Tanie noclegi we Lwowie , kwatery prywatne

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
gromph
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Re: nocleg

Post autor: gromph » wt 16 kwie, 2013 23:23

ketox33 pisze:Witam,
Szukam noclegu dla 4 osób ( 2 pokoje) od 30 kwietnia do 4 maja.
Liczę na szybką odpowiedź,
Pozdrawiam
Hej udało Ci się coś znaleść ? sam szukam wraz z dziewczyną jakiegoś noclegu w takim terminie, jednak ciężko dosyć z tego co próbowałem coś zdobyć jak coś to można by się jakoś zgadać i poszukać najwyżej czegoś większego lub najwyżej wspólnie spać na dworcu ;p

Pozdrawiam

czernecki
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: czernecki » wt 16 kwie, 2013 23:25

Witam,

poszukujemy noclegu dla 6 osób w terminie od 1go do 5maja 2013 roku w centrum Lwowa.

Może to być mieszkanie 3 pokojowe z 3 łóżkami dwuosobowymi,
albo mieszkania 2 pokojowe z 3 lub 2-oma łóżkami

w ostateczności ktoś może spać na ziemi w śpiworze.

czekam na konkretne propozycję.
Ostatnio zmieniony pt 15 lis, 2013 21:35 przez czernecki, łącznie zmieniany 1 raz.

Jakub_De
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Jakub_De » czw 18 kwie, 2013 20:56

Witam,

Poszukiwany nocleg dla 4 (dwie pary) sympatycznych młodych (20-26) lecz odpowiedzialnych osób.

Poszukujemy noclegu od 1 do 3 maja (dwie noce) w centrum lub blisko centrum miasta.

Nikt z nas nie pali ani nie hałasuje, chcemy miło spędzić te dni, głównie zależy nam na zwiedzaniu miasta.

Zadowolimy się jednym lub dwoma pokojami, najlepiej z dwoma podwójnymi łóżkami lecz to nie konieczność. Konieczna jest jednak łazienka na wyłączność.

Czekam na oferty pod adresem kuba087@interia.pl (proszę o szybkie zgłoszenia - zależy nam aby zaplanować wyjazd jak najszybciej)

Pozdrawiam,
Jakub

skubbi
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: skubbi » czw 18 kwie, 2013 23:13

Poszukuję noclegu dla 4-5 osób w terminie 29.04-03.05.2013 blisko rynku.

aceskubi@gmail.com

Pozdrawiam

basel
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: basel » pt 19 kwie, 2013 20:37

Wybieram się wraz z grupą znajomych ( 6 osób ) do Lwowa w dniach 30.04 wyjazd z Katowic, 01.05 w godzinach wczesno-porannych przyjazd do Lwowa do 05.05 na degustację ukraińskich trunków :P oraz pozwiedzać trochę miasto. Jesteśmy grupą studentów z Uniwersytetu Sląskiego, chętnie przyłączymy się do innej grupy, czym nas więcej tym lepiej i weselej. Dysponujemy 2 wolnymi miejscami w wynajętych pokojach w hostelu ( na obrzeżach Lwowa, przejazd do centrum okolo 30 minut)
Miasto znamy więc z komunikacją po Lwowie nie będzie problemu.
13800321 numer gg w razie jeśli byłby ktoś chętny do przyłączenia się do wyprawy.

RadoslawMaciej
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: RadoslawMaciej » czw 25 kwie, 2013 19:39

poszukuje noclegu we Lwowie dla 4 osób w dniach 29. 04 do 03. 05

Blotolf
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Blotolf » pn 29 kwie, 2013 21:37

Witam poszukuję noclegu dla pary w terminie 02.05(godz 20-21)-06.05. Jedyny warunek łazienka na wyłączność. Kontakt do mnie +48 728402196 ewentualnie wgagolski@gmail.com

karoldz
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: karoldz » pn 29 kwie, 2013 23:15

Poszukuje noclegu pokój 2 osobowy od 1-3 maja (dwie noce) prosze o kontakt priv lub mail karoldz@tlen.pl

Karol
508057683

siemens80
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: siemens80 » śr 08 maja, 2013 15:19

Witam,

dysponuję namiarem na nocleg w samym centrum Lwowa - kwatera prywatna z kuchnią, łazienką, dwoma pokojami z dużymi łóżkami. Właścicielka jest bardzo miła i pomocna, mówi po polsku. Zapraszam na priv.

lewek
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: lewek » śr 15 maja, 2013 20:01

Witam.
Jak po Euro kształtują się średnie ceny wynajmu pokoju na kwaterze (od osoby) bez i z pośrednictwem Towarzystwa Polskiego?

Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS » czw 23 maja, 2013 10:28

Drodzy i sznowni forumowicze.

Moim zdaniem zamieszczanie postów w styli : " poszukuje noclegu .................." jest bezcelowe. No bo któż wam odpowie ? No cóż z całą pewnoście nie właściciel mieszkanka we Lwowie .
Na forum jest wiele adresó z kwaterami . A jak nie ma się czasu to proszę wpisać w google : hostele we Lwowie i wyjdzie cała oferta.
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

Awatar użytkownika
gorodok
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

Post autor: gorodok » pt 24 maja, 2013 09:04

lewek pisze:Witam.
Jak po Euro kształtują się średnie ceny wynajmu pokoju na kwaterze (od osoby) bez i z pośrednictwem Towarzystwa Polskiego?
Żeby ktoś powiedział jak kształtują się ceny musiałby sprawdzić wszystkie oferty - a raczej takiej możliwości przeciętny turysta po prostu niema. Ze swojej strony powiem że ceny są raczej wysokie - tanio jest tylko w hostelach - od 80 hrywien za osobę pokoju 8 osobowym. A jeśli ktoś potrzebuje odrębnego mieszkania to od 200 hrywien za mieszkanie dla 2 osób... lecz zdarzają się wyjątki... takie jak ja naprzykład :wink: http://lwow.strefa.pl/noclegi.html :lol:
LwÓw.pL.Ua
sTreFa.LwÓw.pL.Ua

Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS » pt 24 maja, 2013 14:40

Ja osobiście mam namiar na wspaniałą kwaterę we Lwowie . Właścieciele super , chata super , lokalizacja super . Nie będę sie dzielił ponownie bo dane są na orum . Wystarczy poszukać . Co do cen to nie sądzę żeby 30 pln za noc było wygórowane.
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

Whatsername
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: Whatsername » śr 11 wrz, 2013 12:46

Czy ktoś z Was rezerwował kwatery przez inlviv? Jakie wrażenia (czystość pokoi, obsługa itp)?

Doczu
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: Doczu » śr 11 wrz, 2013 13:30

Whatsername pisze:Czy ktoś z Was rezerwował kwatery przez inlviv? Jakie wrażenia (czystość pokoi, obsługa itp)?
doprecyzuj o jaki "inlviv" Ci chodzi bo jest tego kilka.

Whatsername
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: Whatsername » śr 11 wrz, 2013 14:49

Wybacz :D http://www.inlviv.info/ - dokładnie o ten, chodzi o wynajem apartamentów, o to jak świadczą usługi, chciałabym poznać opinie nt. 'współpracy' i standardów, teorii a rzeczywistości.

Awatar użytkownika
Alberto
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: Alberto » pn 30 gru, 2013 10:09

Co do tanich hoteli sprawdziłem tym razem jak ma się Hotel Arena (po lewej stronie bezpośrenio za cyrkiem). Cena faktycznie powala na kolana bo jest to 110 UAH za 2 osobowy pokój bez łazienki (wydaje mi się, że niemożliwe jest znalezienie czegoś w cenie bardziej atrakcyjnej niż 55UAH/osoba). Z łazienką 201 UAH. ALE UWAGA! To typowo komunistyczny, stary i rozpie#### hotel. Dla miłośników klimatu a'la PRL będzie z pewnością spełnieniem marzeń, ale cała reszta będzie rozczarowana. Tak czy owak warto o nim pamiętać, bo cena jest nie do przebicia. http://goo.gl/maps/KnxAt

Zaszedłem także sprawdzić co tam w Hotelu Lviv (http://goo.gl/maps/feOPZ) pokój jedynka 163 UAH, dwójka bez łazienki ponad 200 UAH. Standard nieco lepszy niż Arena ale zapach komunizmu jest również wyraźnie odczuwalny. W ofercie są także pokoje o wyższym standardzie więc śmiało można pytać. Jest godny z uwagi na doskonałą ceną, i spotkałem się z opiną, że jest to hotel gdzie prawie zawsze można wyczarować pokój.

Spałem także w hostelu Mini Hostel Lviv (http://goo.gl/maps/aiw4Y) Standard jest bardzo przyzwoity, powiedziałbym, że dość nowoczesny i za super pieniądze. Dostałem tam pokój 2 osobowy bez łazienki poprzez rezerwację na booking.com za 75UAH osoba!! Wyposażenie pokoju: 2 łóżka, 1 krzesło, kosz na śmieci i absolutnie nic więcej. Kod do domofonu na dole to 137 wciśnięte jednocześnie. Dość trudna tam trafić, trzeba wejść w głąb kamienicy, na drugą klatkę schodową. Przed wejściem nie ma szyldu, ale można wspomagać się tabliczką hostelu "2 lions" istniejącego w tym samym miejscu.

No i oczywiście noclegi w wynajętych mieszkaniach pana Tarasa Ponomarenki, o których już była mowa, wiec kto będzie chciał to na pewno sobie znajdzie.

Awatar użytkownika
OLI
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: OLI » wt 31 gru, 2013 11:28

W Arenie ostatnio-grudzień 2013, 85 uah za dwójkę płaciłem-jakies 15 zł od osoby. :D

bartocha
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: bartocha » wt 07 cze, 2016 17:59

Chciałem przestrzec przed umawianiem się z panią Stefanią z ul. Teatralnej.
Zachęceni pozytywami z tego forum zarezerwowaliśmy mieszkanie na długi weekend. Stefania wydzwaniała do nas co parę dni aby "sprawdzić czy na pewno przyjedziemy" Na tydzień przed wyjazdem zadzwoniła mówiąc że nie może nas przyjąć bo przyjeżdża do niej rodzina! :oops:
Zostawiając sześć osób na lodzie na krótko przed wyjazdem, w ramach rekompensaty dała mi nr. tel. do Ukraińca który na tak krótko przed długim weekendem miał tylko apartamencik za 2800 hrywien za dzień.
Oczywiście nie wierzymy w tą rodzinę - pewno chytra baba znalazła kogoś na dłużej.
Prawdziwy horror prozy podróżniczej - ODRADZAM.
Na szczęście znaleźliśmy kwaterę dla szóstki i to tańszą - mogę polecić. Ze względu na święta wzięła więcej po 100 hrywien z aa łeb. To zwyczajne Lwowskie mieszkanko w starej kamienicy z moim zdaniem fajnym klimatem. Każdy z trzech pokoi jest zamykany osobno (+ czwarty przejściowy) Więc pewno można się dogadać z Larisą przy mniejszej ilości gości. Jest kontaktowa i można się dogadać po polsku. Tuż przy Stryjskim bazarze, niedaleko trolejbus z autobusowego.
Larisa Kovalenko tel. 0503332631
Oferta wynajmu: http://olx.ua/obyavlenie/deshevo-kmnati ... fEAmQ.html
Jej profil na OLX-e: http://larisakovalenko.olx.ua/

Awatar użytkownika
gorodok
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

Post autor: gorodok » wt 07 cze, 2016 20:11

Jednopokojowe mieszkanie do wynajęcia.
Cena od 9.99 złotych za nocleg od osoby

Szczegóły na stronie:
http://lwow.strefa.pl/noclegi.html
LwÓw.pL.Ua
sTreFa.LwÓw.pL.Ua

vincent
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: vincent » ndz 18 wrz, 2016 21:42

gorodok pisze:Jednopokojowe mieszkanie do wynajęcia.
Cena od 9.99 złotych za nocleg od osoby
Szczegóły na stronie:
To ja się wypowiem, ale postaram się być bardzo obiektywny. Przestawię argumenty za i przeciw. Mam nadzieję Gorodok, że mój post przywiedzie Ci więcej klientów, choć nie będę pisał nieprawdy.
Kontakt przez FB, tego samego dnia odpowiedź, rezerwacja zanotowana na lwow.strefa.pl w tej zakładce noclegi. Potem pogadałem z żoną, a może jedną noc dłużej, zastanowi się, bo chciała więcej czasu spędzić w Wetlinie i okolicy niż na Ukrainie. Potem już z Wetliny przedłużyliśmy pobyt o jeden dzień. Odpowiedź natychmiast, nie ma problemu, termin wolny. Potem prośba, żebyśmy z granicy napisali smsa, że rezerwacja aktualna, że jedziemy, i o której będziemy. Będziemy około 16 czasu lokalnego (zawsze piszcie jakiego czasu, bo różnica 1 godziny jest). Info zwrotne, że będzie na nas czekała z kluczami Szwagrowa (tutaj Gorodok muszę zadać Ci pytanie, kto to jest dla Ciebie Szwagrowa  u nas na Warmii używa się słowa Szwagierka, ale chyba to coś może innego? poważnie pytam). Dotarliśmy do Lwowa z małym opóźnieniem, bo objazd był do głównego vokzala, wzięliśmy taksę na ten nocleg żeby się nie spóźnić, tanio było. Na miejscu czekała na nas przesympatyczna pani, która w naszym języku nas przywitała, pokazała kamienicę, mieszkanie, super. Wytłumaczyła wszystko. Odpowiedziała na każde nasze pytanie, w Naszym Języku.
Cisza, spokój, 15-20 minut spacerem od Opery. Jeśli chodzi o standard mieszkania. To ja zawsze patrzę na stosunek ceny do jakości. Rok temu z airbnb wzięliśmy mieszkanie 100 metrów od Opery Lwowskiej. 33 zł od osobodoby. Tanie. Ale. Myjąc zęby kapało z sufitu na łep, grzyb. Łóżka… znajomi trafili na lepsze, my się meczyliśmy. Na zdjęciach było jak w najlepszym hotelu. Po dwóch dniach zapukały w drzwi sprzątaczki, że mamy spadać, na szczęście po konsultacji tel mogliśmy tam zostać, bo pokazaliśmy że opłaciliśmy za 4 dni a nie 2..
Do rzeczy. Tu było skromnie. I dużo taniej. Do rzeczy, szału nie ma, ale. Kolega z forum, Gorodok, widać, że stopniowo inwestuje w to mieszkanie. Nadal lewa strona tego głównego łóżka jest niewygodna  ale płaciliśmy 30 zł za dobę za wynajęcie CAŁEGO mieszkania na 2 piętrze niedaleko centrum…
Aneks kuchenny, kuchenka gazowa, żona była zachwycona czajniczkami, łazienka to kibelek i nowy prysznic, nowe płytki. Nonstop gorąca woda, podobno jest to problem w Lwowie.
Wszystko co potrzeba. Chyba, że ktoś zamiast zwiedzać, chce z dziećmi siedzieć w mieszkaniu, wówczas odradzam, nie ma wanny, dżakuzi i innych 
Mimo, że nie poznaliśmy się osobiście, to Szwagrowa Gorodoka przyjęła nas tak sympatycznie, że następnym razem również tam zanocujemy chętnie.
Ja tam polecam to miejsce, cicho, sympatycznie, tanio i swojsko. No i bezpiecznie. Ani razu nikt nas nie zaczepił, ale też fakt, że nie obnosiliśmy się, że my z PL.
Aaa. Brak Internetu. Idziecie do pierwszego lepszego miejsca gdzie sprzedają smartfony, poproście o Vodafone 70 red, za 20 zł (125 hrywien chyba było) będziecie mieli 70 minut do PL i lokalnie oraz 4 GB Internetu, nawet połowy nie wykorzystaliśmy.
Miłego pobytu na Ukrainie 
Vincent.
PS. I tak bajdełejem, cały czas miałem wrażenie, że gdyby coś się działo, to Gorodok pomoże, może podświadomie tak myślałem, ale jednak. Kiedy wynajmujecie mieszkanie – przestaje być anonimowym człowiekiem z forum. Jest nr tel, imię i nazwisko. Kontakt idealny, czego nie mogę powiedzieć o moim wcześniejszym pobycie rok temu w Lwowie i Airbnb.

Awatar użytkownika
gorodok
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

Post autor: gorodok » wt 30 maja, 2017 10:23

Jednopokojowe mieszkanie do wynajęcia we Lwowie.
Klucz do ręki. Bez dokwaterowania. Cena od 9.99 zł za dobę.
Szczegóły na stronie:
LwÓw.pL.Ua
sTreFa.LwÓw.pL.Ua

SAY3S
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: SAY3S » śr 12 lip, 2017 15:10

Wróciłem ze Lwowa i chcę polecić mieszkanie u Pani Olgi Malinowskiej w samym centrum Lwowa na ul. Krakowskiej 9/10 (drugie piętro jak w Polsce, третій поверх). Pani Olga gościom udostępnia pokój, w którym znajduje się dwuosobowa kanapa oraz jednoosobowy tapczan. Plastikowe okna skierowane są do ulicy, wieczorem przy otwartym oknie słychać gwar z ulicy Krakowskiej, lecz wystarczy ustawić na mikrowentylację i już można spokojnie w ciszy zasypiać. Ciepła woda jest cały czas z junkersa. Od razu chcę uprzedzić tych co lubią krytykować, może nie jest to mieszkanie w standardzie hotelu 3 gwiadkowego, lecz ze względu na swoje położenie jest godne uwagi. Właścicielka, trochę mówi po polsku i dobrze rozumie polski język (jej nieżyjący mąż był Polakiem) sama powiedziała, że dostaje 250zł emerytury (w przeliczeniu, co chyba na Ukrainie jest "standardem") i nie jest jej łatwo. Podaję do Pani Olgi telefon komórkowy: +З8O 9З1 ЗЧ2 З8З i stacjonarny: +З8O З22 З58 789. W rozmowie powołujcie się na znajomych z Polski, a jakby termin był zajęty czy coś to piszcie na priva to coś innego w pobliżu podpowiem :)

vincent
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: vincent » sob 22 lip, 2017 02:25

Jak cenowo, bo w interesującym mnie terminie w sprawdzonym noclegu u Gorodoka jest zajęte.

maciek2407
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: maciek2407 » ndz 23 lip, 2017 03:18

Czy ktoś z Was rezerwował nocleg na stronie dobovo.com? Kusi mnie większym wyborem apartamentów oraz niższymi cenami niż na booking.com ale brakuje na internecie opinii co do samego portalu.

Awatar użytkownika
gorodok
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

Post autor: gorodok » śr 02 sie, 2017 10:35

Samodzielne jednopokojowe mieszkanie z kuchnią i łazienką do wynajęcia we Lwowie.
Cena już od 8.99 zł od osoby za dobę.
Szczegóły na stronie:
LwÓw.pL.Ua
sTreFa.LwÓw.pL.Ua

Awatar użytkownika
marcin815
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: marcin815 » czw 18 sty, 2018 20:29

Możecie mi polecić coś taniego dla 1 osoby na 3-4 noce.

Nunek87
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: Nunek87 » czw 18 sty, 2018 21:44

Gdzie polecacie nocleg dla 8 osób (mogą być 2 czwórki lub cztery dwójki albo każda inna kombinacja byle by 8 os sie zmieściło + jedynka dla kierowcy) w miarę blisko centrum w terminie 2 - 4 luty. Za ok 35 zł/doba się coś znajdzie ?

tomeeek07
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: tomeeek07 » pt 19 sty, 2018 11:41

Ja ostatnio nocowałem w Hotelu George. Może jak na Lwów to nie jest tanio, ale w samym centrum, dodatkowo dobre śniadania i miła obsługa. ;-)
No i klimat miejsca robi swoje... ;-)
Myślę, że dla jednej, dwóch osób jest to godne rozpatrzenia rozwiązanie.

Awatar użytkownika
KrzysztofLtm
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Post autor: KrzysztofLtm » śr 28 mar, 2018 19:22

Nie polecam tego mieszkania.https://miete.com.ua/ua/Lvov/9945 Zdjecia ladne,na zywo fatalnie! Zacznijmy od plusow.Super lokalizacja!Rynek 37/38.Drugi plus,sasiadka.Starsza pani ktora zapraszala nas na kawe,plotkowalismy.....Minusy,ciasnota,lozko,posciel brudne,lazienka potwornie ciasna,ciezko sie bylo tam wcisnac i umyc.Problemy z ciepla woda.Na zdjeciu telewizor,w realu nie ma.Ogolnie nie polecam.

ODPOWIEDZ