczały 200 hrywni. Można? Można! A teraz słucham po ile znalazłeś noclegi w 3mieście :lol: ?
Argument finansowy to podstawa. Bo skoro śledzisz portal biletowy to wiesz że najwięcej biletów na mecze na Ukrainie jest na mecze reprezentacji Ukrainy - konkretnie chodzi o Donieck.
O kibicowanie faktycznie nie będę z Tobą dyskutował w myśl tego artykułu: http://www.weszlo.com/news/6806
:lol:
Życzę więcej obiektywizmu a przede wszystkim zdrowego rozsądku.

piszczyk
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: piszczyk » śr 29 lut, 2012 00:34

Potwierdzam informacje kolegi szamana. Mnie również udało się znaleźć nocleg we Lwowie za w miarę rozsądną cenę. Tzn dwa razy drożej niż normalnie... Nocleg jest moim zdaniem bardzo cywilizowany i będziemy płacić poniżej 100 EUR za mieszkanie w którym mogłoby przenocować z 10 osób... Wydaje mi się, że po pierwsze trzeba naprawdę dobrze poszukać, inna sprawa to oczekiwania wobec noclegu. Doprecyzowanie określenia "cywilizowany" wydaje mi się w tym przypadku kluczowe ;-)

khardin
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Nocleg dla 8 osób

Post autor: khardin » wt 13 mar, 2012 19:04

Hej, czy możecie polecić jakiś niedrogi nocleg dla 8 osób (może być jeden, duży pokój)

Thx,
kh

Paweł Z.
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Post autor: Paweł Z. » wt 13 mar, 2012 19:55

Może hostel "Cisar-Bankir" -Chmielnickiego 23.
Ścisłe centrum,pokój 8-os.,kuchnia i łazienka do dyspozycji.
Cena (wg strony www) :65 UAH/os. ,ale w drugim linku pisze coś o zniżce dla grup ("Знижки для груп, постійних клієнтів та на проживання більше 3 діб — 10%. "),więc może będziie taniej.
http://hotel-cisar.com/hostel/
http://www.karpaty.info/ua/uk/lv/lw/lvi ... ar.bankir/

magnez
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: magnez » wt 27 mar, 2012 16:03

Są hotele na expressbooking.com, ale to nie jest raczej najtańsza półka.

wilager
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: wilager » śr 11 kwie, 2012 19:31

Ma ktoś namiary na nocleg dla 4 osób? :D Potrzebuję coś na 9 czerwca. Wysłałem już sporo zapytań do osób oferujących kwatery prywatne we Lwowie, ale ciągle nic nie mam... Niestety ja potrzebuję tylko na jedną noc, a tu nie dość że Euro, to jeszcze środek długiego weekendu i pewnie między innymi dlatego nic nie znalazłem.
Jakieś pomysły? Może jakiś hostel? Hotele MEGAdrogie jak sprawdzałem.
Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki. :D
Jeśli nie ma rozwiązania problemu, to de facto ten problem nie istnieje

fx25
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: fx25 » czw 12 kwie, 2012 10:54

Witajcie, już nie mam problemu z noclegiem. Pozbyłem się biletów (straciłem na tym ok 45EUR) i mam problem z głowy ....
Pozdrawiam

krymka
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Post autor: krymka » pn 16 kwie, 2012 00:12

Pisałam już o noclegu przy polskim Kościele Św. Antoniego na ul. Łyczakowskiej. W podwórku jest schronisko dla turystów z wyżywieniem. Jeśli tam braknie miejsc proszę pytać babek z obsługi. One wydały mi klucze do 5-pokojowego mieszkania (również przy ul. Łyczakowskiej - kobitki tam zaprowadzą osobiście), które jest własnością proboszcza. Jest tam 17 miejsc noclegowych, kuchnia, łazienka, woda całodobowo ogrzewana piecem gazowym. Niestety jest już zbyt późno, by wygrzebać w internecie numer telefonu. Próbujcie! Co do cen się nie wypowiem, gdyż te sprzed 3 lat są już wysoce nieaktualne, zwłaszcza w starciu z EURO 2012
Jednak udało się:
Klasztor

ul. Łyczakowska 49 a
LWÓW 79010
tel. (00380) 322 76 70 40

Tytuł: Św. Antoni
Ostatnio zmieniony pn 16 kwie, 2012 00:25 przez krymka, łącznie zmieniany 1 raz.

ak15
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: ak15 » śr 25 kwie, 2012 09:47

Witam, może ktoś pomoże w znalezieniu kwatery na 3 noce dla 3 osób dorosłych od 28.04 do 01.05.2012. Osobne pomieszczenie dla 3 osób , a nie wspólna sala.Z góry dziękuję.

szaman
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: szaman » śr 25 kwie, 2012 10:17

Spróbuj tu: +30637362500
Hostel "Bila parku", 50 metrów od hostelu na Kurmanowicza

Awatar użytkownika
Martus ze Lwowa
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny
Kontakt:

Post autor: Martus ze Lwowa » sob 28 kwie, 2012 20:05

Pojawilo sie ostatnio dosc duzo nowych hosteli oraz miejsc na tanie noclegi - hostel na Szczepkina, hostel Pod Swietym Duchiem, Hostel Music house, Hostel na Gorze Kaleczej. Niedlugo otworzy sie jeszcze pare hosteli przed Euro 2012...

Awatar użytkownika
Anna888r
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: Anna888r » sob 09 cze, 2012 14:47

Koleżanka proponuje mieszkanie lub 1 pokój do wynajęcia we Lwowie.

Kontakt lviv_korn@mail.ru
Жить, как говориться, хорошо!

Wilczyca
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Wilczyca » sob 23 cze, 2012 15:32

Drodzy, wybieram się do Lwowa w sierpniu, biorę pod uwagę wynajęcie pokoju. Proszę o świeższe informacje & co polecacie. Nie wiem, czy nie strzelę teraz głupoty, ale interesowałoby mnie miejsce z dostępem do itnernetu :)

michal03
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: michal03 » czw 31 sty, 2013 21:30

Witam, mam namiary na nocleg u Pani Stefani w centrum Lwowa, czy ktoś był już na tej kwaterze i mógłby podzielić się swoją opinią? Chodzi o cenę itp.

ketox33
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

nocleg

Post autor: ketox33 » czw 11 kwie, 2013 16:44

Witam,
Szukam noclegu dla 4 osób ( 2 pokoje) od 30 kwietnia do 4 maja.
Liczę na szybką odpowiedź,
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ